Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvőm lesz, segítség! fórum

Esküvőm lesz, segítség! (beszélgetős fórum)


2009. júl. 8. 15:32

rozsuzsi szia

én esküvői ruhaszalonba dolgozom, igaz békéscsabán, de bp is van üzletünk. ha van kérdésed szivesen segítek. a menyasszonyok jobb keze vagyok.

9. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - Rozsuzsi)
2009. júl. 3. 22:44

Szia. Először is gratulálok. :-)

Ne aggodalmaskodj, minden rendben lesz, addig még egy csomó időd van... :-))


Mi nagyon átrágtunk anno mindent (1995), fél év alatt szerveztük le az egészet. A 0-ról kezdtük, s végül több mint 100fős "hetedhétországraszóló" lakodalmat csináltunk.

10fős zenekarral, eszem-iszom, dínom-dánom reggelig, menyasszonytánc, vőfély, süti hegyek, kaja, minden volt...Ha kíváncsi vagy, kérdezz csak, ha tudok segítek. :-)

2009. júl. 3. 22:32
Ne izgulj!Nekünk egy hónap alatt kellett megszerveznünk.....
2009. júl. 3. 15:28

Szia!

A honlapban szívesen tudok segíteni, ha kell ilyenekben tapasztalt vagyok :)

6. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 1. - Rozsuzsi)
2009. júl. 3. 15:25

Nyugi!:)

A saját esküvőnket én szerveztem. Tapasztalatból írom, semmivel nem vagy elkésve.:)

Mi állítottuk össze a menüt, mi csináltuk a díszítést, saját kezűleg csináltam az ültetőkártyákat, a köszönő ajándékot. És az időpont kijelölésétől számítva 5 hónap bőven elég volt.

Amíg konkrét lefixált időpont nincs, nem tudsz semmit sem szervezni.:( Ezt pedig leghamarabb fél évre előre lehet bejegyeztetni (polgári).Ezután érdemes az egyházit szervezni (ha szertnétek) és a lagzi helyét (ezt a lehető leghamarabb)+ a zenészeket (egy jó zenekar nagyon kelendő).

A ruhádat (akár rád varrják, akár alakítják) 3 hónappal előbb foglald le. (A ruhámhoz kevés lett az anyag és időbe telt, mire külföldről tudtak behozni.)

A ruhával egy időben fotóst és videóst is keressetek, ők is be vannak táblázva.:)

A menyasszonyi kocsit + a virágokat esküvő előtt 1 hónappal kell lefoglalni, illetve megbeszélni, milyen legyen a csokor és a kocsidísz.

Fodrászhoz és kozmetikushoz próbára kell menni, ez szintén 1 hónappal előtte jó ha megvan, lesz annyi dolgotok, ne ezt halasszátok az utolsó napokra.

A meghívót a kiválasztástól (persze db-tól függően) számítva kb.10-14 nap alatt készítik el, és az esküvő előtt 6-8 héttel illik elküldeni.

Biztosan kihagytam pár apróságot, szívesen segítek, ha szeretnéd!:)

5. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 1. - Rozsuzsi)
2009. júl. 3. 12:14
Még csak 2009 van, bőven van időd, ne aggódj:)
4. 1e8f358d6a (válaszként erre: 1. - Rozsuzsi)
2009. júl. 3. 12:13

ohohohohoh, 2010-ben lesz csak a lagzid? Akkor miért aggódsz? Tengernyi időd van! Még ha óriási és nagyszabású esküvőt is tervezel, akkor is bőven elég előtte fél évvel elkezdeni a szervezést.

Szóval ne aggódj!

2009. júl. 3. 12:08

Szia! Van egy topik, aminek Esküvő 2009-ben a címe, itt már tapasztalt menyasszonyok árulják el a titkaikat, de láttam már ilyet 2010-est is, szerintem nézz be oda :)


Blogoldalnak a weddings.hu -t szokták használni :)

2009. júl. 3. 12:08
Csak nyugi,ne pánikolj:) Mi 2 hónap alatt szerveztük meg az esküvőnket a nulláról. Van időd bőven, még szépen át tudsz rágni mindent, meg tudod érdeklődni a lehetséges helyszíneken az árakat, hogy mi hogyzajlik, milyen szolgáltatásokat tudnak nyújtani. Biztos nagyon jól fog sikerülni minden:) Gratulálok!
2009. júl. 3. 12:04

Hello! 2010-ben lesz az esküvőm, Budapesten. Ruhám még nincs, a helyszín még nem dőlt el és fogy az idő. Segítség!!!!

Ha mindez meg lesz, szeretnék egy honlapot is csinálni, ahol a násznép megnézheti a lagzi részleteit. Van ötletetek? Köszi minden segítségért.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook