Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A diéta szabotőrök fórum

A diéta szabotőrök (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A diéta szabotőrök

2009. márc. 12. 18:02
Én ha diétázni akarok akkor du. 4 után semmi kaja, max gyümölcs, reggeli adagomat lecsökkentem mondjuk felére, ebéd ugyanúgy marad, de eljárok minden nap futni meg torna otthon EGYEDÜL, amikor nem piszkálnak. :) AMúgy meg én sem szólok senkinek, mert csak belekotyogna mindenki, akinek pláne nem kellene, mert ő aztán fogyhatna, nem csak 2-3kg-t, mint én szoktam. Tényleg csak ennyi az enyém és ez egy hét, másfél alatt megvan és igyekszem tartani, de akinek 20-25-öt kéne, az dumál... Szép. :)
12. Droma (válaszként erre: 10. - Ducilady)
2007. jan. 23. 14:32

Én is ezt fogom csinálni.Engem nagyon bánt,hogy a barátnőm,amikor megszegtem a fogyit,és utána tovébb folytattam,azt mondta hogy minek mikor így már nem ér semmit.És ma is tök cinikusan,hogy mostmár mindeyg,meg még jó pár ilyen beszólást kaptam.

A másik barátnőm nagyon édes.Ő mindig megvéd.:)

2007. jan. 23. 14:29
Sziasztok! Szerencsére én talán kilógok a sorból. Én mindenkivel közlöm minden jan.1-én hogy következik a szokásos diéta. De engem nem szoktak piszkálni. Sőt múltkor krémest sütött anyósom és párom tök normálisan megjegyezte hogy nem viszünk belőle. Nekem a sógorom is nagy diétázó lehet ezért van szerencsém. Egyszerre kéz embert nem piszkálnak a családban!!
2007. jan. 23. 14:21

Ha valaki fogyókúrába kezd, biztos találkozik ezekkel a véleményekkel.

Valakinek tetszel, és szeret, az nem érti miért csinálod. Valaki irigykedik, mert ő még nem tudott annyi akaraterőt összeszedni, hogy elkezdje a diétát. Van aki meg egyszerűen csak rosszindulatú.


Ezért én soha, senkinek nem mondom, ha fogyókúrába kezdtem. Fejfájásra, gyomorrontásra, vagy jóllakottságra szoktam fogni, hogy miért nem eszem éppen.

Mikor észreveszik, hogy fogytam, csak akkor ismerem el, hogy diétázom, de akkor is elbagatellizálom a dolgot.

"Csak pár kilót akartam leadni!" stb.


Lehet, hogy ez alakoskodás, de csak magamat védem, és így békén hagynak.

2007. jan. 19. 13:33
Mivel nekem nincs sok túlsúlyom, (sokak szerint egyáltalán nincs, de szerintem van) ezért én mást se hallok, csak azt, hogy miért nem ebédelsz rendesen, miért nem eszel kenyeret, stb. Hagyjanak már, felnőtt vagyok, talán tudom, hogy kilóg a hájam a gatyámból. Kolleganők a szabotőrök, a családom nem dumál bele.
8. 152742f7f0 (válaszként erre: 2. - F31ff285b1)
2007. jan. 19. 13:29

Szia Ducilány!

Azért csinálja, mert nem akarja, hogy csinos nő legyél és nem akarja, hogy neked esetleg jobban sikerüljön valami, mint neki! Ez egyszerűen 100% féltékenyég és irígység.

2007. jan. 19. 13:28
Vannak, akiknek akármennyit is magyarázol, sosem fogják megérteni. Az én életemben is van, aki mindig bánt a súlyom miatt, de ugyanakkor amikor teszek ellene, megpróbál minden módszerrel fúrni, nehogy sikerüljön. A legrosszabb, amikor azt mondja: minek töröd magad, úgysem vagy elég kitartó és úgysem fog sikerülni! Ekkor legszívesebben orrba vágnám. De nem tehetem.
2007. jan. 19. 13:10
Ismerős:-) Igaz én nem diétázok, épp babát várok. De mindenki nyaggatt hogy a kismamának enni kell, és hozzák az édességet, ahelyett hogy pl. gyümölccsel traktálnának:-(
2007. jan. 19. 13:00
Na a férjem ilyen.. nem kérsz egy kis csokit drágám??
2007. jan. 19. 12:56
Nálunk mindenki szabotálni akarja a diétámat, főleg anyukám, anyósom és a férjem .Mindenféle finom falatokkal állítanak be, és vérig sértődnek ha nem eszek belőle(ált. addig megy az érzelmi zsarolás hogy csak megeszem). Persze a fent említettekből kettő állandóan macerál a súlyom miatt. Szerintem direkt csinálják. Most eldöntöttem ,hogy én fogok megsértődni, ha vki finomsággal fog ideállít,mert az igazából vagy direkt kínozni akar, vagy csak nincs tekintettel rám.
2007. jan. 18. 19:06

Ha fogyizok, diétázok akkor úgyebár nincs "nyóc" fogásos ebéd és hiányznak a heti 3-szori sütis napok is.

Ezért nekem a gyerekeim a legnagyobb szabotőrjeim, és még belém is beszélnék, hogy inkább hiznom kellene.

2007. jan. 18. 17:05

Nekem vannak szabotőrjeim. A legnagyobb az anyám, akinek akárhányszor is mondom el, hogy diétázom, nagy adag süteményekkel és csokikkal állít be. Valahol tudat alatt (vagy tudatosan) nem akarja, hogy lefogyjak.

Szerintetek mi lehet az oka?

1. Hoxa
2007. jan. 17. 16:01
Megesett már veled, hogy elmentél vacsorázni a barátaiddal, vagy a családoddal a diétád alatt és hiába próbáltál kitartani az elveid mellett, nem tudtál ellenállni folyamatos ösztönzéseiknek: "Naaa, ne már, hogy nem eszel ebből az isteni pizzából!" vagy "Ne csináld, hogy nem rendelsz desszertet?!" Vannak barátnőid, akik a séta helyett inkább a mozira beszélnek rá? Akik azt mondják, "Ugyan, csak most hagyd ki a tornát és gyere inkább velem a cukrászdába?"
Vigyázz, lehet, hogy szabotőrök vannak körülötted!

Ugrás a teljes írásra: A diéta szabotőrök

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook