Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Előfordulhat-e az, hogy peteéréskor a hő nem változik? fórum

Előfordulhat-e az, hogy peteéréskor a hő nem változik? (tudásbázis kérdés)


4. seniko8 (válaszként erre: 2. - F65231edcb)
2009. júl. 6. 10:54

Most néztem az adatlapodat, és látom, hogy Neked már összejött a baba! GRATULÁLOK!! Megérte várakozni! :) (Remélem én is csatlakozok hamarosan)

Jó pocakosodást, és pihenést!! Élvezd a tüneteket, sokan úgy várják, mint a messiást! :)

2009. júl. 5. 11:58

Szia, először is köszi a választ!

Ma reggelre végre leesett 36,4-re, gondolom akkor ma van péem, és sztem holnap kezd majd emelkedni.

A nyákot is figyelem, de sajnos nem tudom eldönteni, hogy ez most sűrű-e, vagy nem tudom mihez képest nézzem, ma megnéztem a nyákot, miután hőmérőztem, és nem éreztem különbséget az eddigihez képest! Tudnál ebben segíteni? Neked lényegesen más az állaga?

2009. júl. 3. 12:06

szia!

nem mindig látszik a pé a hőn, ilyen szempontból szokták mondani a dokik, hogy nem a legjobb megoldás

a nyákot figyeld, az tutibb szertem

nekem most ovuko pld, nem is esett le, csak 2 tized fokot emelkedett

nem mérvadó a hő mindig

2009. júl. 3. 12:02

A ciklusom 33 napos, már a 22. napomon vagyok, de a peteérésnek még mindig semmi jele! A reggeli hőm a 16. naptól mostanáig minden reggel 36,7 vagy 36,8.

Lehet hogy a ciklus végén lesz péem, és akkor a menzeszem is sokkal később jön majd meg!?

Ötletek?

Előre is köszi a segítséget! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook