Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Siófoki Kórházban szült valaki? Mik a tapasztalatok? fórum

Siófoki Kórházban szült valaki? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


17. 470abc56d9 (válaszként erre: 15. - Dundigolyó)
2009. nov. 9. 12:52

Akkor én kerek 4 héttel le vagyok maradva!:-)

Én ma vagyok pont 20 hetes!:-)

2009. nov. 9. 11:17
Sziasztok,a Viroveczről én is jókat hallottam a sógornőm 3 hete szült nála.A Szabót meg csak látásból ismerem,de beszéltem már páciensével és ő meg volt vele elégedve.
15. dundigolyó (válaszként erre: 14. - 470abc56d9)
2009. nov. 9. 10:44

Szia!

24 hetes vagyok éppen ma :)

2009. nov. 8. 21:38

Szia!

Szerintem nem döntöttél rosszul, én jót hallottam eddig róla! Plusz az elején sajnos voltam kórházban egy rövid ideig, és a szobatársamnak az orvosa is Ő volt! Csak jót tudott mondani róla ő is! Plusz bejött megnézni külön hogy mi van vele, meg ilyenek!

Megkérdezhetem hogy hány hetes vagy?

2009. nov. 7. 22:26
Én végül Virovecz mellett döntöttem. Remélem jól!!
2009. nov. 6. 15:13

Cia!

De örülök hogy írtál! Senkit nem találtam eddig, aki itt szült, vagy fog szülni!!:-)

Megkérdezhetem hogy kinél fogsz szülni?? Nekem a Szabó az orvosom, nagyon meg vagyok vele elégedve! Csak aztán majd nehogy a szüléskor csalódjak benne!:-) Annyi rosszat hall az ember!

Szülésznőd van, vagy azt nem szokás itt választani?

2009. nov. 6. 13:55
Én a 3.gyerekemet fogom szülni elvileg 1 héten belül itt Siófokon és szerintem semmi baj nincs az itteni dokikkal és körülményekkel.Itt is emberek dolgoznak.Én 9 éve járok a nőgyógyászomhoz aki férfi mert az igaz,hogy itt női nőgyógyász nincsen,de teljes mértékben meg vagyok elégedve vele,bármikor bármi problémával fordulhatok hozzá bizalommal és nagyon emberséges,gondoskodó doki.
2009. nov. 6. 12:49

Sziasztok!


Én is kíváncsi vagyok a véleményekre! 19 hetes kismama vagyok! Én tuti itt fogok szülni majd márciusban! Eddig meg voltam elégedve szinte mindennel! Fogadott orvosom is a kórházból van!

De érdekelnének mások tapasztalatai is!

9. monika0104 (válaszként erre: 8. - Monika0104)
2009. okt. 19. 09:45
Azt még hozzá teszem, hogy ha nekem lesz nőgyógyászom csak is NŐ nőgyógyász lesz, ami itt Siófokon nincs tudomásom szerint.
8. monika0104 (válaszként erre: 6. - Berdanmarti)
2009. okt. 19. 09:42
én siófoki vagyok és nincs még gyerekem mostanában nem is szeretnék, de én nem biztos hogy szülnék itt sőt még nőgyógyászt sem választanék itt.
2009. okt. 19. 02:25
Amikor en szultem,34 evvel ezelott nagyon megvoltam elegedve.A mostani viszonyokat nem ismerem.
2009. aug. 31. 13:28
Kíváncsi lennék a véleményetekről a Siófoki kórházzal kapcsolatban.
5. dundigolyó (válaszként erre: 4. - Detti05)
2009. júl. 7. 22:15
köszönöm!
2009. júl. 5. 13:49

Szia a Szabó doki még újnak számít itt,de igazából aki hozzá jár az dicséri.Van neki egy érdekes stílusa,de aki ezt el tudja fogadni az biztos megtalálja vele a közös nevezőt.Kicsit szétszórtnak tűnő,de bármikor lehet tőle kérdezni szerintem.Nekem ez előtt a terhességem előtt volt egy spontán vetélésem és ő adta ki a zárót/a dokim épp a szakrendelésen rendelt/és nagyon normálisan elmagyarázta,hogy mi történhetett és mire kell figyelni a köv.terhességnél.Így én nem mondhatók róla rosszat,de szerintem mindenki tud mindegyik dokiról jót is rosszat is.A Tivadar ultrahangba nagyon jó azt tudom,de mivel elég idős és tudtam 8 éve,hogy még szeretnénk babát,így én a fiatalabbak közül választottam,így esett a választás a Lentulaira,de én maximálisan meg vagyok vele elégedve,bármikor nyugodtan hívhatom,vagy megkereshetem és mindig emberségesen barátságosan fogad és ad tanácsot.A Fiam születésénél is fél óránként jött a szülőszobába ellenőrizni,hogy tágulok és a szülésnél is kedves volt.2-szer műtötte a méhszájamat és nem csak elmagyarázta szóban,de le is rajzolta mi hogy néz ki és mi fog történni műtét alatt.


Remélem tudtam segíteni.

Üdv:Detti

2009. júl. 4. 21:41

Fejér megyei vagyok, de Siófok közelebb van mint Szfvár, nem tudom hogy ez nem gond-e egyáltalán. Nemsok jót hallani a fehérvári kórházról úgy általában, gondolom a szülészet sem lehet vmi fényes...

Nőgyógyászatra mindig siófokra mentem mióta itt lakom (2 év). Tehát nem ismerem igazából az orvosokat sem (még névről sem nagyon)

Egyszer voltam egy vizsgálaton amikor Tivadar rendel- ő elég normálisnak tűnt.

Most hogy kiderül, hogy babánk lesz (5 hetesek vagyunk még csak) Szabó Imre vizsgált és uhangozott meg. Ő is normálisnak tűnt, de kicsit mintha szétszórt lett volna akkor. Róluk tudsz esetleg valamit? Lentulaival még nem találkoztam szerintem.

2009. júl. 4. 17:33
Szia én Siófoki vagyok és 2 gyerekem itt született a kórházban most várom a 3.babát.Kérdezhetsz bármire válaszolok.A fogadott orvosom Dr.Lentulai József,hozzá járok 8 éve.
2009. júl. 4. 15:48
Székesfehérvári vagy Siófoki inkább?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook