Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tömeg"közlekedés" Miskolcon 2007. január 1-jétől fórum

Tömeg"közlekedés" Miskolcon 2007. január 1-jétől (beszélgetős fórum)

8. szimre (válaszként erre: 7. - MARIMAMA)
2007. máj. 24. 08:39
Ami igaz, az igaz! Bár függetlenül attól, hogy "járat-korszerűsítést" megelőzően az illetékesek használták-e a tömegközlekedést, az elsődlege céljuk a bevételnövelés volt!
2007. máj. 9. 01:34
SZERINTEM AKI ÁTVÁLTOZTATTA A RÉGI JÁRATOKAT SOHA NEM IS ÜLT BUSZON-VAGY VILLAMOSON AZ IS BIZTOS,DE AZ IS HOGY NEM TUDTA HOGY MITCSINÁL EGYSZÓVAL HÜLYE VÓLT!!!!ÉN RÉGÓTA ITT LAKOM ITT SZÜLETTEM DE MÁR NEMTUDOM HOGY MELYIK BUSSZAL HOVA MEGYEK AZ ORVOSHOZ-KORHÁZBA MERT NEM VISZNEK EL TÖBBÉ ODA AHOVA MEGSZOKTUK A JÁRÁST.KÉSZ KÁOSZ MŰSZAK VÁLTÁSKOR.
2007. máj. 1. 11:19
sajna én kb 300km re lakom miskolctol
2007. febr. 3. 23:38
A miskolci közlekedésre újabban inkábba tömeg, mint a közlekedés jellemző. :))))
4. Tamy
2007. febr. 3. 21:54
Ritkán járok busszal,villamos vonalán lakom és dolgozom. El kellett jutnom az Erzsébetbe. Jött is egy busz. 22-es?? Gondoltam próba szerencse. Bejött.
3. szimre (válaszként erre: 2. - Szika)
2007. jan. 31. 15:52
Eddig 21-essel jártam rendszeresen. Januártól 99+21-essel. Mit mondjak, jó átszállni. Hajnali sötétben, 100 km/h-ás szélben. :)))
2007. jan. 17. 06:03

Ez vélhetően így van...bár célszerűségi okora hivatkoznak....nem tudom. Én még várok a végleges ítéletemmel. :))))))

Eddig is katasztrófa volt. Mármint a változtatás előtt..próbált csak meg valaki reggel felférni egy 12-esre. :) Mint a heringek...de sokszor már meg sem állt a busz, mert annyira tele volt. De az ember legalább tudta, hogy elesni nem fog, mert nincs hová... :))))


Aztán hátha februártól jobb lesz, amikor tényleg normál menetrend szerint fognak közlekedni..normál, hmmm. rossz szóválasztás. Inkább a sűrűben lenne a megfelelő. Kiderül. vagy nem. :))

2007. jan. 16. 15:32

Már két hét eltelt azóta, talán kezdenek lehiggadni a kedélyek. Vagy nem? ˙:((( Objektív megközelítésben hogy látjátok a helyzetet?

Sok észrevételem van, de az időm jelenleg kevés, hogy mindent kifejtsek. Egyben azonban biztos vagyok. Az egész autóbusz-hálózat felborításának egyetlen motívuma volt: a BEVÉTELNÖVELÉS!!!!

Üdv a leendő hozzászólóknak: Imre :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook