Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk a cikkekről! fórum

Beszélgessünk a cikkekről! (beszélgetős fórum)


14. SF
2008. okt. 22. 16:53

Elég furcsák az előző hozzászólások.

Ha én, az író írok valahová egy cikket, azt kizárólag oda szánom. A szerzői jogokról most nem beszélek, pedig ott világosan le van írva, miért csak én rendekezhetek az irományommal.

Ha még valahol viszont szeretném látni, akkor oda is felteszem, és ennyi. Az senki számára nem lehet mentség, hogy "de erre az oldalra azért akartam felhozni, mert...".

Ha úgy gondoljátok, hogy egy cikknek itt a helye, kérjétek meg a szerzőt, hogy tegye fel. A szerzőnek joga van eldönteni, hogy hol olvashatják a cikkét.

Sajnos a neten sokan nem veszik figyelembe a szerző akaratát, sőt sokan a személyét sem tisztelik. Olvastam már egyik nagy költőnk versét egy névtelen senki neve alatt. Még arra sem vette a fáradtságot, hogy legalább a eredeti szerzőt feltüntesse.

Szerintetek ez helyes? Akarja-e bármelyik cikkíró, hogy a kemény munkájának a gyümölcsét más arassa le?

Aki úgy gondolja, jó cikket írni semmiség, próbaképpen írjon egyet!

2008. szept. 18. 09:16
Sajnos sokat kell várni az aktiváláshoz mert nem csak az a dolga az aktiválónak,hanem egyébb elfollaltsága van,ezért aztán türelemmel kell várni.
2008. jún. 8. 17:28
Az én cikkemhez az van írva,hogy ma aktiválják,de még semmi!:(
2007. nov. 7. 10:16
Köszönöm
10. Hoxa
2007. nov. 6. 12:30
Szia! Ma reggel aktiválódott a cikked.
2007. nov. 5. 19:14

Kérdezném, hogy körülbelül mennyi idő még ellenőriztek egy cikket?

Mert kb 1 hete írtam egyet a kreatívságok kategóriába, és lassan már aktualitását veszti.

2007. nov. 2. 14:06
Ahha.... értem :DDD köszi:)
7. Hoxa
2007. nov. 2. 10:34

A régi cikkeket már nem szedtük le, azoknál még láthatsz forrás megjelölést.

Január óta csak saját írások, illetve olyan cikkek mehetnek, amiknél a szerző, illetve a forrás weboldal írásban hozzájárult a megjelenéshez.

2007. nov. 1. 20:05
Én azt nem értem, hogy ha csak saját írású cikket adhatunk be, akkor az, amikor a végére oda van írva, hogy kitől, hol jelent meg, az beadható. Mert nem úgy adja be, mintha ő írta volna? Ez a "titok"?
5. tinendo (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2007. jan. 17. 16:45
De jó volt. :))
4. Hoxa (válaszként erre: 2. - Tinendo)
2007. jan. 17. 15:16
Bocs, elcseszerintettük a teszcikket. Nem akartam beaktiválni. :))))
2007. jan. 16. 18:16

Én saját cikket irtam,de ehhez ki kellett egy

könyvet olvasnom a sajtokról, de egyáltalán nem

bántam meg.

2007. jan. 16. 18:10
Ez a "Tesztcikk", nagyon komoly. :DD
2007. jan. 16. 18:08

Ha már van "Beszélgessünk a szavazásokról!" és "Beszélgessünk a fórumokról!" topic, akkor miért ne lehetne Beszélgessünk a cikkekről! fórum?


Mit szóltok az új szabályhoz, hogy csak saját írást lehet feltenni?

Kiváncsi leszek, hogy mostantól mennyi cikk fog megjelenni. Szerinem jóval kevesebb.

Bár szerintem a saját írásért, több pont is jár. Hoxa, szerinted? :))


Amúgy azért nyitottam ezt a topicot, hogy írjátok le, melyik téma érdekelne még, amit cikként olvasnátok.

És melyik eddig olvasott cikket vagy cikkeket tartjátok a legjobbnak? Amiből sok tanácsot vagy tapasztalatot szereztetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook