Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mennyi idös korában vettétek le éjjelre a pelust a gyerköcröl?Mikor volt már száraz egész éjjel? fórum

Ti mennyi idös korában vettétek le éjjelre a pelust a gyerköcröl?Mikor volt már száraz egész éjjel? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 5. 10:51

Nem alszik külön.Egy szobában alszik velünk.Egész pontosan az ágyam melletti kiságyban.

Az esti szertartás abból áll,hogy bevesszük magunk közé az ágyban.10 percig otthagyjuk,utána mondom neki,hogy most már át kell menni a kiságyba,mert neki ott jobb lesz-Átrakom,és kb fél óra múlva elalszik.

Lehet,nem jól csinálom,hogy egy szobában alszik velünk,de minket nem zavar,kicsit bisztonságérzetem is van,hogy itt van mellettem,minden ok.Ha igényelni fogja akkor átköltöztetjük.

2009. júl. 4. 15:54
Vanim se mindig de van hogy átjön és kér. fél 9 töl alszik 7-ig ö is. Külön szobába van lányod? Hamar elalszik vagy van esti szertartás?
2009. júl. 4. 15:51

A tiéd is cuki.Megnéztem:-)

Az enyém fél 10 után alszik csak el.Addig nincs rajta pelus.Reggel 7-ig nyomja.Ő nem kell fel inni.

2009. júl. 4. 15:48
Már pisil éjjel is mert ha felébred valamiért persze nem mindig akkor már érzem hogy van benn pisi,párom azt mondja ne adjak naki inni este,de addig nem akar aludni még nem iszik pár kortyot. Te lányod mikor alszik el hánykor? nagyon ary kislány.
7. 5e48d37001 (válaszként erre: 6. - Vanianyu)
2009. júl. 4. 15:42

Hát... az Én anyukám is mondta,hogy ébresszem fel,de sajnáltam,ert Ő meg elég nehezen alszik el,de viszont ha elalszik akkor olyan mélyen,hogy ébredés nélkül végignyomja az éjszakát.

Én is sajnálom.De ez így bevállt,mikor felkell,gyors a Wc-re.Rengeteget pisil rögtön ébredés után.

Lehet,a Te gyerkőcödnek is száraz lenne a pelusa,ha ébredés után közvetlenül pisiltetnéd.

2009. júl. 4. 15:37
Szia. a lányom pelusa elég pisis reggel,bár kér inni éjjel,meg lefekvés elött is iszik. Én nem ébreszteném azért hogy pisiljen,szegény sajnálnám.
2009. júl. 4. 15:32

Szió,

Az Én lányom(28 hónapos) 3 hete lett szobatiszta nappal.Ez azt jelenti,hogy a pisi is a Wc be landol,a kaki az már 2 éves kóra óta megy a Wc-be.De Éjjelre,kap még pelust.1 hete szárazon veszem le róla.A Trükk az,amikor felébred azonnal kikapni a gyerkőcöt az ágyból és ültetni a Wc-re vagy a bilire.Amit használtok.Nálunk ez vállt be,Én nem, ébresztem fel éjjel.

2009. júl. 4. 15:30
31 Hos a lányom és kéri éjjelre,pedig nappal már 2 éves kora ota nem kell neki.
2009. júl. 4. 15:24

Szia mert te éjjelre még használod??

Csak azért mert én mind a két nagy gyereknél levettem 1.5 évesen nyáron a pelcsit ,de ha nappal leveszed akkor éjjelre sem szabad vissaz adni .

Én úgy csináltam ,hogy minden éjjel ugyan abban az időben ,ez 2-3 óra körül volt, felkeltettem pisilni ,és 1 hét alatt szokott le ,sokan azzal rontják el ,hogy nappal leveszik de este még alá rakja a baba alá,de ez sokkal rosszabb ,igy csak nehezíti a dolgokat!!

A két nagynál bevált a kicsivel is igy fogom csinálni ,de ezt a legjobb nyáron véghez vinni:)

2009. júl. 4. 15:20
Gyereke válogatja. Mi későn leszokók vagyunk, 3 múlt a legkisebb, de még adok rá éjjelre.... különben moshatom 2-3 naponta az egész ágyneműjét.
2009. júl. 4. 15:06
Ti mennyi idös korában vettétek le éjjelre a pelust a gyerköcröl?Mikor volt már száraz egész éjjel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook