Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi nőgyógyászt keresek fórum

Pécsi nőgyógyászt keresek (beszélgetős fórum)


2013. okt. 23. 17:36
Most végülis akkor sikerült a Veressben elmenni a Világi Doktorúr rendelésére?
25. Christina0907 (válaszként erre: 24. - Luca071)
2013. okt. 7. 15:39

Köszönöm a választ Luca071!Érdekes, hogy a Veress Endre honlapján abszolút nem sorolják fel Dr. Világit, hogy egyáltalán ő ott dolgozna még. [link]

Minden esetre akkor felhív őket és megkérdezem.

Üdv:Kriszti

24. Luca071 (válaszként erre: 12. - Christina0907)
2013. szept. 2. 22:14

Szia, többen kérdeztétek Dr.Világi Szabolcs elérhetőségét: 0630/975-6506.

Nyugodtan fel lehet hívni és személyesen nála bejelentkezni,nem kell hónapokat várni.

Magánrendelése: Harkány, szerdánkánt 16 órától és csütörtökönként Veress Endre u-i rendelő I.em. 16-órától. Hétfőnként ügyel az Édesanyák útján,ott is meg lehet találni az ambulancián.

Remélem tudtam segíteni, üdv.

23. desertrose (válaszként erre: 20. - Hedi821)
2013. aug. 21. 13:00

Szia! Én ismerem, mert a MÁV_nál dolgozom és ha sietek csak hozzá futok be. Szerintem ez relatív kinek mi a jó. Velem normális volt és ő gyógyított meg, amikor nem akart elmullani a méhszáj sebem. Előtte máshoz jártam és semmi nem javult. De van olyan is aki nem szeret hozzá járni.

Amúgy én most a nagyszülészetre járok már 6 éve a Dr. Várnagy Ákoshoz. Nekem ő nagyon bevállt és nem is hiszem hogy váltanék. Most fogok nála szülni is. :)

22. MPolly
2013. aug. 21. 10:35

[link]


ezt most találtam

2013. aug. 16. 13:12
Én a pécsi orvosokat nem ismerem de az én dokim ott lakik, van ott is magánrendelése de a Szigetvári városi kórházban dolgozik! Dr Rétvári Csaba, akinek nem nagy nyűg az utazás annak javasolom keresse fel, nagyon jó orvos, én 50 km utazom hogy hozzá járjak!
2013. aug. 9. 21:17
Szabó Józsefet (MÁV rendelő) ismeri vki, van vkinek vmi tapasztalata vele, milyen mint nőgyógyász?
19. hedi821 (válaszként erre: 11. - Cessi)
2013. aug. 9. 21:16
kihez mentél helyette?
2013. aug. 7. 21:18
Azt nem akarom leírni mert a teljes történetet én se tudom,de ezen kivűl is mondták hogy nem jó.De kérdeztem neves dokit Pl Mánfai hogy szerinte milyen és ő vele dolgozott és szívesen ajánlja. Én se tudom úgy igazán h mit csináljak járjak hozzá vagy ne...
17. MPolly
2013. aug. 7. 21:09
De miért ne? Én inkább erre lennék kíváncsi.
2013. aug. 7. 15:10
Tudom hogy rendes aranyos stb más benfentes mondta h inkább ne...1éve már hozzá járok én is..
15. MPolly
2013. aug. 7. 12:12
15 hetes vagyok és Dr Pankához járok,nekem semmi bajom nincs vele,lelkiismeretes,kedves,udrarias,és nagyon jó orvos.
2013. aug. 6. 20:59
Dr Fejes Arankáról tud vki vmit?Eddig Pankához jártam de hallottam egykét dolgot róla ami nem tetszik mint ember igen....
2013. aug. 6. 20:58
Szia!Világihoz jártam én is de állítólag az édesanyákon van és azt mondta nekem a recepciós hölgy h 3hónap bekerülni.
2013. aug. 4. 23:42
Sziasztok! Én 7 évvel ezelőtt Dr. Világi Szabolcsnál szültem nagyon jò doki, csak utána annyi betege volt hogy egy sima szűrésre is nehezen kaptam időpontot, igy vergődöm azòta orvosok között évről évre, de Világi doktor a legszuperebb:-).Nem tudjátok az elérhetőségét? Vagy hogy egyáltalán sima nőgyògyászati szűrésre lehet-e menni még hozzá?Előre is köszi a választ
11. Cessi (válaszként erre: 2. - Tonettó)
2013. jún. 1. 09:47
Szörényit nem ajánlom. Méhszáj sebem volt, de nem kezelte, azt javasolta, hogy szüljek. Amikor már folyamatosan véreztem, visszamentem, és még én voltam a rossz, hogy csak panaszkodni tudok. Elmentem másik dokihoz, ő másnapra rögtön kiírt méhszájseb fagyasztásra, és rettentően leszidott, amiért olyan felelőtlen voltam, hogy eddig nem csináltattam meg.
10. MPolly
2013. jan. 8. 13:28
És tudna valaki telefonszámot,illetve rendelési időt? Köszi :)
2013. jan. 8. 13:25
Dr Világi Szabolcsról mit lehet tudni?
2012. ápr. 8. 17:56
AZ Édesanyák útján rendel DR Világi Szabolcs.CSak azt nem tudom h csak időpontra lehet vajon menni vagy rendelési időben sorba állva is?
2012. febr. 13. 15:39
Sziasztok!! Nem tudjátok, hogy most hol rendel Dr. Világi Szabolcs? Nekem is ajánlották már, Schunk doktornőhöz járok én is,de soha nem találunk megoldást a gondomra. Előre is köszönöm!
2010. szept. 4. 07:55

Megyei Kórház.

Rettenetesen jó szakember, ha valaki nem ad pénzt, akkor is a legjobb tudása szerint látja el, tiszteli az embert, mint NŐT és mint ANYÁT, és szabadidejében a kisbabák fejét simogatja, mikor már megszülettek...:))

2010. szept. 4. 07:51
Dr. Világi Szabolcs.
2009. júl. 4. 13:10
Én is Szörényit ajánlom, a lánya is itt van a hoxán :)
2009. júl. 4. 13:03
Igen tudok neked ajánlani egyet Dr. Dicső Ildikó...
2009. júl. 3. 12:32

Szia!

Én Szörényi Andrásnál szültem tavaly. Nincs magánrendelése, a Veress Endrében rendel (ahol Schulnk doktornő is, ha jól tudom). Nem pénzéhes, nagyon kedves, és nagy tapasztalata van. Én nem bántam meg, hogy őt választottam, bár van, aki a fiatalabb, és ezért rugalmasabb orvosokra esküszik. Ajánlani tudom még Bay Csabát, aki a magánrendelését szintén a Veress Endrében bonyolítja, és ultrahang-diagnosztikában is jártas. Fiatalabb is, és szakmailag is rendben van szerintem.

2009. júl. 3. 11:45
Segítséget szeretnék kérni. 14 hetes terhes vagyok. Eddig a Schunk doktornőhöz jártam, de ő nem vállal szülést, így keresnem kell másik orvost. A Klinikán szeretnék szülni, de nem ismerek egy orvost se itt Pécsen a Schunk doktornőn kívül. Tudnátok ajánlani valakit, aki szakmailag és emberileg is jó? Köszönöm szépen. Kata

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook