Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Assessment centre - te voltál már valamelyik cégnél ilyenen? Tapasztalatok? fórum

Assessment centre - te voltál már valamelyik cégnél ilyenen? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

14. bared (válaszként erre: 13. - Xti_)
2009. júl. 5. 11:16
nekem az nem tetszett, hogy eleve fokozott stressznek tették ki a jelölteket, holott maga a munkakör nem igényli ezt(((
13. xti_
2009. júl. 5. 10:26

eleve milyen dolog, hogy feltételezik az emberről, hogy engedély nélkül szokott horgászni? azt ne játsszam el, hogy időseket rablok ki az utcán? és utána oldjam meg "korrektül" a problémát...

épp elég gond, ha munkát kell találni, nem tudom,miért kell megalázni a jelölteket.

12. bared (válaszként erre: 11. - Xti_)
2009. júl. 5. 09:44
nekem is volt dolgom ilyenekkel, és tény, azt hiszik, nekik mindent lehet((
11. xti_ (válaszként erre: 10. - Bared)
2009. júl. 4. 23:23

oké. csak kiakasztóak ezek cégek, gyűlölöm,amikor nem érik be a munkánkkal, hanem azegész életünkre igényt tartanak. a barátom volt cégénél, amikor kiderült, hogy a közvetlen főnökével munka után biliárdozni mennek,a nagyfőnök behívatta a kisfönököt, és lehordta, mert "nem kell ennyire jóban lenni az alkalmazottakkal". viszont okt. 23-ára, mikor mindenki pihenni szeretett volna, kötelező csapatépítő tréninget szervezett!

bocs, off, de az ilyenektől kinyílik a bicska a zsebemben.

10. bared (válaszként erre: 9. - Xti_)
2009. júl. 4. 23:14
hagyd a fenébe, nem lényeges már, de köszi..legyen ettől boldog, nagyobb öröm soha ne érje!;-)))
9. xti_ (válaszként erre: 8. - Bared)
2009. júl. 4. 23:08
ez igaz, de mégis személyes adatok birtokába jutottak rólad. meg kellene néznem a törvényt...
8. bared (válaszként erre: 7. - Xti_)
2009. júl. 4. 22:42
úgy tudo, ha elállsz a munkától a kihirdetés előtt, nem kötelesek, mivel az ő költségükön csinálták, és a te hibádból hiúsul meg feltételesen a munkavégzés((
7. xti_ (válaszként erre: 5. - Bared)
2009. júl. 4. 22:25
mintha rémlene, hogy kötelesek kiszolgáltatni az eredményt, ha kéred. vagy nincs ilyen? bocs, lehet, hogy keverem a közszolgálattal meg az adatkezelési törvénnyel.
2009. júl. 4. 22:23

Lehet, hogy egyszerűen túl korán telefonáltál és addigra nem tudták még kiértékelni a teljesítményedet. Persze azért a kellő tiszteletet megadhatták volna...


Köszi a tippeket!

5. bared (válaszként erre: 4. - Xti_)
2009. júl. 4. 22:14
tisztában vagyok vele...de azt gondoltam, korrekt viselkedésre korrekttel válaszolnak...
4. xti_ (válaszként erre: 3. - Bared)
2009. júl. 4. 22:11
ez volt a korrektséged ára. ha nem telefonáltál volna...
2009. júl. 4. 22:01

bocs, telóm volt...


szóval: az enyémben volt intelligencia teszt, amivel nem volt gond, nem okozott problémát, bár volt benne logika, matek, irodalom, földrajz, stb..

de igazából élveztem ezt a részét....

a feketeleves a szituációs gyakorlat... első feladatnak azt kaptam, hogy a tilosban horgászok, épp halat fogok, és elkap a halőr...hogyan oldom meg korrektül a feladatot?

a második pedig egy szülinapi parti majdnem kudarcba fulladása, mert az esemény előtt 20 perccel szólt az ételszállító cég, hogy nem tudja kihozni a kaját, így ennyi időm maradt, hogy elintézzem, hogy ne maradjunk kaja nélkül...


a 3. feladat.....csoportosan kellett kijutnunk egy szigetről, ahol bennszülöttek akartak megenni minket.. meg volt adva mit tudunk felhasználni a meneküléshez...


aztán volt türelemjáték, megpróbáltak kibillenteni a béketűrésből, stb...sok mindenen át kellett esni, 7 órás volt...

ám két nap múlva hívtam őket, hogy bocs, vanmár melóm, de szépen kértem, mondja már meg, hogy a teszten megfeleltem-e...mire dacosan rávágta, hogy úgy gondolja ez már az én szempontomból mindegy a jelen helyzet miatt, így nem áll módjában megmondani:///

szóval így nem tudtam meg, alkalmas lettem volna.e?:-((

2009. júl. 4. 21:53
igen, voltam...én rühelltem nagyon(
2009. júl. 4. 21:50
Assessment centre - te voltál már valamelyik cégnél ilyenen? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook