Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Harcban a narancsbőrrel fórum

Harcban a narancsbőrrel (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
187. kiddy
2010. jún. 24. 11:36

Sziasztok!Gondolom nem csak az en ellensegem a narancsbor!UTALOM!!!kinek mi a praktika ellen(tudom sok folyadek,lehetoleg viz)mozgas stb.

Mit gondoltok a cellulit masszazsrol???volt mar valaki olyanon??mennyire hatasos??en augusztusra vagyok bejelentkezve,bar gondolom egytol nem nagyon lesz valtozas,majd elmegyek egy parszor,mert nagyon zavar:(nem hiszem hogy fogok furdoruciban flangalni...

2010. márc. 16. 08:25
... csatlakozom... torna, torna, torna.... és ásványvíz... sok.... (kávé viszont kevés) :o))
2010. márc. 16. 08:08
Azt én is nagyon szeretem és csinálom is.:)Tényleg nehéz,de napról napra jobban bírom:)
2010. márc. 16. 08:02

Torna, torna, és végül, de nem utolsósorban TORNA!!!:-)

Nekem a popsimon van, el még nem tűnt, de sokat javult! Naponta csinálom Rubint Réka 20 perc popsiformálóját, nagyon brutál, de hatásos!

2010. márc. 16. 07:55
Okés köszi
182. vviki2
2010. márc. 16. 07:45
Semmit..;-P
181. sucu
2010. márc. 16. 07:34
Én találtam az avonnál egy új terméket! Be masszírozom plusz torna.
2010. márc. 16. 07:34

Szia!

Már csomó ilyen fórum van...szerintem nézz körül

Vannak jó tippek!!

2010. márc. 16. 07:29
Narancsbőr ellen mit lehet tenni, hogy javuljon?
178. ada52
2010. márc. 12. 18:59

Sziasztok!

Én is ezzel a problémával küzdök,amivel ti.Szeretnék a narancsbőrömtől megszabadulni,és néhány kg-t leadni.Próbáltam én is Réka tornáit,de nekem személy szerint jobban bejött Béres Alexandra dvd-je.Ugyanannyi ideig tornáztam külön-külön mindkettőre,de az utóbbi után sokkal látványosabb volt az eredmény.Kerekebb lett a fenekem,narancsbőr is kezd eltűnni... Mindenkinek ajánlom.

177. 9a0e10771f (válaszként erre: 175. - Emike10)
2010. febr. 6. 18:40
Hol lehet szőlőmagolajat kapni és mennyibe kerül?Mert már sokat olvastam róla hogy milyen super a bőrnek?Köszi
176. Summer3
2010. jan. 30. 23:28

Sziasztok!

Nekem a kalcium-kovaföld kapszula segített valamennyit. Igaz, nem olcsó, 1 hónapra kb.3000-4000 Ft., de úgy tudom, elég kúraszerűen szedni.(Napi 3db kapszulát javasolt a tájékoztató, de a borsos ára miatt én beértem 2-vel is.) A kovaföld erősíti a kötőszövetet, ami magas ösztrogénszintnél(termékeny nőknél)igen gyenge szokott lenni. Nem centinkben láttam igazán a különbséget, hanem a bőröm tónusán. Sokkal feszesebb, rugalmasabb, keményebb lett a combomon és a fenekemen a bőr.Nem mellesleg a körömnek és a hajnak is jót tesz ez a cucc.Remélem, segítettem.

175. emike10
2009. okt. 30. 09:49

sziasztok!

én végig csináltam egy 10 napos léböjt kúrát és

2 hónpig napi fél órát masziroztam a combjaimat

szölőmag olajjal, és még niacin tablettát szedtem

és teljesen eltünt minden puklim.Ennyi nekem ez

vált nem költöttem csoda kezelésekre és csoda krémekre.

2009. okt. 25. 18:24
én csak annyit tudok mondani, hogy semmitől nem tűnik el csak testkezeléstől, viszont attól tuti, de az min. 2000 ft 1 alkalom, és min 10 alkalom kell
173. Cloe08
2009. okt. 16. 12:18
Köszi, csajok!! :)
172. saphyra
2009. okt. 16. 09:24

Hali,


én kb 1-2 hónapja kezdtem el intenziven tornázni Réka dvd-ire (ezekről hallottam a legjobb véleményeket), meg próbálom tartani az étkezési rendet, bár a munkám miatt elég nehéz, de igyekszem. Sokat is inni. Meg használom a Garniert. Nekem az vált be naracsbőrre a krémek közül. A Nivea semmit nem ért nekem, sem a Loreal.

Viszont igy is úgy látom a tükörben hogy bár még van egy kis narancsbőr (rohadt nehezen akar lemenni), de soha életemben ilyen jó seggem és hasam még nem volt mint most!!!!

Szóval Réka dvdket én melegen ajánlom mindenkinek.

171. 5e48d37001 (válaszként erre: 170. - Cloe08)
2009. okt. 16. 08:30

Szia:)

Én március eleje óta tornázok intenzívebben és ált.Réka tornáira.4 hónapja lábsúlyt is használok.Nálam teljesen eltűnt a narancsbőr.Mondjuk nálam ez nem volt annyira zavaró,inkább a szülés után megnyult hasammal nem voltam kibékülve.De már az is visszament a torna által.

Én is 51-52 kilós vagyok,minden nap tornázok,de már csak feszesíteni akarok.Tényleg eltünteti a torna a narncsbőrt,nálam már egy gramm sincs:)

170. Cloe08
2009. okt. 16. 07:51

Sziasztok!

Köszi mindenkinek a hozzászólást:)

Zsepii kezdjük együtt hétfőtől?? Önbizalmat adtatok:)

Fogyni viszont nem akarok, mert 163-4 cm-mel 52-53kg vagyok. Szóval a súlyommal nincs gond, csak a fenekemmel meg a combommal:S:S Nagyon csúnyának látom, bár párom mondja, hogy nem az... de mi nők ilyenek vagyunk:) Úgyhogy hajrá mindenkinek!

Remélem hogy sikerülni fog!!!

2009. okt. 16. 07:41

Szia!)


Majd két évig aerobicoztam kisebb megszakításokkal. Közben rengeteg folyadékot ittam. (4-5 liter: -> zöld tea, gyógynövényes tea cukor nélkül, ásványvíz). Aerobic idejére Dr. Kelen narancsbőr elleni krémjével kentem be a combom és a fenekem, majd este fürdés után ráadáskánt cellulitisz elleni krémet használtam (volt Avonos, Nivea-s, Garrnier-es, de a Balea-s is bevált.) És sokáig ittam a Naturlandos Cellulitisz elleni + Fitt Form teát. Ezek hatására eltűnt a narancsbőröm. :) Hurrááá!!


Viszont lassan több, mint fél éve nem tornáztam, a folyadék mennyiségére és az étkezésre sem figyeltem oda, 2 kilót magamra is szedtem, és pont ma reggel nézegettem magam a tükörben (de inkább ne tettem volna). rosszul lettem, a kemény munkával elért eredmény, már csak az emlékeimben él.


Összeszedem magam és újult erővel belevágok még egyszer!!

168. ad65f28ec1 (válaszként erre: 167. - Ad65f28ec1)
2009. okt. 16. 07:37
Amíg el nem felejtem: töményen nem lehet használni, akkor éget, és bőrsérülést is okozhat, pár cseppet kell testápolóba keverni.
2009. okt. 16. 07:34

Szia!


5-én kezdtem a 90 napos diétát, bőven van miből leadni.

Azóta tornázok is minden nap,(itthon, Béres Alexandra DVD-re) és este kínzom magam váltózuhannyal. Szerintem már valamivel jobb a helyzet, mint a múlt hónapban, meg úgy általában.

:D

Ja, meg persze sok-sok folyadék...

Mindaz, amitől felélénkül a vérkeringés.


Tehát nincs csodakrém, meg csodarecept, csak a "régi, jól ismert" megoldások. Szerintem...

De állítólag a fahéjolaj is hatásos (én még nem próbáltam): testápolóba kell belekeverni, kicsit felélénkíti az is vérkeringést, kipirosít, feszesít.

2009. okt. 16. 07:31

Szia!

Én 8 hete kezdtem Norbizni, azóta teljesen elhagytam a szénhidrátokat, (tésztafélék, cukor)és pont pár napja arra lettem figyelmes fürdés utám mikor néztem magam a tükörben, hogy szinte az összes narancsbőr eltünt a combomról.

Amúgy a Norbi ducitréninget csinálom 1 héten 3-4 szer.

165. Cloe08
2009. okt. 16. 07:25

Tudom, hogy indítottak már pár ilyen témát, és el is olvasgattam őket. Az érdekelne, hogy ki az, akinek TÉNYLEG BEVÁLT akár torna, akár sok folyadék, akár krémek...

Hétfőn akarok elkezdeni tornázni, érdekelne, van-e vkinek kedve velem kezdeni?! Milyen tornagyakorlatokat ajánlotot stb...

Segítsünk egymásnak!

2009. szept. 15. 22:23
Sziasztok! Végülis senkinek nem segít semmi? Maximum egy kicsit? Ez fura. Én mikor nem ettem lisztet egyáltalán(1-2hétig) azért javult és ha továbbra is felhagytam volna lehet, h lett volna nagyobb eredmény. valakinek ez a "liszt nélkül "módszer bejött?
2009. aug. 27. 22:23
Nekem 14 éves korom óta van elég durva!
162. Kylie022 (válaszként erre: 161. - Zsuzso100)
2009. aug. 12. 21:20

Értem. Nos, lehet hogy volt ez nekem azelőtt is,csak nem vettem észre, bár ezt kétlem.

Az oké, hogy van. De ilyen fiatalon, ennyi edzés mellett?:S

Az ember ha élete végéig fog vele küzdeni, sztem akkor se szabadul meg tőle :S

161. zsuzso100 (válaszként erre: 160. - Kylie022)
2009. aug. 12. 20:52
Hogy mitől??? Hát erre sokan kíváncsiak vagyunk! Egyszercsak jön, aztán nehéz megszabadulni tőle. Mindenkinek van, valakinek jobban, valakinek kevésbé. Sajnos nem lehet csak egészségeset enni és sportolni, az ember sokszor bűnözik, és máris van eredménye!
2009. aug. 12. 19:38

Sziasztok. Nekem az lenne a gondom, hogy észre vettem pár napja hogy a combom nem teljesen sima...

Vagyis alap helyzetben és ha mozgok, akkor igen. De ha a kezemmel össze gyűröm a bőröm a külső, ill. belső combnál, akkor lyukas és ronda :S

Pedig rengeteget edzem és elég keményen is.

Igaz, kajázás nem a legegészségesebb, de hideg-meleg váltás zuhanyt csinálok ,közben luffa szivaccsal dörzsölöm a bőröm,aztán kenem a kencéimmel. Mégis ha össze gyűröm azt a részt a kezemmel, ronda :S Az mitől lehet?

Valakinek van hasonló gondja? Vagy tudja ,hogy mitől lehet ez?

Köszi előre is.

2009. aug. 5. 09:30

Sziasztok!

Nem rég találtam rá erre a topikra és azt szeretném kérdezni, hogy ti hogy csináljátok a tekercselést előtte be kell kenni krémmel,ha igen nektek mi vált be?

Az utolsó kérdésem az lenne, hogy ti milyen salaktalanító teát isztok? Ha nem lehet ide ki írni , akkor megírnátok priviben?

A segítségeteket előre is köszönöm!!

158. dwinged
2009. aug. 4. 12:40
Sziasztok. Van egy új Philips Cellesse vákumos narancsbőr masszírozó gépem. Szívesen használnám, de visszeres lábon nem lehet, így eladnám. A doboza nincs meg, de kistáskában van. Átvehető személyesen, vagy tudom postázni. Képet tudok küldeni. Ár: 7.900 Ft + postaköltség. (Bolti ár 17-18.000 Ft!) Akit érdekel, keressen meg! Köszi!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook