Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mivel hozhatom helyre szervezetemet a 11 év fogamzásgátló után? fórum

Mivel hozhatom helyre szervezetemet a 11 év fogamzásgátló után? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
16. Cand Ida (válaszként erre: 13. - Gofrika)
2009. júl. 3. 19:27

Én ezt ismerem, de biztosan van máshol is.

[link]


Nem, nekem már vannak gyerekeim, de biztosan rásegít, ha rendezte a hormonrendszert.

Azt tudom, hogy a menseshez kell igazítani a szedését, vérzés alatt szünet. Nekem gyönyörűen beállította.

2009. júl. 3. 19:26
igen ezt tudom! türelem babát terem:))))))) csak ha van valami természetes mód,hogy segítsek a kis testemnek,akkor szeretném kipróbálni:)
14. Gofrika (válaszként erre: 9. - Hidewatch)
2009. júl. 3. 19:24
nem maradt ki egy mensi sem,a doki szerint csak akkor menjek ha 50 napig nem jön meg. Csak a mennyisége csökkent le,és nincs görcsöm,csak enyhe. A görbéim alapján a doki szerint van peteérésem is(bár nem mminden hónapban)
13. Gofrika (válaszként erre: 8. - Cand Ida)
2009. júl. 3. 19:22
köszi a tippet,hol lehet kapni? Teherbeestél utána?
2009. júl. 3. 19:21
Clostys fórumról szerintem..
11. 4ece112af0 (válaszként erre: 7. - Gofrika)
2009. júl. 3. 19:21

Én is megbántam nagyon, hogy szedtem... De hát...

:S

10. Gofrika (válaszként erre: 6. - 4ece112af0)
2009. júl. 3. 19:21
Úristen! Szép kilátások! Te is Babát szeretnél ugye? Ismerős a neved valamelyik fórumból
9. hidewatch (válaszként erre: 4. - Gofrika)
2009. júl. 3. 19:21
Én ugyanígy voltam, nekem nem akart megjönni, miután abbahagytam. Aztán kaptam egy hormongyógyszer, amit csupán 3 napig kelett szedni, azóta órát lehetne igazítani a ciklusomhoz :) Szóval szerintem ne félj, ami hormont kaphatsz erre, az vajmi kevés, és eltörpül a 11 évnyi hormonmennyiség mellett. De ha megjön, csak összevissza, akkor csak várnod kell, és minden helyreáll majd :)
2009. júl. 3. 19:20
Én a kínai angyalgyökeret (dong quai) szedem és azt tudom mondani, hogy nekem bevált. Igaz, kitartás kell hozzá, nem hat először, de engem aránylag rendbetett, beállt a mensesem is. Sajnos én is sokáig szedtem a fogamzásgátlót!
7. Gofrika (válaszként erre: 5. - 4ece112af0)
2009. júl. 3. 19:20

nekem is volt 3 43 napos ciklusom, a többi viszont 30. A legutóbbi 29 napra jött meg,de 2 nap barna után egy lightos piros ,most megint barna nyomokban sem hasonlít a régire.


A dokim nekem is mondta,hogy a szervezet "most kap észbe" hogy dolgozni kéne,és a hormonok most kezdenek visszaállni,de ez kétségbeejtő. Bár sosem szedtem volna!!!

2009. júl. 3. 19:19
Ja, hozzá teszem hogy idén már 2 éve hogy nem szedek fog.gátlót...:S
2009. júl. 3. 19:16

Szia,


Én csak 4 évig szedtem fogamzásgátlót, abba hagytam és utána egyre "nehezebben" jött meg. Most ott tartok, hogy Norcolutot kell szedjek hogy megjöjjön. Dokim szerint a fogamzásgátló az oka. :S

2009. júl. 3. 19:15

igen,teljesen egyetértek,nem szeretnék szedni semmit. Olyanokra gondolok,pl gyógytea,homeopátiás dolgok... már a tisztítókúrán (méregtelenítő) túl vagyok.


Nekem a tabi alatt elég kevés volt, minimális görccsel. Azóta még kevesebb lett,még kevesebb görccsel. A szedése előtt,meg rendesen volt mennyisége és fetrengtem a görcsöktől. Szerinted ennek vissza kell állnia,akkor leszek megint egészséges? Aggódom,mert babát szeretnénk és már 30 leszek.. :(

2009. júl. 3. 19:07

Szia!

Szerintem ezt elég a nagy Természetfelelősre bízni.. Minden menszesszel egyre inkább tisztulsz, és mivel ilyen sok ideig szedted, több idő kell hozzá.. Én például előre rettegek, hogy olyan lesz, ha abbahagyom, mint egy árhullám, ugyanis nekem olyannyira visszavette a vérzésemet a gyógyszer, hogy néha meg sem jött, úgyhogy már annak is örülök, ha két napra megjön. Hormonra hormonnal nem jó válaszolni szerintem..

2009. júl. 3. 19:01
egy éve hagytam abba a Cilestet, de a menstruációm azóta sem olyan ,mint előtte volt. Van remény,hogy magától helyreáll a "rend"? Nem szeretnék hormonokat szedni...
2009. júl. 3. 18:59
Mivel hozhatom helyre szervezetemet a 11 év fogamzásgátló után?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook