Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hobby Decor színes beltéri falfesték fórum

Hobby Decor színes beltéri falfesték (beszélgetős fórum)


2011. aug. 31. 09:31

Helló!


A Mexikói chilit és a Kubai banánt használtuk! A chili-t inkább sötét téglavörösnek írnám le, a banán viszont tényleg olyan sárga mint egy banán :)

Azt kell mondanom, hogy nagyon nehéz vele dolgozni, hígítás nélkül nem lehet vele használni, hiába írják azt hogy egy rétegben való használatnál nem szükséges a hígítás. Mi vettünk, hozzá, nagyon rövid szőrű hengert, ezzel fel lehetett vinni. Nagyon jól takar és kis mennyiséggel sokat lehet festeni, úgy értem, hogy a 15 nm2 falat kétszer átkentük a 2,5 l festékkel úgy hogy még maradt is belőle, és a 18 nm2 es falat is kétszer festettük, igaz itt már elfogyott a festék teljesen, de szintén 2,5 l-t használtunk! Összességében én azt mondom, hogy jó festék, ha türelmes vagy és van időd kifesteni a szobát érdemes megvenni. (ezt azért így írtam, mert annak idején hérával festettük a szobát, szintén két színt használtunk és egy nap alatt végeztünk, most viszont másfél napig tartott a festés, pedig nem nagy falfelületről beszélünk, de ki kellett ismernünk a festéket :)! Egyébként úgy döntöttünk, hogy a másik szobát is Hobby decor színes beltéri falfestékkel festjük a közel jövőben! :) Ha sikerül képet feltennem akkor még jelentkezem! Remélem segítettem!

2010. okt. 29. 12:03

Sziasztok!

Múlt héten festettem ki az egyik szobám hobby decor beltéri falfestékkel! A régi falszín sárga volt és én most kékre akartam festeni így neki is álltam és két nap alatt meg is lett ki be pakolással, csiszolással, gletteléssel, takarítással együtt :)

Egy réteggel is nagyon jól fedte be a sárga falat! Pillanatok alatt száradt és nem igényelt a festék hígítást! Csak jó véleményem van a festékről! Nekiálltam festőhengerrel de azzal nem haladtam úgy mint sima festőecsettel így az ecsetet ajánlom hozzá! Következő szobát bordóra vagy pirosra fogom lefesteni :) Amint megleszek vele megírom hogy sikerült!

2009. júl. 12. 10:46
Úgy látszik senki nem használt még ilyen festéket! Akkor a gyártó ezek szerint csődbe fog menni!? :) És a Platinumról mi a véleményetek?
6. becseiagi (válaszként erre: 5. - Karcsababy)
2009. júl. 10. 09:16
De jó, hogy nem csak én járok ebben a cipőben! Köszi azért, hogy írtál!!!! :D
2009. júl. 8. 16:43
Na én pont erről a festékről szeretnék infókat, de semmi. Akkor már ketten vagyunk.
2009. júl. 7. 22:56
Hát akkor ennyi?!
2009. júl. 6. 16:12
Úgy látom nem fest ilyen festékkel senki! :(
2009. júl. 1. 13:21
Senki nem használt még ilyen festéket?
2009. júl. 1. 10:58
Szeretnék tapasztalatokat, véleményeket gyűjteni a Hobby Decor színes beltéri falfestékről! Milyen a kopásállósága, és van-e elég szín választék belőle. Mennyire fed, és szépek a színei?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook