Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pihenőszék babáknak fórum

Pihenőszék babáknak (beszélgetős fórum)


12. Brygy
2011. ápr. 9. 22:37
Tud nekem segíteni valaki abban, hogy melyik az a pihenőszék, amelyik a baba mozgásától ringatja őt? Vagy mindegyik olyan?
2009. dec. 4. 16:12
Nekünk van de pénzkidobás volt a részünkről, mert a lányom nem szeret benne lenni.kb 1 percig elvan benne,de már fészkelődik aztán teli torokból ordít hogy vegyem ki:))
2009. aug. 1. 18:10
Nekunk is volt, szinte alig hasznaltuk. 3 hosan mar kezdett oldalra fordulni, onnantol kezdve mar nem akart benne maradni. Utana kapott egy GRACO hintat ,azt is 10 hosan mar eladtuk, csak orditott, ha kozelitettem vele e hinta fele.
9. mokusmazsola (válaszként erre: 8. - Bambuc)
2009. júl. 4. 19:38
nem ul benne, felig fekszik, nem kell fejszukito vagy ilyesmi. ket honapos kortol tudod kb hasznalni egesz addig, mig a baba nem nagyon aktiv mozgas teren
2009. júl. 4. 17:48
Köszi az ötleteket. Elég stabilan ül benne a baba, ha csak derékban van rögzítve? Muszáj fejszűkítő is, ha még pici?
2009. júl. 3. 22:34
nekünk fisher price van.és olyan ami később hintaszékként lehet használni 18 kg-ig jó.van rajt játék és rezgőfunkció.én is 2 hónaposan vettem.nagyon szuper
2009. júl. 3. 22:26

Bármelyik megteszi-én a napokban ajándékoztam el a barátnőmnek-Szeptemberre várja a kislányát-egy Chicco-nagyon egyszerű,de a célnak tökéletesen megfelelő-strapabíró pihenőszéket.

Rendkívül jó találmány-mi is kaptuk a szomszédtól-abban etettem,hordoztam-szóval szuper.

2009. júl. 3. 22:24
Igen picit üljön benne, ne pedig vízszintesen feküdjön.
4. mokusmazsola (válaszként erre: 1. - Bambuc)
2009. júl. 3. 22:22
nekunk eltemento volt a fisher price raiforrest-je. de sztem akarmelyik jo, a lenyeg a babak szemszogebol az, hogy ne vizszintesen legyenek es tudd magasabbra is rakni oket. legalabbis nekunk ez volt. a jatekokat az orra elott ami a szekhez tartozott eleg hamar megunjak, ezert mindig leszedtem es mondjuk hetente egyszer raktam fel, akkor nagyon erdekes volt megint egy par percig.
2009. júl. 3. 22:22

Vegyél olyat, amibe kényelmesen tud feküdni, és tudod benne hintáztatni :)

Az egyik barátnőm olyat vett a 3 hónapos kisfiának, a piacon vette 1500 Ft körül volt, és szeret benne üldögélni a babó :) felrakja az asztal tetejére és onnan nézelődhet :)

2009. júl. 3. 22:22
Sztem az a legjobb, amin van játszó-konzol is! Hauck is bőven megteszi.
2009. júl. 3. 22:16
Kérlek segítsetek abban, milyen pihenőszéket érdemes venni egy 2 hónapos gyereknek. Túl nagy a választék, és nem tudok igazából dönteni, melyik a legpraktikusabb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook