Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Laptophoz ha nincs egér, akkor hogy lehet az egér jobb oldali gombjának megfelelő funkciókat alkalmazni? (kivágás, másolás, beillesztés) fórum

Laptophoz ha nincs egér, akkor hogy lehet az egér jobb oldali gombjának megfelelő funkciókat alkalmazni? (kivágás, másolás, beillesztés) (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 3. 13:40
Én belekattintok bal klikkel oda, ahonnan kijelölni szeretnék, majd a shift lenyomásával addig megyek a kurzorral, amig a kijelölni kivánt szöveg tart. Ezután ctrl+x kivágás, ctrl+c másolás és ctrl+v a beillesztés.
2009. júl. 3. 13:37
kivágás meg ctrl+x
2009. júl. 3. 13:36
Ohh, köszönöm megtaláltam, csak nekem nem gombok hanem egy hosszú fém lemez. De megvan műkszik. Köszönöm!! :)
2009. júl. 3. 13:36

Vagy billentyűparancs:

CTRL C = copy, másolás

CTRL V = beillesztés

CTRL X = kivágás


A Worldben a felső sorban ha lenyitod a menüt, nagyon sok hasznos billentyűparancs van.

2009. júl. 3. 13:35
ctrl+c másolás, ctrl+v beillesztés
2009. júl. 3. 13:35
lent középen
2009. júl. 3. 13:35
Hogy hol?? :-o :-(
2009. júl. 3. 13:34
Az érintő pad alatt vannak gombok, és ott a jobboldali gomb megfelel az egér jobb gombjának. Ha pl kejelolni akarsz akkor pedig a baloldali gombot kell hozzá lenyomva tartani.
2009. júl. 3. 13:34
A laptopodon ahol az egér van középen nincs két gomb? Ami ugyanúgy funkcionál mint a vezetékes egér. biztos hogy van ilyened
2009. júl. 3. 13:33
A laptop egérpadja környékén, alatta felette kell lenni két gombnak amik az egér gombjainak a funkcióit töltik be.
2009. júl. 3. 13:32
Lap-top-hoz ha nincs egér, akkor hogy lehet az egér jobb oldali gombjának megfelelő funkciókat alkalmazni? (kivágás, másolás, beillesztés)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook