Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Késik a mensim 10 napja. fórum

Késik a mensim 10 napja. (beszélgetős fórum)


10. d3bb59819c (válaszként erre: 9. - Kangaroo)
2010. aug. 27. 12:15
Hallottam már olyat, hogy ha valaki nagyon szeretne teherbe esni, akkor megjelennek az álterhességes jelek..
9. Kangaroo (válaszként erre: 8. - Christineee)
2010. aug. 26. 09:28

Nekem volt poziív tesztem gyógyszerek nélkül is!

Egy hónapig majdnem minden nap mászkáltam dokihoz, mert minden jel megvolt arra, hogy terhes vagyok...csak éppen bébi nem volt bennem. Álterhességnek hívják vagy minek... (csak tudnám, mitől jött ez ki nálam...:P)

2009. júl. 7. 16:07
Fals poz teszt eredmény csak bizonyos gyógyszer hatására lehet egyébként nem!!!
2009. júl. 7. 10:53

Ma reggel csináltam tesztet,de semmi.

Szerintem csak kimaradt.Vagy akkor miért késik ennyit?

2009. júl. 6. 09:39
Egyébként meg, ha tényleg összejött, szívből gratulálok!!! :D Csodás dolog!!! :D
2009. júl. 6. 09:38
Ahogy lehet fals pozitív az eredmény, úgy lehet fals negatív is! Szóval, reménykedj! :D Szerintem csinálj még egy tesztet most. Mert ha spontán peteérésed volt, akkor nem a ciklus közepén volt és lehet, hogy most már pozitívat fog mutatni... Azért, mielőtt a doki megvizsgál, szólj neki, hogy mi a helyzet... Bár a 12. hétig lehet hüvelyit csinálni. Nekem szerencsére nem volt, azt mondják, nem túl kellemes... :(
4. onikita (válaszként erre: 2. - Danama)
2009. júl. 6. 08:48

Igen szeretnénk babát. De nem görcsösen.

Jövő7-en kedde megyek hüvelyi ultrahangra.Még 1 hónapja beszéltük meg a dokival hogy úgy is lássuk minden rendben van,próbálkozhatunk.

Lehet megvárom és ott megtudjuk.

3. 769918d4ef (válaszként erre: 1. - Onikita)
2009. júl. 6. 07:18
Nekem mar tobb mint 2 hete kesik ....,es a teszt negativ.....Az en ciklusomon soha nem lehet eligazodni:(
2009. júl. 6. 06:23

csinálj clearbluet az pontosan megmutatja :-P


esély lenne a babára?

2009. júl. 6. 06:20
Késik a mensim 10 napja csináltam tesztet a 6. napon de negatív. Mikor meg kellett volna jönnie fájt a mellem és volt fehér folyásom. Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook