Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hazug, kihasználós pasik(teljes név nélkül), mondjuk Békéscsabán. fórum

Hazug, kihasználós pasik(teljes név nélkül), mondjuk Békéscsabán. (beszélgetős fórum)


24. Belle Morte (válaszként erre: 23. - Spinneli)
2009. júl. 7. 23:33

Olyan nincs, hogy:


5. Nem TOTÁL MEZTELENCSIGA!!! (nem totál szőrtelen a pasi, ergo nem metroszexuális, festett hajú, szolizós, stb...)? :D Vagy éppen, hogy az? :D



Mandika10: Nem álnéven írkálunk, ha megkérdezték máshol a nevem leírtam. XD De ha itt tartunk, milyen bunkó dolog, hogy álnéven érdeklődsz csabai pasik után? Válassz mi a nagyobb gáz, csak előbb nézz magadba, és fogd vissza magad, nincs jogod sértegetni senkit, mert egyből kivágatlak a fórumról, ez egy jó fórum, kultúr emberekkel, ne alacsonyítsd le...

2009. júl. 4. 11:12

:)

hehe, mi lenne ha felállítanátok egy bunkógráfot, és mérni lehetne melyik volt a legalja, szempontokat kérek:


1. nem hívott fel másnap.


2. közben nem az én nevemet kiabálta


3. Nem fizette ki csak az első Bacardimat, és nem kísért el pisilni sem.


4. Az autójában romantikus latin slágerek helyett csak egy Pokolgép kazi van.


Na így elsőre, lehet ötletelni.

22. zsutta
2009. júl. 4. 10:59

Szia Mandika10!

Szerintem ha csak az első három szót írtad volna címnek, senkinél sem ütötte volna ki a biztosítékot!! de így, hogy nevezzük nevén és adjuk meg a várost, ahol él, egy kicsit.....

2009. júl. 2. 07:48

Istenem,de korlátoltak vagytok!!!Akkor felesleges a fórumosdi teljesen.Van ilyen fórum például:milyen a házasságod,megbántad?Vagy hogy milyen érzés szeretőnek lenni?Akkor ezt is tapasztalja meg mindenki magától!!!Semmi fórum ne legyen.

Nem is értem az ilyeneket.Ha nem tetszik egy téma,minek írtok be?Ezért vagytok fent a neten,hogy lehúzzatok minden fórumot,ami nem tetszik?Írjatok abba amihez van valami tapasztalatotok - ja,inkább ne,mindenki mindent tapasztaljon meg magától!

Ti beszéltek itt az erkölcsről,mikor Belle Morte,meg hasonló álneveken csak azért írtok be,hogy lehúzzatok egy fórumot.Ez milyen?

20. Belle Morte (válaszként erre: 19. - **Rita**)
2009. júl. 1. 18:08
De akkor is, érted, milyen már ez? Most én is nyissak témát, hogy "másokról a háta mögött sunyiban faggatózó csabai csajok (név nélkül)?" Ez nem szép dolog, általánosságban sem. Mindenki tapasztalja meg a dolgokat saját maga, ettől nem fog változni semmi.
19. **Rita** (válaszként erre: 18. - Belle Morte)
2009. júl. 1. 16:30
Csak általánosságban lehet erről beszélni, igaz túl sok mindent nem tudok hozzászólni, mert még nem vágtak át
18. Belle Morte (válaszként erre: 16. - Mandika10)
2009. júl. 1. 16:29
Ez akkor sem etikus, szerintem nem sok erre hajlandó fórumozót találsz itt. Törölni kéne a témát...
17. **Rita** (válaszként erre: 16. - Mandika10)
2009. júl. 1. 16:29

Igazából nincs tuti recept arra hogy kiszürd az "átvágos" pasikat.

vagy megérzed, hogy az vagy megtapasztalod


Az átvágás, kihasználás Nálad mit jelent pontosan?

2009. júl. 1. 15:16

Én csak arra gondoltam,hogy esetleg lehetne pár ismérvet mondani,hogy pl. mivel etetnek ezek a pasik,meg milyenek,miről ismered meg őket,tapasztalatok...

Csabai vagyok,ezért Csabáról szól.

És ne haragudj,de nem azon múlik,hogy hagyod-e hogy kihasználjanak...bárkit át lehet verni...akár téged is,hiába gondolod,hogy nem.Lehetsz "áldozat",bármikor.

Lehet igazatok van ebben a nem beszéljük ki a háta mögött dologban.De!De mi van,ha vannak olyan pasik,akik valamilyennek mutatják magukat,teljesen mások a valóságban,átvernek,kihasználnak,utána meg

még ők röhögnek rajtad,kibeszélnek mások előtt...ezek is megérdemlik a fair playt?

Szóval én csak róluk szerettem volna beszélgetni.Név nélkül,legfeljebb az egyéniségét ecsetelve "szegény,ártatlan" Gáboroknak,Pétereknek.

És a nők se mind angyalok.Persze.De engem nem érdekelnek,róluk beszéljenek a pasik :).

2009. júl. 1. 13:06
mandika10 hol vagy?
14. **Rita** (válaszként erre: 13. - Zsutta)
2009. júl. 1. 13:05
A chat "átka", hogy nincs hangsúly, nincs arc, könnyű félreérteni a mondatokat
13. zsutta (válaszként erre: 12. - **Rita**)
2009. júl. 1. 13:00

Bocsánat! :)

félreértelmeztem a mondatot. ez a baj a leírt szöveggel. egy kicsit rossz napom van, így ezt is rossz hangnemben olvastam. bocsi. de igazad van. a nők se semmik! (pl:én. egyből harapok.)

12. **Rita** (válaszként erre: 11. - Zsutta)
2009. júl. 1. 12:56

naaaaaaaaaaaa

Miért támadsz?!

Egyetértrek azzal, hogy ez egy buta,értelmetlen téma, és csak úgy eszembe jutott hogy a nők se semmik

11. zsutta (válaszként erre: 7. - **Rita**)
2009. júl. 1. 12:53

Azt nem mondtam, hogy minden nő angyal! Vagy akkor indítsunk egy olyan fórumot, ahol mondjuk Debreceni szemét csajokat (persze név nélkül) sorolunk fel?!

Egyszerűen csak azzal van gondom, hogy ne beszéljünk ki senkit a háta mögött!! És nézzen magába a fórumot indító! ennyi lett volna a lényege!

2009. júl. 1. 12:51
Hazug,kihasználós pasik és nők is vannak rengetegen és szerintem Békéscsaba se különb a többi helységtől.
9. **Rita** (válaszként erre: 8. - Szeptember99)
2009. júl. 1. 12:43
Van valami olyasmi mondás ,hogy azt használják ki akit lehet ( nem szó szerint, de ez a lényege)
2009. júl. 1. 12:42

Szerintem hülyeség egy ilyen kérdést feltenni,az előttem szólok is jól indokoltak...amúgy meg mindig kettőn áll a vásár,és tapasztalatokat meg kell szerezni,hogy kiszűrhesd az ilyen pasikat később. Az élet velejárója a szenvedés,azzal,hogy tudod 1-2 pasi nevét,aki sokat hazudik,még rengeteg ember van,aki ki bír használni téged.

Hány éves vagy amúgy?

7. **Rita** (válaszként erre: 6. - Zsutta)
2009. júl. 1. 12:39
Azért a nők se mindig angyalok ,valljuk be
2009. júl. 1. 12:36
Gondoljátok, hogy Békéscsabán kívül csak angyali férfiak élnek? Hát hajrá! Csak nehogy pofára ess!
5. one85 (válaszként erre: 1. - Mandika10)
2009. júl. 1. 12:30
Van belőlük dögivel!Én csabán születtem és nőttem fel!
2009. júl. 1. 12:27
Ez tényleg nem túl etikus...
2009. júl. 1. 12:27

Igaza van Zsuttának. És ha csak azt írom, hogy Péter (Gábor, tamás stb) akkor hány ártatlan ilyen nevű ember fogja Békéscsabán kellemetlenül érezni magát?

Vagy ha valaki beírja a János nevet, akkor nem kezdesz Jánossal, nehogy ő legyen az? Szóval elég kacifántos a dolog.

2009. júl. 1. 12:23

Negatív tapasztalata már mindenkinek volt! Sajnos nem mindenki illik össze!

És ez így bunkóság!! Ha valaki szemét veled, akkor vagy a szemébe mondd meg, vagy ne áskálódj a háta mögött!!! Szerintem aljasság kibeszélni valakit a háta mögött! csak mert nem jöttetek be egymásnak!

Te szeretnél magadról hasonló írást olvasni itt a neten? Persze név nélkül.... de sokan be tudnának azonosítani, hidd el!!

2009. júl. 1. 12:18
Sziasztok!Ismertek olyan pasikat,akik csak kamuznak,és átverik,kihasználják a nőket?Mondjuk például Békéscsabán?Azért pont itt kérdezem,mert én itt élek...és volt már negatív tapasztalatom...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook