Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lugosítás és aloe vera együtt? fórum

Lugosítás és aloe vera együtt? (beszélgetős fórum)


1 2
38. 82f65e3480 (válaszként erre: 36. - 431d09b5d5)
2009. aug. 31. 21:10

Ja egyébként szia Drága! :)

És szia Monique!

2009. aug. 31. 21:09

Sziasztok!

Én mult héten kezdtem az aloe-s cuccokat használni, és ma vettem egy fajta lugosítót (unicity), és én együtt fogom használni. Sokat olvastam utánna de sehol nem láttam, hogy problémát okozhatna, ha együtt használom.

36. 431d09b5d5 (válaszként erre: 35. - 26295d5b18)
2009. aug. 31. 20:11

szia Monique!

igazából én sem értem miért ne lehetne a kettőt együtt...

de ha az orvos így javasolta, akkor esetleg tartsatok szünetet az aloe verával, lehet felváltva is használni a termékeket, pl egy hónapig a lúgosító, aztán egy hónapig az aloe vera, de ez csak egy ötlet a részemről!

2009. aug. 31. 19:51

Sziasztok,

bekapcsolódnék én is:-)

Tudnátok nekem tanácsot adni? Az én ügyem nincs kapcsolatban a várandóssággal (dumboci, ezúton is sok sikert az utolsó napokra, olvasom a naplódat :-)

egyszerűen csak azt szeretném tudni, hogy a lúgosítás és az aloe-vera lehet-e együtt? Csak mert az édesanyám orvosa most a lúgosítást javasolta mindkettőnknek a vérnyomásunk karbantartására, viszont azt mondta, hogy akkor az aloe-verát hagyjuk el.

Én azt gondolnám, a kettő nem kellene, hogy összeférhetetlen legyen, de összezavarodtunk...

Vajon miért kellene akkor abbahagyni az aloe-verát??

Nincs ötletetek?

Köszönöm!!

M.

2009. aug. 24. 15:43
Szia! Itt vagyok újra, de lehet, hogy te már nem vagy, mindegy akkor este!
33. 431d09b5d5 (válaszként erre: 32. - 82f65e3480)
2009. aug. 24. 14:32

bizony az is fontos hogy higyj benne! én is végig arra gondoltam amikor megittam (mert nem túl finom...) hogy ez jót fog tenni nekem, és szinte elképzeltem ahogy szétáramlik a testemben, az ereimben és eljut a sejtjeimhez és megtisztítja őket! nekem ez segített, mostmár gond nélkül megiszom, sőt érzem ha hiányzik :)

fél 4-ig biztosan leszek, utána csak később, este felé! én is szívesen beszélgetek róla, mert nagyon jók a tapasztalataim, és szívesen megosztom másokkal is :)

32. 82f65e3480 (válaszként erre: 31. - 431d09b5d5)
2009. aug. 24. 14:30

Egyre jobban hiszek benne, hogy használni fog nekem is, ha belevágok a lugosításba. A foreveres cuccokat most rendeltem meg, úgyhogy az csütörtökre itt lesz :)

Leszel még később? Mert most elugrunk sütizni egyet, de utánna jövök még, és szivesen beszélgetnék még ilyesmikről :)

31. 431d09b5d5 (válaszként erre: 30. - 82f65e3480)
2009. aug. 24. 14:03

szia :)

igen, engem is az a cikk fogott meg, és utána kezdtem el a témában jobban olvasgatni! biztos hogy van benne valami

30. 82f65e3480 (válaszként erre: 29. - 431d09b5d5)
2009. aug. 24. 14:00

Szia Csikike!

Köszönöm a válaszod. A cikk amit küldtél nagyon érdekes, és tanulságos.

2009. aug. 24. 10:43

Sziasztok!

én is használok lúgosítót, méghozzá a már említetett terméket :) nekem nagyon bevált! ezért én ajánlom bárkinek!

én is a babavárás miatt kezdtem lúgosítani, és mert utánaolvastam és biztosra veszem hoyg el vagyok savasodva... minden tünete jellemző volt rám, és a táplálkozásom is arra engedett következtetni!

és ami leginkább megerősített benne, az ez a cikk:


[link]

28. dumboci (válaszként erre: 26. - 82f65e3480)
2009. júl. 5. 21:22

Sok sok sikert kívánok!!! És fel a fejjel, a bébi jön, amikor jönnie kell. :-)


Jó éjszakát neked is!

2009. júl. 5. 21:02
Köszönöm a segítséget, jó éjt szép álmokat!
26. 82f65e3480 (válaszként erre: 25. - Dumboci)
2009. júl. 5. 21:00

Szeretek főzni, csak nem magamnak, kevés főtt kaját eszek sajnos.

Akkor a ti babátok egy igazi ajándék nektek. Remélem nálam is használni fognak az aloés cuccok, biztos kipróbálom.

2009. júl. 5. 20:54

Fornetti? Hát igen, vhogy éreztem, hogy péksütemény lehet a sok szénhidrát. ;-)


Te főzöl vagy szeretsz főzni? Az nekem is nagy kihívás amúgy, mert én is mindig időhiányban szenvedek. De próbálok azért mindig vmi egészségeset gyorsan összeütni, meg salátát csinálni.


Első baba, és nálunk olyan gyorsan összejött (becsúszott) alig eszméltünk fel még mindig. Elég friss a kapcsolatunk. De nekem meggyőződésem, hogy az FLP-s termékek miatt van, amiket 3-4 éve szedek. Előtte nekem is összevissza ciklusom volt, sokszor voltak fertőzéseim, és az előző pasiktól sosem estem teherbe, pedig a mostmár férjemmel is pont úgy védekeztünk. :-) Egyszerűen tiszta volt a szervezetem és készen állt az igazira. :-) Szóval én csak támogatni tudlak, mert én sokáig azt hittem, hogy nekem nem is lehet babám, és lehet így is volt, csak akkor még nem volt itt az ideje, a szervezetem nem állt készen.


Sok olyan naplót olvasok, ahol nem sikerül a baba, és egyből closty-t ír fel az orvos, meg társait. Az a baj a mai orvostudománnyal, hogy nem fordítanak elég figyelmet a táplálkozásra, pedig a baba csak oda tud jönni, ahol a szervezet készen áll rá. A testünk képes önmagát gyógyítani, csak meg kell neki adni amire szüksége van. "Szeméttel" sajna nem lesz feltöltve és a baba sem tud megfoganni. Saját tapasztalat, meg láttam is barátoknál, akiknek azóta már 1-2-3 éves gyerkőceik vannak. :-)

24. 82f65e3480 (válaszként erre: 23. - Dumboci)
2009. júl. 5. 20:14

Köszönöm :)

Nagyon próbálkozok, de oda kell figyelnem, különben össze vissza eszek. Ha itthon vagyok könnyű odafigyelni, de munka közben...hát, jó ha van időm gyorsan bekapni egy kis fornettit.

Ti sokat próbálkoztatok, vagy könnyen jöttek a babák?

23. dumboci (válaszként erre: 22. - 82f65e3480)
2009. júl. 5. 20:10

Akkor annyira azért nem rossz a helyzet!! :-)

Ezeken próbálj változtatni:

- több nyers zöldség, de semmiképpen sem este, ha lehet akkor ebédre

- ha tejtermék, akkor is inkább natúr joghurt

- ha szénhidrát, akkor inkább barnarízs, köles, teljeskiőrlésű tészta

- esténként egy kis párolt zöldség, sárgarépa, bab, borsó, vagy brokkoli, esetleg egy tojás

- délelőtt 1-2 alma esetleg, hámozd meg, akkor bizosan jobban fog ízleni és vágd fel darabokra, úgy olyan jól tudni esni, amikor az ember majszolgatja :-)


Minden nap csak kicsit változtass és hidd el meg lesz az eredménye. :-)

22. 82f65e3480 (válaszként erre: 21. - Dumboci)
2009. júl. 5. 19:29

De örülök, hogy értesz ehhez. Bár nem vagyok rá büszke, de azért elárulom, hogy én (sajnos) hogy táplálkozom:-kevés zöldség (az is párolva)

-még kevesebb gyümölcs

-sok tejtermék

-sok szénhidrát

-húst szinte nem is eszek (havonta 1-2 szer)

-üdítőket nem iszok, csak ásványvíz meg 100 %-os gyümölcslé

2009. júl. 5. 19:21

Köszönöm, örülök, h tetszik. :)


Akkor viszont nagyon jók ezek a termékek, de ne felejtsd, hogy a táplálkozásodon is modósítanod kell, mert ezek csak kiegészítők.


Sok nyers zöldség, nem olyan sok gyümölcs, de azért naponta 1-2 alma vagy körte vagy egy kis dinnye (nem túl sok), természetes alapanyagú gabonafélék, tehát nem fehér rizs, cukrot, üditőket kerülni, és hetente max. 2-szer hús bőven elég. Ezek az én javaslataim. :-) Hobbim a táplálkozás, szerintem ez az alapja az egészségnek és a fogamzásnak is.

20. 82f65e3480 (válaszként erre: 18. - Dumboci)
2009. júl. 5. 19:14

Hát a táplálkozásom alapján valószinű hogy el van savasodva a szervezetem sajnos. Nagyon finnyás vagyok...Szerintem kipróbálom az aloe-t, remélem segít.

A név szerintem nagyon szép!

2009. júl. 5. 19:08
Olyan nevet kerestünk, amit az én német párom is, én is, meg családom is Pesten szépen ki tudnak ejteni. Ez egy elég nemzetközi név, minden országban ismerik. :-)
2009. júl. 5. 19:06
Egyébként azt tudod, hogy biztosan el vagy savasodva? Mert csak akkor kell a kifejezett lugosítás. Szerintem a Berry-t meg a Royal Jelly-t nyugodtan megrendelheted a másik mellé, mert nem ütik ki egymást, ezek nem gyógyszarok. :-)
17. 82f65e3480 (válaszként erre: 16. - Dumboci)
2009. júl. 5. 18:57

Különleges neve lesz a picinek!

Hát remélem én is, hogy kapok még pár jótanácsot, nem tudom mit csináljak, de szeretném minél hamarabb megrendelni ami mellett döntök, a lugosító nagyon szimpatikus, és az aloe vera-ról is csak jókat hallottam.

2009. júl. 5. 18:50

Na jó, mi is szeptember 10.-re vagyunk kiírva, de a 9. az milyen jó kis szülinap, nem? :-)


Amúgy Julian lesz, legalábbis eddig így hívjuk. :-) Sokaktól hallottam, hogy amikor megszületik végül más nevet adtak neki. :-)


Reméljük jönnek mások is jó Berry + Royal Jelly tapasztalatokkal, hogy könnyebben tudj dönteni...

15. 82f65e3480 (válaszként erre: 14. - Dumboci)
2009. júl. 5. 18:39
De jó. Mi lesz a neve a picinek? Én szeptember 10.-én születtem :)
2009. júl. 5. 18:18

Az árlista gyakran változik az Euro árfolyam miatt, bár most hallottam, hogy július 1.-től 270-re beállítják, szerintem ez tök korrekt.


Köszönöm, aranyos vagy, ma vagyok a 30+3 napon, szeptember 9.-re várjuk a fiúnkat. :-)

2009. júl. 5. 18:11
Most láttam a naplódban a pocidat, mennyi idős vagy most? Gratulálok hozzá!
12. 82f65e3480 (válaszként erre: 10. - Dumboci)
2009. júl. 5. 18:09
Igen tényleg ezt említette még akitől tudok rendelni, elvileg az aloe verába én is be vagyok lépve, de régóta nem rendeltem semmit. Meg nem találom az árlistámat sem :(
11. 82f65e3480 (válaszként erre: 9. - Dumboci)
2009. júl. 5. 18:07
Jajj dehogy bántottál meg! Inkább köszönöm, hogy segítesz, ezek nagyon hasznos tanácsok!
2009. júl. 5. 18:03
Egyébként szerintem nagyon jó még a tea, hogy a felesleges anyagok távozzanak a szervezetedből, én ezt iszom most vizesedés ellen. Illetve neked talán még a Multi Maca, bár ezt azt hiszem Magyarországon még nem lehet kapni, akitől rendelsz, biztosan tud neked szerezni Szlovéniából.
9. dumboci (válaszként erre: 7. - 82f65e3480)
2009. júl. 5. 18:00
Értem, és ne haragudj, nem akartalak megbántani, csak arra mondtam, hogy nem lesz egyszerű, hogy ha nem sikerül, akkor nem a Royal Jelly vagy a Berry lesz a hibás. Mert nagyon jó termékek. Én szedtem őket a babavárás előtt és azóta is folyamatosan. Eddig minden rendben, és csak ajánlani tudom őket.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook