Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a véleményetek a dm-es fehérjeporról? fórum

Mi a véleményetek a dm-es fehérjeporról? (beszélgetős fórum)


1 2
32. Szuszy (válaszként erre: 31. - Eddit)
2009. dec. 28. 17:16
Én sajna nem láttam :(
31. eddit
2009. dec. 28. 00:02
Nem néztétek véletlenül a Naplót? A fogadalmakról volt szó és be volt emelve egy Hoxás oldal, ami szintén valami fogyókúrás témát taglalt:)
2009. dec. 27. 23:45
én is Reductilt akartam venni, de a sok jó eredmény mellett sok rosszat is olvastam és ha jól tudom, az ára is 10ezer ft felett van, ezért inkább kihagyom. Akkor inkább több akaraterő és betartom a diétát :)
29. Szuszy (válaszként erre: 28. - 0716d92a9e)
2009. júl. 15. 23:50

Köszi, de nem :) Tavaly nyáron felírattam, mindjárt 2 havit, majdnem 17.000 ft volt. 5 hétig szedtem, az étvágyam nem csökkent, nem is nőtt az igaz, nem fogytam egy dekát sem, és az 5 hét alatt 3-szor jött meg a menzeszem, a maradék 3 heti adagot eladtam egy csajnak, aki már szedte korábban is, nem okozott neki semmilyen panaszt. Megjegyzem, Ő sem fogyott... Ez a mellékhatás nem is szerepel a gyógyszeren, pedig azóta már 2 csaj is mondta, hogy ugyanígy jártak.

Azért sok sikert, sokan szedik, nincs mindenkinél mellékhatás. Szerintem a 15 mg-os jobb, nekem csak a 10 mg-osat írta fel a háziorvosom. Az erősebbet nem volt hajlandó, de szerintem az hatásosabb.

2009. júl. 15. 18:18
Köszi szépen a bátorítást. Most találtam egy alternatívát, a Reductilt. Nagyon sokan írtak róla az egyik fórumon. Étvágycsökkenést okoz, és egész sokat fogytak ott a csajok.. Persze ezt is diétával, meg mozgással kell kombinálni, hogy hozzászokjon az ember szervezete, és később ne jöjjön elő a jojó effektus. Úgy gondoltam, kipróbálhatnám.. Szuszy, te nem csatlakozol esetleg? Adna egy lökést..
27. Szuszy (válaszként erre: 26. - 0716d92a9e)
2009. júl. 13. 14:43

Szia! Nem panasz, megértelek, és hidd el átérzem a problémádat, én is voltam így, hogy folyton ettem volna, és leginkább csokit. Aztán vettem egy mély levegőt, és eldöntöttem, nem szabad így tovább csinálni, mert nagyon meg kell majd dolgoznom azokért a csokikért. Még fiatal vagy, most könnyebb, hidd el. Én közel a 40-hez, már sokkal nehezebben tudom leadni, a szervezetem mintha nem akarná olyan könnyen elengedni a zsírokat mint mondjuk 10 évvel ezelőtt. És tudom, ez egyre nehezebb lesz. Ezért kell most úgy hozzászoknom ezekhez a kajákhoz, mozgáshoz, hogy ha később nem is ilyen drasztikusan, de csak fele ennyi elszántsággal, ne legyek ismét 80 kiló fölött, vagy annak a közelében, mert akkor beleőrülök. Hidd el, van megoldás akkor is, ha csak ennyi időd van enni. Én is rohanok egész nap, de előtte mindig elkészítettem este a másnapra való kaját, külön kis dobozokban, reggeli, ebéd, stb. Még fel is kockáztam pl. a husit, a paprikát, ubit, stb. hogy akkor, amikor majd ehetek, ne menjen el vele sok idő.

A felvágottat is kockára, a gyümölcsöt is előkészítettem, hogy csak enni kelljen. Egyébként lehet hogy még jó is hogy nincs sok időd, mert lehet csak a felét tudod megenni az adagnak, és akkor is ettél, csak kevesebbet. Lehet pont az lenne jó Neked.

Egyre viszont vigyázni kellene, az édesség!!! Helyette inkább egy alma, vagy egyél 1 műzliszeletet. Nehéz egy-két hétig, de meg lehet szokni, sőt már egy idő után nem is kívánsz mást enni. Pl. a túrót is úgy csináltam, hogy előző este beleraktam egy dobozba, tettem rá egy evőkanálnyi zsírszegény tejfölt, felkockáztam az uborkát, szintén dobozba, és csak enni kellett amikor ott volt az ideje. Próbáld ki, meglátod megéri:) Sok sikert Neked! És tessék a kifogásokat elfelejteni!!! :)

26. 0716d92a9e (válaszként erre: 25. - Szuszy)
2009. júl. 12. 20:45
Aranyos vagy, és nem vettem okoskodásnak.. Ezt fejben nagyon jól tudom, csakhogy amiket felsoroltál, annak mindnek tudom a megfelelő alternatíváját, hogy miért nem tudom megtenni.. Gondoltam már rá, hogy könyvet kellene írnom kifogásokból.. :( A munkahelyemen 12 órázok, tehát reggeli, uzsonna 15 perc, ebéd 30 perc. Ebben minden benne kell, hogy legyen: pisi, kaka, evés, ivás. Így nem lehet lassan enni, hogy hamarabb érezzem, hogy telítődik a gyomrom, nem szeretem, ha nem változatos az étrenddem. Egyszerűen nem bírok többször ugyan azt enni-inni. A víz, hogy csak azt igyak? Ki van zárva. Képes vagyok sokszor nem inni, mert csak víz van itthon. Pedig így is naponta kb. fél litert iszom, ami iszonyú kevés. Emellett próbáltam többet inni, de itt a kasszában ez képtelenség! Nem is nagyon engedik, na meg ha túl sokat iszom, túl gyakran kell mennem WC-re, ami nálunk luxus.. Ez van! Nem mehetek ki csak úgy, mikor áll a sor.. Az étvágyam viszont szerintem átlagos. Ami nem, az a csoki iránti függőségem, és a kívánósságom. Rosszabb vagyok, mint 5 kismama. Muszály megkóstolnom, amit meglátok. Ha nem is vagyok éhes, képes vagyok rengeteget enni abból, ami a fogamra való.. Kibírhatatlan.. Ez vagyok én!! Útálom magam emiatt, és mégsem vagyok képes megszabadúlni ettől a kényszertől!! Hah! Túl sokat panaszkodom!! Bocsi!
25. Szuszy (válaszként erre: 23. - 0716d92a9e)
2009. júl. 12. 17:28

Szia!

Nem akarok okoskodni, de nem ettől fogsz lefogyni, hanem attól, hogy nem eszel mást, csak ezt iszod napi 1-2 fő!!! étkezés helyett.

Ha be tudod tartani, de szerintem ha evési rohamaid vannak, akkor inkább egyél naponta többször keveset, akkor nem fogsz egyszerre túl sokat enni. A shake szerintem max 10-20 percre fog eltelíteni, aztán val.szinüleg úgyis enni fogsz, így még több kalóriát viszel be, mintha nem innád.

Egyél gyümölcsöt, zöldséget helyette, abból ehetsz bármennyit és azzal a gyomrod is el lesz egy darabig :)

Sok sikert Neked! Voltak nekem is ilyen időszakaim, de csak átmenet, ha elhatároztad magad, menni fog. Szerintem a cigiről való leszokás nem ugyanaz, mivel azt teljesen letetted, a kaját meg nem teheted le teljesen. Enni muszáj, csak figyelj rá oda, és mellette torna. Ha kérdésed van, válaszolok! Üdv.

2009. júl. 10. 21:39
...talán túl sokat kérdezősködtem, hogy nem válaszoltok? Naaa! Lécccci. Kíváncsi vagyok..
23. 0716d92a9e (válaszként erre: 22. - 1e8f358d6a)
2009. júl. 8. 18:33
És milyen a hatása? Fogytál is tőle..? Mennyit? Mennyi idő alatt? Lehet, hogy újra kipróbálom, mert nekem ezt nemigen akaródzott betartani.. Nem bírtam. Hogy lehet, hogy azt mondják, hogy aki leteszi a cigit, annak nagy lelkiereje van, én meg letettem, a zabálást viszont nem bírom abbahagyni..?:( Meg lehet tartani a súlyt, ha le sikerült adni?
22. 1e8f358d6a (válaszként erre: 16. - Dizzz)
2009. júl. 6. 18:55

nem rossz az íze, de nem is olyan finom, mint pl. a mekis csokis shake. :)


De bitag olcsó, így könnyebben lecsúszik az ember torkán. :)

21. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 20. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. júl. 5. 22:55
*és
20. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 15. - 0716d92a9e)
2009. júl. 5. 22:54
ja, én köszönöm, meglesz.:)
19. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 15. - 0716d92a9e)
2009. júl. 5. 22:53
hát én is úgy gondoltam, h reggelit meg vacsit helyettesítenék vele, és csak ebédelnék mellette, amúgy semmi mást.
18. Dizzz (válaszként erre: 17. - 0716d92a9e)
2009. júl. 5. 17:55
ez kétfajta ízesítésű és nem bolti:)))))
17. 0716d92a9e (válaszként erre: 16. - Dizzz)
2009. júl. 5. 15:54
Asszem egyről beszélünk.. Amit én ittam, az volt csokis (én csak ezt kóstoltam, és olyan volt mint egy édesítőszeres kakaó. Nem rossz, csak annyi idő után unalmas), vaníliás, meg talán epres. A DM-esre én is kíváncsi lennék..
16. Dizzz
2009. júl. 5. 15:10

Sziasztok lányok!

Véleményeket várok, milyen az ízük? én egy másik fajtát iszom reggel és este, azt nagyon szeretem, csak betyár drága:(

15. 0716d92a9e (válaszként erre: 14. - Mazzzsidrazzzsi)
2009. júl. 5. 15:04
Érezd jól magad a nyaraláson! A fehérjeporral viszont annyiból vigyázz, hogy amit én próbáltam, arra nem szabad enni egyáltalán.. Tehát reggelire fehérje, délben főtt étel, este megint fehérje. Ha nasizol közben, az hamar megbosszulja magát, mivel akkor hízást idéz elő!! Tehát csak óvatosan, mert ezt kórosan vékonyaknak is ajánlják, csak nekik enniük kell hozzá.. Fura, de így van.. Sok szerencsét!
14. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 13. - 0716d92a9e)
2009. júl. 4. 10:01
most már elkezdtem én is keményen diétázni, én is sokszor kívánós vagyok, de nagyon szeretném elérni a tavalyi súlyom, ezért csak a cél van a szemem előtt..szerintem ki fogom próbálni a dm-es fehérjeport, de csak jövőhét után, mert jövőhéten nyaralás.:)
2009. júl. 3. 19:47
Én nem is tudtam, hogy ilyen árban is van ilyesmi.. Én meg megvettem az 5-6.000 Ft-osat. Nekem azt hiszem nem az étvágyamal van baj, hanem a kívánóssággal.. Rosszabb vagyok, mint egy kismama! Mindenből ennem kell legalább egy kicsit, hogy megkóstoljam, de azt hiszem ez a cigi helyettesítését szolgálja..:( Persze ennek eredménye is van rendesen. Egyébként egy ismerősöm 10 kg-t fogyott ettől az alternatívától, amit én próbáltam, és tartja is, ami a legfontosabb, de ő tornázott is rá keményen! Szóval szerintem hajrá csajok!
12. 1e8f358d6a (válaszként erre: 6. - Tundek)
2009. júl. 2. 13:55

így van. Ráadásul jobban is telít.


Mellesleg kalória ide, vagy oda, rengeteg cikk szólt már arról, hogy az alacsony zsírtartalmú tejtermékek segítik a fogyókúrát.

11. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 5. - Sookie)
2009. júl. 2. 13:00
milyen sűrűn iszod? minden nap? fogytál tőle?
10. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 8. - Tundek)
2009. júl. 2. 12:36
és mióta ezt iszod van változás?
9. eddit (válaszként erre: 8. - Tundek)
2009. júl. 2. 12:31
Megírnád privátban mi a neve? Illetve hogy mit tapasztaltál? Már nem szeded a Reductilt? És mi van a diétával, az megy még?
8. tundek (válaszként erre: 7. - Eddit)
2009. júl. 2. 12:29
nem, ezt mostanában kezdtem el inni és a 90 napossal és a reductillal fogyóztam. 1000 körül 1 doboz.
7. eddit (válaszként erre: 3. - Tundek)
2009. júl. 2. 12:17
És csak ezzel fogytál? Mennyi idő múlva láttad a hatást? Ja és mennyibe kerül?
2009. júl. 2. 12:00
hát igaz hogy 202 kcal az 1.5 ös tejjel nade az nem olyan sok és az 4 dl folyadék egyszerre.
2009. júl. 2. 11:19
Én vízzel szeretem, sztm tejjel túl tömény... meg több benne a kalória is. Vacsit helyettesítek vele.
4. 1e8f358d6a (válaszként erre: 3. - Tundek)
2009. júl. 2. 11:07
nekem van vaníliás is, de a csoki sokkal tutibb. :)
2009. júl. 2. 10:57
Szia én most is iszom és megvagyok vele elégedve. Az éhségemet elveszi nem vagyok éhes. 3 dl hideg tejbe 1 púozott ek.-al teszek és nem sékerben, hanem turmix géppel keverem össze. Nagyon finom krémes csak viszonylag hamar megkell inni, mert az aljára visszaülő por olyan mint a homok, ropog a fogad alatt. reggel és este iszom általában napközben lightesen eszek mellette. Csoki finom vaníliát nem próbáltam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook