Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Harcban a narancsbőrrel fórum

Harcban a narancsbőrrel (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
7. Mókica (válaszként erre: 6. - Zse pi)
2006. márc. 15. 05:09

Szia!


Otthon is lehet kapni gumiszalagot, ha jól tudom a Thera-Band cégtől ;)

Olyan gyakorlatokat csináltam mindt mondjuk egy aerobic órán csináltok külső belső combira, meg popsira (térdelve ) csak a gumiszalagot is használtam.Nagyon komolyan dolgoztatja az alsó izmokat...;)

6. zse pi (válaszként erre: 5. - Mókica)
2006. márc. 13. 15:38
Mélyizomtorna? Hogyan? Mármint milyen gyakorlatok?
2006. márc. 12. 22:05

Nekem a heti 1 léböjt segitett ,természetesen mélyizomtorna (gumiszalag) és diéta!

Tökéletsen eltűnt! ;)

2006. márc. 12. 21:14
Nem tudom mennyire válik be de állíólag az is segít ha a meleg fürdő után jó hideg vízzel mosod meg a narancsbőrős területet és közben masszírozod, vagy váltogatni is lehet a hideg-meleg vizet, ez szerintem a vérkeringés szempontjából jó és az ugyebár segít...
3. kisgé (válaszként erre: 2. - 93a74b44ea)
2005. dec. 12. 09:16

Szia!


Én most jártam egy speciális masszázsra, ahol a zsírsejteket összetörik és kimaszírozzák a bör alol. 8 alkalmat sikerült csinálnunk, de hát ég és föld a bőröm feszessége és az azalatt lévő naribőr meg háj. Több mint egy éve szénhidráttudatosan étkezem és a mozgást most 3 hónapja kezdtem el.

Én azt mondom, bármit választotok, mozogni és "jól" enni kell mellé, na és rengeteg folyadékot fogyasztani.

2005. dec. 11. 11:55
Nagyon-nagyon jó lenne,ha itt megosztanánk egymással a tapasztalatainkat a különböző praktikákról(krémek, kezelések, mozgásformák, táplálkozás,stb.).Gondolom,nem csak nekem jelent ez a probléma nagy kihívást.Segítsünk egymásnak!!
2005. dec. 11. 11:51
A cellulitiszt ma már senkinek sem kell bemutatni. Bemutatkozik ő magától úgy 16-18 éves korban, vagy ha hirtelen abbahagyjuk a mozgást, esetleg komolyabb súlyfeleslegre teszünk szert. Ilyenkor a zsír szépen lerakódik - nők esetében természetesen pont a popsin, combon -, és elkezd önálló életet élni.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook