Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Best Reisen-el Sharm el Seikh, Regency Plazában járt már valaki? fórum

Best Reisen-el Sharm el Seikh, Regency Plazában járt már valaki? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 8. 09:33

Sziaszok!


Kicsit elmaradtam a köszönömökkel, de itt vagyok, és köszi az infókat.

Eddig mi a Best Reisennel nem voltunk, azért érdekelne s.irma mi volt a tapasztalat.? A képeket is megnézném szivesen, de igen jobb a meglepetés :)

11. bared (válaszként erre: 10. - Rexona)
2009. júl. 6. 19:41
hát idén nekünk se futja nyaralásra((
10. rexona (válaszként erre: 9. - Bared)
2009. júl. 6. 19:12

Jó. Ne mutogassuk. Igazad van. Legyen meglepi.

Én mégegyszer visszamennék.

De sajna az idén kihagyjuk az utazást.

2009. júl. 5. 22:05
igen, néhány képet én is tudok, amit agyerek csinált.... de szerintem ne mutogassuk, azét nem ajánlgattam eddig...legye nmeglepetés..ha előre látja, már nem olyan((
2009. júl. 5. 22:03
Ha szeretnéd, küldhetek képeket is.
7. rexona (válaszként erre: 1. - Hevniki)
2009. júl. 5. 22:00

Szia.én voltam itt tvaly. Nekünk nagyon tetszett a Regency Plaza Resort. Gyönyörű hely. Nagyon szép a szálloda, a medencék, a szobák.

Jól fogjátok magatokat érezni!!

2009. júl. 5. 20:18

Nekünk van az utazási irodáról rendkivül jó és nagyon rossz tapasztalatunk.

Mi ebben a hotelben nem jártunk.

2009. júl. 5. 19:30
a szállodáról biztos találsz véleményeket a tripadvisor.com oldalon, ha gondolod keress rá, sok érdekes/értékes infót kaphatsz.
2009. júl. 5. 19:25
a szállás gyönyörű, a kajával is meg volt elégedve a gyerek... a piramisokhoz nem mentek, mert 1 nap lett volna az út, a repülő tiszta volt, a kaja rajta ehető... a strandjuk gyönyörű, a szálloda medencéje is, a bazárt pedig imádta...
2009. júl. 5. 19:24
Szia! Mi Best Reisennel kétszer voltunk már. Tunéziában, meg Egyiptomban is. Én száz százalékig meg voltam velük elégedve, és harmadjára is velük fogok majd menni (ha lesz rá pénz).
2009. júl. 5. 19:17
igen, a lányom az ősszel... sajnos nincs ittohn, pár nap múlva lesz majd, de mit szeretnél tudni? ő meg volt elégedve nagyon vele...
2009. júl. 5. 19:15

Sziasztok!


Ha valaki járt már a Regency Plazában Best Reisen-el, ( vagy csak a Best Reisennel)kérem ossza meg velem tapasztalatait. Most mennénk és jó lenne elötte valakitől aki járt már ott, beszámolót hallani. Köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook