Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Harcban a narancsbőrrel fórum

Harcban a narancsbőrrel (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. máj. 8. 22:20
Szerintem a leg jobb a váltó vizes zuhanyzás.Nekem be vélt.
126. Mocori
2009. máj. 8. 22:01
Azt mondjátok, hogy ezek tényleg hatásosak? Nekem elkeserítő a lábam. :(((
2009. máj. 8. 21:52
Borostyános krém (kozmetikustól kaptam, vérbőség fokozó), emellé betekered magad átlátszó fóliába (ismertebb nevén folpack :D), és torna az KÖTELEZŐ, mert a bőröd így marad feszes! Futás még emellé napi fél óra kb, később egy óra, kocogás, ami jobban esik. :) Meg masszírozd minden este krémmel, és igyál sokat. :)
2009. máj. 8. 21:41
Elkezdtem tornázni és nagyonsok ásványvizet iszok és már nem is látszanak.
2009. máj. 8. 21:13
Tekercselés paprikaolajjal és közben torna, ezen kívül köpölyözés minden másnap.
2009. máj. 8. 21:13
Méregtelenítés edzés.
2009. máj. 8. 21:05
-
120. Zsuzsa88 (válaszként erre: 118. - Myrad)
2009. febr. 7. 15:28
Hát, farmeron keresztül nem látszik, de mondjuk egy leheletvékony, nyúlós, sztreccs anyagon keresztül jól látható.
119. kisstundea (válaszként erre: 115. - Tesca)
2008. szept. 25. 19:51
Szia, bocsi, de csak most tudok válaszolni, sajna nem tudom már a nevét, de mi Érden vettük bioboltban, egyébként csak ez az egyféle volt, térj be egy bioboltba, ez van összecsomagolva egybe sok üveg. Üdv Tündi
118. Myrad
2008. szept. 8. 09:35
A narancsbőr tényleg látszik nadrágon keresztül is? Mert akkor nekem lehet mégsincs... =S
117. 01c8755c79 (válaszként erre: 100. - Kunkó)
2008. szept. 4. 14:17
Nekem pedig pár éve volt, és most se híre se hamva. Ráadásul úgy tűnt el, hogy észre se vettem. Fogytam néhány kilót (3-4 kg), tornászom (minden reggel félóra és általában este is félóra) és rengeteg ásványvizet iszom, kb. 3 liter.
116. Myrad
2008. szept. 4. 14:09
valakinek van tapasztalata a Nivea (Nivea?) Goodbye Cellulitis krémjével kapcsolatban? azt hiszem, így hívják, valami ugráló nő van rajta... ajánlották a fahéjas krémet, ki is akarom próbálni, de azért érdekelne a dolog, mert ismerem a saját lustaságom, és azt hamarabb használom, ami már készen van...
115. tesca (válaszként erre: 95. - Kisstundea)
2008. aug. 28. 10:11
szia! meg tudnád adni nekem a levek nevét, illetve azt a bioboltot, ahol kaphatóak? Köszi, Timi
2008. aug. 26. 11:35
Nézd meg Testtekercselés otthon és a Hordozható infraszauna fórumokat, ott vagyunk. Biztosan találsz olyat, amelyik jó Neked. M
2008. aug. 26. 10:46

Sziasztok

Tud vki vmilyen házi módszert a narancsbőr ellen, amit otthon is el lehet végezni???

A combomra kellene, köszi előre is!

112. adri25
2008. aug. 25. 20:33
tök jó,hogy ezeket feltetted ide
2008. aug. 25. 13:33
huha,ezeket én is olvastam :OO
2008. aug. 24. 19:00

A mezoterápiás cellulitisz kezelés


A mezoterápiás kezeléscsomag 8 alkalomból áll. A kezelésekre általában hetente kerül sor. A mezoterápia megkezdése előtt minden alkalommal érzéstelenítjük a kezelendő bőrterület felszínét. A cellulitisz kezelés általában 1 órát vesz igénybe. Ez idő alatt a bőr alá, a zsírszövetbe apró tűszúrásokkal speciális hatóanyagot fecskendezünk, mely tartalmaz többek között hyaluronsavat (segíti a salakanyagok eltávolítását), koffeint (beindítja a zsírbontást) és cinket (serkenti az anyagcsere folyamatokat). Ezek az anyagok veszik fel a harcot a narancsbőr kiváltó tényezőivel szemben, így a bőr kötőszövetében visszamaradt felesleges bomlástermékekkel, a megduzzadt zsírsejtekkel. A kezelés végén a bőrfelszínt speciális krémmel kezeljük, hogy segítsük az esetleg kialakuló véraláfutások felszívódását. Javasoljuk, hogy a kezelések között a kezelt területet naponta krémezd, 5-10 percig masszírozd, és legalább 2 liter vizet fogyassz.

2008. aug. 24. 18:52
Narancsbőr kezelés:Celluless vákuumos bőrfeszesítő gép narancsbőr kezelésre. 15 990Ft.
2008. aug. 24. 18:47

Testtekercselés (kontúr fáslizás) Eredeti neve body-wrapping, melyet magyarul testcsomagolásnak vagy testtekercselésnek hívnak. Ezzel a kozmetikai módszerrel jó eredményeket lehet elérni az alakformálás és cellulit-problémák esetén.

A kezelés során a testet lábtól mellig speciális krémmel kenik be, majd az egész testet környezetbarát rugalmas fóliával tekerik be. A testcsomagolás tulajdonképpen az aromaterápia és a kompressziós (nyomásos) csomagolás kombinációja.

A testcsomagolás révén jelentősen intenzívebbé válnak a test salaktalanító folyamatai. Az alakformáló krém és a fólia fokozott nyirokáramlást idéz elő, így a pangó folyadék a nyirokrendszeren keresztül távozik. A krém olyan hatóanyagokat tartalmaz, amely a kötőszöveteket feszesebbé teszi, és a zsírszövetek anyagcseréjét gyorsítja. (A vendég a kezelés alatt enyhe bizsergést érez). A nyomókötéssel a páciens 40-60 percet pihen egy meleg takaró alatt. A fóliát egy speciális késsel a kezelés végén lebontják, és máris láthatóvá válik, hogy a bőrbe beszívódott hatóanyagok kisimítják a narancsbőrös felületeket. A kezelést 5-10 alkalommal végzik, el mely jelentős kerületcsökkenést is eredményez a comboknál, hason, csípőn.

2008. aug. 24. 18:47

Infraszauna:Nagyon látványos hatása van a bőrre. Egy kúra alatt (10-15 alkalom) a bőr 5-10 évet fiatalodik. Mindez pórustisztító és sejtregeneráló hatásának köszönhető. Az infraszauna használata nagyon kellemes érzés, az izzadás mennyisége kb. háromszorosa a hagyományos szaunáénak, 20-60 szoros méregtelenítő potenciállal rendelkezik és 3-7-szer nagyobb mennyiségű nem vízjellegű összetevő található a kiizzadt verejtékben.

Javítja a vérkeringést, megszabadít a súlyfeleslegtől és a stressztől. A rendkívül hatékony kalóriaégetés mellett egyúttal elvégzi a keletkező bomlástermékek eltávolítását, a szervezet méregtelenítését, salak-mentesítését is.

Nagyon hatékony és kellemes a masszázs és az infraszauna együttes alkalmazása, vagy a test infralámpával történő melegen tartása masszázs alatt.

2008. aug. 24. 18:46

A narancsbőr kezelése komoly erőfeszítést, nagy türelmet és kitartást igényel. Aki abban reménykedik, hogy krémekkel eltüntetheti a narancsbőrt, sajnos téved.

Rendelkezünk nagyon hatékony és látványos kezelési formákkal, azonban a helyes éetmóddal, táplálkozással és mozgással kapcsolatos kérdéseket nem kerülhetjük meg, mivel ezek nélkül nagyon nehéz eredményt elérni, illetve az elért erdményt megtartani.

A leghatékonyabb a különféle módszerek kombinálása.


Masszázs: Már a narancsbőr kialakulása előtt is rendkívül hasznos, ugyanis ha bőrünket folyamatosan edzésben tartjuk, kisebb eséllyel alakul ki narancsbőr.

A masszázs helyi vérbőséget okoz, ezáltal javítva az anyagcserét, jvítja a nyirokkeringést, így a salakanyagok elszállítását.

Előnyösebb a kézzel végzett masszázs mint a gépi, mivel ez nem okoz fájdalmat véraláfutást.

Történhet szárazon, vagy olajokkal. Az olajos masszázs esetében az olajban lévő hatóanyag is segíti a bőr megszépülését, azt símává bársonyossá teszi.

2008. aug. 24. 18:45

Kialakulása összetett folyamat, ami összefüggésben van a helytelen táplálkozással, az inaktív ülő életmóddal szervezetünk elsalakosodásával alkati adottsággal, az elégtelen máj- és veseműködéssel, valamint az ideg- és hormonrendszerben beálló zavarokkal.

Az esztétikai hátrányon kívül ez a probléma jelentősen rontja a vér és nyirokkeringését. A megnagyobbodott zsírsejtek egyre jobban akadályozzák a salakanyagok kiválasztását, így a bőr alatti szövetek vérellátását és a nyirokkeringését.

Elsősorban a zsír- és vízháztartás anyagcserezavaraiból, valamint az elégtelen nyirokkeringés során felhalmozódott salakanyagok és bomlástermékek visszamaradnak a bőr kötőszövetében, így az szivacsossá, narancshéj-rajzolatúvá teszik.


A cellulit egy olyan rendellenes állapot, amely a bőrt szilárdan tartó kötőszövet lassú tönkremenetelét és elgyengülését okozza.

A létrejött cellulitnak normál étrend és testmozgás segítségével történő megszűntetése rendszerint nem lehetséges


Fontos még megjegyezni, ogy a normális súlygyarapodást követően a bőr feszes és sima marad

2008. aug. 24. 18:45

Narancsbőr kialakulása kezelése


Közismert nevén a narancsbőr elsősorban a hölgyeknél jelentkező bőrelváltozás.

Tévedés lenne azonban azt gondolni, hogy csupán a teltebb hölgyeket érinti. A vékony hölgyek legalább olyan veszélyeztetettek, mint azok, akik súlyfelesleggel rendelkeznek.

Ezt a bőrproblémát a bőr alatti kötőszövet meglazulása, a sejtközötti állományba lerakódott kocsonya szerű anyag és a zsírsejtek nagymértékű megnövekedése idéz elő.


A zsírszövet vastagsága egyénenként változó lehet. Egyes nők még soványan is teltebb idomokkal rendelkeznek, mint mások .

Általában a combon, fenéken, csípőn és a hason alakul ki.

A bőr felszíne alatt több millió zsír sejt képes a zsír elraktározására. A narancsbőr folyamatosan alakul ki, ahogy a zsírsejtek egyre nagyobb csomókba rendeződnek és ágyazódnak be a bőrszövet rostjai közé. Kezdetben ez csak akkor látható, ha a bőrredőt az ujjaink közzé csípjük, kifejlődött állapotban már állva és fekve is láthatóvá válnak a narancs héjára emlékeztető egyenetlenségek.

103. kunkó
2008. aug. 24. 18:43
MOZOGNI UGYAN NEM SZOKTAM,DE ÉVEK ÓTA RENGETEG VIZET ISZOM!KAJA TERÉN SZINTÉN NEM ÉTKEZÜNK ROSSZUL/MIHEZ KÉPEST/.
2008. aug. 24. 18:39
Sajnos a fogyástól-főleg ha gyorsan fogysz még csúnyább lesz! Ez alkati dolog, te még elég fiatal vagy, próbáld meg eltüntetni, rengeteg kezelés van rá 40 év alatt még hatásosak.
2008. aug. 24. 18:38
Ha csak fogysz,akkor nem fog eltűnni!Rengeteg mozgás,egészséges ételek és sok víz!Akkor talán,idővel...De nem megy egyik napról a másikra!Kitartás!
100. kunkó
2008. aug. 24. 18:34
PÁR ÉVE MÉG NEM VOLT,MOST MEG ITT VAN A COMBOMON.SZERINTETEK SIMÁN FOGYÁSSAL ELTÜNTETHETŐ?ÍRJÁTOK MEG MIK A TAPASZTALAITOK!AMÚGY 170/65KG VAGYOK.
99. missboguszka69 (válaszként erre: 98. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 24. 02:27
Értem :(( ,köszi:)
98. 20eebe3d4c (válaszként erre: 96. - Missboguszka69)
2008. aug. 23. 14:32
szerintem nem.Ha van pénzed vegyél inkább elektromos maszírozó gépet és krémeket.Tudtommal a narancsbőr lehet akár a 30 kilósokon is,azaz nem kizárólag az idősebbek vagy a ducibbak kiváltsága.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook