Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Assessment centre - te voltál már valamelyik cégnél ilyenen? Tapasztalatok?

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

14. bared2009-07-05 11:16
nekem az nem tetszett, hogy eleve fokozott stressznek tették ki a jelölteket, holott maga a munkakör nem igényli ezt(((
(válasz xti_ 13. hozzászólására)

13. xti_2009-07-05 10:26
eleve milyen dolog, hogy feltételezik az emberről, hogy engedély nélkül szokott horgászni? azt ne játsszam el, hogy időseket rablok ki az utcán? és utána oldjam meg "korrektül" a problémát...
épp elég gond, ha munkát kell találni, nem tudom,miért kell megalázni a jelölteket.

12. bared2009-07-05 09:44
nekem is volt dolgom ilyenekkel, és tény, azt hiszik, nekik mindent lehet((
(válasz xti_ 11. hozzászólására)

11. xti_2009-07-04 23:23
oké. csak kiakasztóak ezek cégek, gyűlölöm,amikor nem érik be a munkánkkal, hanem azegész életünkre igényt tartanak. a barátom volt cégénél, amikor kiderült, hogy a közvetlen főnökével munka után biliárdozni mennek,a nagyfőnök behívatta a kisfönököt, és lehordta, mert "nem kell ennyire jóban lenni az alkalmazottakkal". viszont okt. 23-ára, mikor mindenki pihenni szeretett volna, kötelező csapatépítő tréninget szervezett!
bocs, off, de az ilyenektől kinyílik a bicska a zsebemben.
(válasz bared 10. hozzászólására)

10. bared2009-07-04 23:14
hagyd a fenébe, nem lényeges már, de köszi..legyen ettől boldog, nagyobb öröm soha ne érje!;-)))
(válasz xti_ 9. hozzászólására)

9. xti_2009-07-04 23:08
ez igaz, de mégis személyes adatok birtokába jutottak rólad. meg kellene néznem a törvényt...
(válasz bared 8. hozzászólására)

8. bared2009-07-04 22:42
úgy tudo, ha elállsz a munkától a kihirdetés előtt, nem kötelesek, mivel az ő költségükön csinálták, és a te hibádból hiúsul meg feltételesen a munkavégzés((
(válasz xti_ 7. hozzászólására)

7. xti_2009-07-04 22:25
mintha rémlene, hogy kötelesek kiszolgáltatni az eredményt, ha kéred. vagy nincs ilyen? bocs, lehet, hogy keverem a közszolgálattal meg az adatkezelési törvénnyel.
(válasz bared 5. hozzászólására)

6. _kleo_2009-07-04 22:23
Lehet, hogy egyszerűen túl korán telefonáltál és addigra nem tudták még kiértékelni a teljesítményedet. Persze azért a kellő tiszteletet megadhatták volna...

Köszi a tippeket!

5. bared2009-07-04 22:14
tisztában vagyok vele...de azt gondoltam, korrekt viselkedésre korrekttel válaszolnak...
(válasz xti_ 4. hozzászólására)

4. xti_2009-07-04 22:11
ez volt a korrektséged ára. ha nem telefonáltál volna...
(válasz bared 3. hozzászólására)

3. bared2009-07-04 22:01
bocs, telóm volt...

szóval: az enyémben volt intelligencia teszt, amivel nem volt gond, nem okozott problémát, bár volt benne logika, matek, irodalom, földrajz, stb..
de igazából élveztem ezt a részét....
a feketeleves a szituációs gyakorlat... első feladatnak azt kaptam, hogy a tilosban horgászok, épp halat fogok, és elkap a halőr...hogyan oldom meg korrektül a feladatot?
a második pedig egy szülinapi parti majdnem kudarcba fulladása, mert az esemény előtt 20 perccel szólt az ételszállító cég, hogy nem tudja kihozni a kaját, így ennyi időm maradt, hogy elintézzem, hogy ne maradjunk kaja nélkül...

a 3. feladat.....csoportosan kellett kijutnunk egy szigetről, ahol bennszülöttek akartak megenni minket.. meg volt adva mit tudunk felhasználni a meneküléshez...

aztán volt türelemjáték, megpróbáltak kibillenteni a béketűrésből, stb...sok mindenen át kellett esni, 7 órás volt...
ám két nap múlva hívtam őket, hogy bocs, vanmár melóm, de szépen kértem, mondja már meg, hogy a teszten megfeleltem-e...mire dacosan rávágta, hogy úgy gondolja ez már az én szempontomból mindegy a jelen helyzet miatt, így nem áll módjában megmondani:///
szóval így nem tudtam meg, alkalmas lettem volna.e?:-((

2. bared2009-07-04 21:53
igen, voltam...én rühelltem nagyon(

1. _kleo_2009-07-04 21:50
Assessment centre - te voltál már valamelyik cégnél ilyenen? Tapasztalatok?