Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Harcban a narancsbőrrel fórum

Harcban a narancsbőrrel (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
247. Veronika27 (válaszként erre: 246. - Piciici)
2011. ápr. 15. 09:20
A zold tea is jo, remek antioxidans forras :) En is iszom, tisztan naturon. Legalabb 2-2,5 litert igyal, de vegyesen vizzel egyutt.
246. piciici
2011. ápr. 14. 22:40

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy víz helyett az jó, ha pl. csak zöld teát iszom? Sajnos vízből nem tudok olyan sokat egyszerre meginni, de a tea az jobban fogy.

2011. ápr. 2. 16:37
Ismét közeleg a fürdőruha szezon, aktuális a téma. Alig két hónapja tornázom Rubint Réka DVD-ire (elsősorban popsi, comb, has), a hatás nagyon látványos! Ajánlani tudom mindenkinek, azoknak is akik már mindenféle "csodakrémet" kipróbáltak, de nem érték el a várt hatást. Akaraterőre van csak szükség. Természetesen a rendszeres (min. heti 2-3 alkalommal 60-90perc) testmozgás mellett nem árt a táplálkozáson (update elvei szerint + sok zöldség, gyümölcs)is változtatni, mert a kettő együtt hozza meg a kívánt eredményt.
244. c6560fb39d (válaszként erre: 242. - Danzel21)
2011. márc. 13. 22:53
Három hét alatt szinte teljesen eltűnt a combomról,heti 4-5x torna legalább 1 órás,guggolás,stepper: normál,egyenes tartással 600-700lépés,majd behajlítod a lábad, kicsit előre dőlsz, és gyors ütemben lépegetsz,ebből 100 megy először,majd növeled a számot, érezni fogod,hogy dolgoznak az izmaid comb,fenék.Nekem ez nagyon bevált,súlyzóval a kézben a felső testet is lehet formálni.Sok sikert! :)
243. Veronika27 (válaszként erre: 242. - Danzel21)
2011. márc. 11. 21:22
Szerintem jól csinálod, én a helyedben egy méregtelenítést is csinálnék még emellé. Légy kitartó, hisz a narancsbőr sem napok alatt alakult ki, idő kell hozzá.
2011. márc. 11. 20:00
Nekem a combom és a fenekemen van naracsbőr. 7 hete elkezdtem a szétválasztó diétát fogytam idáig 8 kg-ot. De a naracsbőr az ugyan ugy ott van nem is halványodott. Vettem az avonos naracsbőr elleni krémet. Naponta legalább 2 liter vizet iszom , heti kétszer tornázom. Kiprobáltam a tekercselést is, plusz vettem papikás krémet azt majd holnaptól. Váltózuhanyt is elkezdtem csinálni. Szóval én mindent megteszek hogy eltünjön az a frányan naracsbőr, de még semmi látszata. Mikor lesz látható eredmény?Vagy valamit rosszul csinálok?
2011. febr. 4. 08:23
Igen nyirokmasszázs és cellulitis, bár a kettő lehet ugyanaz :) Azt mondta a masszázsnő, hogy elég kellemetlen az első kettő, volt aki az elsőt megszakította! Hát nem tudom, őszintén! Én élveztem :))) nekem jól esett! De a legtöbb azt mondja, hogy kellemetlen
240. burmi (válaszként erre: 239. - Miss Prince)
2011. febr. 3. 13:12

szuper!


milyen masszázsra mentél? nyirkomasszázs? fáj?


B

2011. febr. 2. 21:11
nos hát elnézést, hogy ilyen későn számolok be a masszázsról, de sajnos nem nagyon álltam úgy anyagilag, hogy eljárjak ilyenre! A masszázsnő azt mondta, hogy kb a 4.ik alkalom után fogom látni a változást, hát nem hittem benne! És csoda történt, már a második alkalom után éreztem, hogy a csomók tűnnek el! 3-szor voltam nála, majd megvettem magamnak a krémeket amivel csinálta és magamnak csinálom itthon és nekem bevált! Pedig már orvosnál is voltam stb mert nem vagyok kövér hogy narancsbőrős legyek, de úgy néz ki hogy nem ezen múlik :) a lényeg, hogy jelentős változás van és addig meg sem állok amíg el nem tűnik teljesen! Igazából már csak akkor látszik ha összenyomom a bőröm :) köszönöm szépen a tanácsot!
238. daria
2010. nov. 19. 15:27

Nekem csak a krémek nem segítettek, egy kúrába kezdtem amitől javult a helyzet.

Ez állt heti két gépi masszázsból, izomstimulátorral feszesítésből és az életmódom némi változtatásával. Próbálok heti 3x fél órát mozogni, 3l mentes vizet inni és minél kevesebb "mérget" megenni. Ja és szaunázom is! Mert tudtátok, hogy a narancsbőrt a méreganyagok felhalmozódása okozza? (legalábbis én így tudom)

237. Veronika27 (válaszként erre: 236. - Miss Prince)
2010. nov. 12. 15:41
Helyette használhatsz fáslit is, azt hiszem gyógyszertárban meg tudod venni. Az tuti levegőzik, én is használtam testkezeléshez.
2010. nov. 12. 12:52
mindenképp megírom, mert már nem tudom mivel próbálkozzam, igazából a fóliát nem nagyon akarom csinálni, mert azt mondják, hogy nem egészséges, mert nem levegőzik a bőr :S
235. Veronika27 (válaszként erre: 234. - Miss Prince)
2010. nov. 12. 12:49

Szívesen és aztán írd meg, hogy lett-e eredmény!

Esetleg próbálj meg úgy edzeni, mozogni, hogy befóliázod magad, alá pedig a krém!

2010. nov. 12. 12:43
jah :-))) akkor körbe nézek a környéken, köszönöm a tippet, kipróbálom
233. Veronika27 (válaszként erre: 232. - Miss Prince)
2010. nov. 12. 12:39
Azt nem neked kell, hanem masszőrnek:))
2010. nov. 12. 12:32
méregtelenítést már próbáltam, igen csak pár falat, nem egy egész lavor kaját eszem :-) viszont a nyirokmasszászt nem próbáltam, igazából nem is tudom hogy azt, hogyan kell :S
231. Veronika27 (válaszként erre: 230. - Miss Prince)
2010. nov. 12. 12:26
Jah hát azt nem tudtam, hogy csak pár falatot :) De szerintem csak sali vagy gyümölcs. Nem tudom, próbáld meg még a méregtelenítést, esetleg a nyirokmasszázst.
2010. nov. 12. 12:22
gondolod azért mert este pár falatot, attól narancsbőrös vagyok? :-S hát a meló miatt nagyon nem tudok ennél rendszeresebben enni, illetve a szervezetem nem is kíván többet
229. Veronika27 (válaszként erre: 228. - Miss Prince)
2010. nov. 12. 11:24
Szerintem rendszeresen kellene enned és elhagyni az esti kajálást.
2010. nov. 12. 11:16
inni általában vizet iszom, vagy teát, de ezekből nagyon sokat, enni pedig alig eszem, általában reggel valamit bekapok pl egy joghurt, vagy egy jó reggelt szelet legközelebb délután vagy este eszem, attól függ hogy van időm és azt is általában vagy főtt kaját, vagy műzlit, ahogy időm van úgy edzek napközbe, délelőtt, vagy du. vagy este, krémmel kenem magam, szóval nem értem :-S
227. Veronika27 (válaszként erre: 226. - Miss Prince)
2010. nov. 12. 10:08
Talán a táplálkozásodon kellene változtatni. Nem írtad, hogy miket eszel, iszol.
226. Miss Prince (válaszként erre: 225. - 1ae7e745b8)
2010. nov. 11. 19:41
sziasztok! új vagyok :-) olvasgatom ezt a topicot és egy olyan kérdésem lenne, hogy valaki "szenved-e" ilyen problémába, mint én? A helyzet az, hogy rendszeresen edzem, izmos vagyok, sok folyadékot iszom, mégis narancsbőrős vagyok itt-ott :-((( valaki tud valamit ajánlani nekem, hogy mivel tudok ezen még segíteni! Használok krémet is! köszönm
2010. nov. 4. 17:09

Sziasztok!

Azért írok,mert látom,nagyon sokan krém pártik vagytok!Nagyon vigyázzatok velük(pl:fahéjas),mert a bőr mélyebb rétegeibe jutva allergiás reakciót válthatnak ki!Ez főként a "bemasszírozással" alakul ki.Nem riogatni szeretnélek benneteket,csak egy tapasztalatomat osztottam meg.Rossz tapasztalat,ami nekem olyan allergiát okozott,h csalánkiütés szerű foltok vannak a combomon és nem múlik.Voltam bőrgyógyászaton...stb....Nem kívánom senkinek!

224. Szisz24
2010. okt. 27. 19:50

Sziasztok!

Valaki próbálta már azt a narancsbőr elleni fitness nadrágot amelyet Rubint Réka ajánlott?

Légyszi aki igen írja le a tapasztalatait!

Köszi szépen!

Szilvi

223. rékaság (válaszként erre: 219. - Tina68)
2010. júl. 13. 13:24
köszönöm!
2010. júl. 13. 10:42
Valószínűleg nálam is az összes tényező együtt hozta meg a hatását, nem csak a krém önmagában.
2010. júl. 13. 10:36

Bizony, a fahéjolaj jó, de allergizál sok esetben és valóban nem szabad visszeres, túl eres lábon használni. Viszont ugyanolyan jók a hideg hatású krémek is, mivel a szervezet olyankor érzékeli a hideget és igyekszik fenntartani a 37 fokos testhőmérsérletet, ehhez pedig kalóriát éget.

Priviben szívesen ajánlok jó krémet, ami tényleg hat, ha rendszeresen használjátok.

De egyébként ha csak kenegetitek magatokat, az időleges javulást hoz csak. A narancsbőr elkerülhető egészséges táplálkozással, sok folyadékbevitellel és mozgással.

220. tina68 (válaszként erre: 219. - Tina68)
2010. júl. 13. 09:40

Bioboltokban vagy egészséges életmóddal foglalkozó üzletekben. De gondolom patikában is.

Az egy kg-os kiszerelésűt kristályos formában vásárolom. A szappan az kb. 20 dkg-os. Ezt a kisebbik lányom hátn keletkezett kamaszkori pattanásokra vettem, de mint mondtam más tusolásra is használom, és arc ápolásra. Nagyon erősen hidratál és amit még észrevettem, hogy kevésbé vagyok izzadékony!

Bár én minden reggel egy kávéskanál sóoldatot iszom éh gyomorra, így ez is közre játszhat!

Azon az oldalon érdemes utánna olvasnod, sok információt találtam még én is. Most kerestem rá, de most is ott olvasgatok:-)

219. tina68 (válaszként erre: 214. - Rékaság)
2010. júl. 13. 09:36
218. tina68 (válaszként erre: 217. - Krisztinucika)
2010. júl. 13. 09:25

Egy hasonlót használok én is, de inkább télen, mert akkor éjszakára felkenem és befóliázom, majd a jó melegtől elalszom:-)

Ez zselé inkább mint krém, és ha tornázni megyek is felszoktam kenni és olyankor két nadrágot veszek fel:-D

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook