Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Harcban a narancsbőrrel fórum

Harcban a narancsbőrrel (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

37. kisj21
2007. febr. 1. 12:46

Sziasztok!

Nem tudja vlki,h a clinians mikrohab a jobb,vagy a vichi?

Ja és kb mennyibe kerülnek?

2007. jan. 23. 17:53
torna,torna,torna.sok viz.héha masszázs.
35. zoya
2007. jan. 23. 17:31
Szerintem is csak a torna segit,meg az á.viz.Idöközönként jót tesz a cellulit masszázs is.A biztos siker a TORNA!
34. 'szti
2007. jan. 23. 06:36

szerintem nem rosszak a krémek, de csodát nem lehet várni tőlük

torna és sok ásványvíz mellé kiegészítésnek jók

2007. jan. 22. 23:20

Sziasztok

Megtaláltam a neten adriette fogyasztó krémét, hát mit ne mondjak jó ára van:

500ml - 20.000Ft; 100ml - 37.000Ft; 2000ml - 70.000Ft. A hivatalos weboldal, ahonnan rendelni lehet azt ajánlja: egy komplett 2 hónapos kezeléshez napi 50 ml felhasználása mellett hetente 5 alkalommal 2000 ml szükséges.

Szerintem egy kicsit borsos az ára, bár leht, hogy csak az én pénztárcám túl szűk hozzá.

2007. jan. 16. 18:07
sziasztok. én próbáltam sokféle krémet, egyik sem vált be. kb.2hete tornázok és komolyan mondom sokkal szebb lett a fenekem és a combom is. a párom is megdícsért, ami olyan jól esett, hogy most még kitartóbb leszek és folytatom a tornát, hogy még látványosabb legyen főleg nyárra legyen szép.
31. Rika1
2007. jan. 15. 20:03
én is:)
30. 93a74b44ea (válaszként erre: 29. - Hoxa)
2007. jan. 15. 19:19
hüpp-hüpp-hüpp, én már csak elkezdeni tudom a játékot:(
29. Hoxa
2007. jan. 15. 18:32
<b>A kvízen lehet majd nyerni egy Vichy narancsbőr elleni krémet, köszönhetően 'Sztinek, akit érdekel, január 29-től beszállhat a játékba és megnyerheti! :)</b>
28. Droma (válaszként erre: 25. - Adriette)
2007. jan. 15. 18:24
Komolyan?Ez nagyon jól hangzik.:)Gratulálok!
2006. szept. 23. 18:19
Lányok, a cellulittel fiatal korban lehet még kezdeni valamit.(30 alatt) Utána már azok a sztárok sem bírnak vele, akiknek a pénztárcájuk bármit megengedne. (HOT magazin 1. szám.
26. 991217
2006. szept. 23. 12:23

szia adriette!

Most komolyan mondod hogy egy krémtől fogytál 10 kilót és a cellulitis is elmúlt tőle, ez nem igazán hihető!Nem diétáztál, sportoltál?(csak a krémet használtad)Kérlek írj, ez nagyon érdekel!

2006. szept. 23. 11:42
Én 10 kilót fogytam egy krémmel, amit csak a neten lehet megrendelni bellina a neve, ahhoz képest nem drága, amennyibe a vichyk is kerülnek, be kell masszírozni, és már három kezelés után irtó könnyűnek éreztem magam utána, utána csak röpültek a kilók. Nekem a vichy is jó volt, de utána mindig visszajött a fodros bőr problémája, egy-két hónappal. De az lehet attól is, hogy semmit sem sportolok.
24. zoja (válaszként erre: 23. - 93a74b44ea)
2006. jún. 6. 00:27
Amikor vettem a patikában a hölgy úgy fogalmazott még van.Lehet hogy az akció végére futottam még be,Rám is fér mert mindig 1 nappal maradok le az olcsóságról.
23. 93a74b44ea (válaszként erre: 22. - Zoja)
2006. jún. 4. 08:25
Ez az akció dolog országos lehet? Mert különben elég drágák a V. termékei, de lehet, hogy így elérhető lenne.
22. zoja (válaszként erre: 20. - 93a74b44ea)
2006. jún. 4. 03:00
MOs elfogyott clinians mikrohabom, és a Vichi termékeket szeretem vettem estére lipocure-t reggeli hesználetra a liposilt.A patikában valami akció keretében össze volt csomagolva a kettő,így vettem.kb 3 napja használom,még nem tudom az eredményt.Végul is már nem olyan rossz az állapot(legelább is a kezdetihez),de azért ráfér még egy két kúra.Kb 2 hét a hatóidö,maj írok mi az eredmény,addigre n garnier is elfogy.
21. 'szti
2006. jún. 3. 10:04

Ezt az írást most találtam, szerintem nagyon jó, de lusta vagyok cikket csinálni belőle, akit érdekel a narancsbőr téma, annak ajánlom:


[link]

20. 93a74b44ea (válaszként erre: 19. - Droma)
2006. máj. 14. 20:58

Én már megvettem a Garnier elleni golyós zselét és hozzá egy normál karcsúsító gélt,szintén Garnier.

Holnap kezdem használni őket,majd beszámolok az eredményről.Ha elfogynak,ki kéne próbálni a Vichy Lipocure-t.Ezek a termékek állítólag nagyon jók.Az áruk is persze,de ha használnak,kibírható szerintem.

19. Droma
2006. máj. 14. 18:02

Én nem fogyóztam,hanem csak ugy magamtól fogytam!És most a combomon narancsbőr van!:(

Próbálta már valaki a garnier-től azt a golyós "zselét"?

Vagy tudtok valamit ajánlani amitől gyorsan elmúlik?

Mert szeretném ha nyárra már nem lenne!

2006. máj. 11. 08:35

Tegnap mondta a masszőröm,hogy sokkal simább,szebb már a bőröm.Én is érzem!:)

Most heti egyszer járok csak(jövő héttől kétszer) zsírégető masszázsra,de lehet,hogy átállok ebben is a narancsbőr ellenire.

És mostanában infraszaunából is csak heti egy fért be.

Nem fogyózom most,sőt!Nem is mozgok,itthon nem kenegetem magam,nem iszom eleget(ez mind SAJNOS),mégis van eredmény!

Ez szuper!

17. zoja (válaszként erre: 15. - 93a74b44ea)
2006. máj. 11. 00:36
Ma ruhapróbánál neon fénynél megnéztem alaposan a hátuljamat.Hát nem akartam felöltözni mivel akkora a külömbség 4 hónappa ezelőtti állapottal összehasonlitva.Persz sokat javult.Nekem a eti 3 hipoxi ,infraszauna, és a clinians narancsbör elleni mikrohab vált be.Ja és vizet inni, inni, inni.
16. keke
2006. ápr. 27. 16:42

Én is járok parafangó testkezelésre.(tekercselés)

Nagyon jó, nekem gyönyörű lett a testem. Bár hallottam hogy ezt is el lehet rontani. Én egy nagyon komoly és nagyon profi helyre járok, itt a link ha érdekel: www.perfectlineszalon.com

2006. ápr. 9. 07:33

Én most járok egy tíz alkalmas tekercselős kezelésre.Volt olyan,hogy annyira égetett,alig bírtam ki a 40 percet.Sebaj,csak használjon!

És tegnap kezdtem az infraszaunázást,na azt élvezem!

Itthon is szorgalmasan kenegetem magam mindenféle kencékkel.Hátha ez így együtt segít valamit!majd beszámolok!

14. Dorsi (válaszként erre: 13. - Zazuka)
2006. ápr. 8. 19:09
Én a citromolajasat csinálom. Nagyon szeretem. Bársonyos, illatos, kellemes tapintású lesz tőle a bőröm. És úgy látom, hogy használ. Nem kell betekercselni, csak jól a bőrbe masszírozni. Nekem nem ég tőle a bőröm. Nem is volna szabad, hiszen ezek tiszta olajak. Patikában (megkéred szépen a gyógyszerészt), drogériákban lehet kapni. Úgy tudom a Béres Rt. forgalmazza. Szerintem 1 próbát mindenképp megér!!!
13. zazuka (válaszként erre: 9. - Dorsi)
2006. ápr. 7. 15:27
Ez miért jó? Nem kell betekercselni? Ég tőle a bőr? Neked ez bevált?
12. husika
2006. ápr. 4. 11:17

Sziasztok!

Pénteken volt az 1. mérés a vákummasszázson. 6 alkalom után a comb körméretnél -2 cm, csípőnél -2 cm az erdmény. A hétvége kimaradt, mert már fájt a bőröm, de hétfőre ez teljesen elmúlt és megint járok 1 hetet. A végeredményt leírom, de a naragcsbőr már látványosan javul és a combomon lévő zsírpárna is laposabb és simább. Én nagyon elégedett vagyok az eddigi eredménnyel.

11. husika
2006. márc. 28. 08:42

Sziasztok!


Találtam egy nagyon jó masszázst, ami látványosan halványítja a narancsbőrt és a striákat. A neve köpölymasszázs. Kicsit ugyan kellemetlen, de ez az első, ami látható eredményt produkál. 2 hétig lehet folyamatosan 1 vagy 2 naponta járni, utána 1 hét szünet. Nagyon szépen simítja a gödröcskéket és vékonyítja a zsírpárnákat. Próbáljátok ki, de csak szakember végezze, mert károkat okozhattok, ha magatoknak csináljátok.Otthon kiegészítésként lehet használni cellulit elleni krémeket és FONTOS a kúra ideje alatt a sok ásv. viz fogyasztás.

2006. márc. 28. 01:23

Ezeket a gyakszika most találtam a neten,Hátha igy könyebb ;)....


• Far-és combtávolító izom gyakorlata 1.


Kössük össze a szalag két végét, és húzzuk rá a bokánkra. Álljunk enyhe terpeszállásba, hogy a szalag feszes legyen. Enyhe térdhajlítással lépjünk kettőt jobb oldalra, majd vissza baloldalra.


• Far-és combtávolító izom gyakorlata 2.


Az előbbi gyakorlathoz hasonlóan tegyük a bokánkra a szalagot, és kapaszkodjunk meg szemben állva egy bordásfalba, vagy egy székbe. Egyik lábunkon állva emeljük meg a másik lábat oldalra, vagy hátra és 10-15 cm-re emelgessük oldalra, vagy hátra.


• A combfeszítő izom gyakorlata


Üljünk nyújtott ülésbe, az összekötött szalagot húzzuk a bokánkra, hátunk legyen egyenes. Emeljük meg az egyik lábat a talaj fölé, és innen emelgessük 15-20 cm-t felfelé.


• Mellizom gyakorlat


Feküdjünk hanyatt, térdeinket húzzuk fel, talpaink legyenek a talajon, a szalag két végét fogjuk meg, többször tekerjük a csuklóink köré, és feszítsük ki. A szalag két végét húzzuk a talaj felé, majd engedjük vissza kiindulóhelyzetbe.



Számos más lehetőség is van a gumiszalag használatára, fitness termekben csoportos órákon is találkozhatunk vele (alakformáló torna, kondi torna, köredzés, gerinc torna), vannak olyan órák, ahol a step lépcső és gumiszalag az óra erősítésre szánt eszköze (dyna band step), ha páros létszámmal veszünk részt ilyen órán, akkor páros gyakorlatokat is végezhetünk vele. Személyi edzésen is gyakran használt eszköz, és különböző sportágak felkészítő edzésein is használhatjuk a gyakorlatok nehezítésére. A színek az erősségi fokozatokat jelzik, így kezdhetjük az alapokkal, majd fokozatosan válthatunk erősebb szalagra. (sárga a leggyengébb, zöld a legerősebb). A gyakorlatokból érdemes több sorozatot végezni (3-4), az ismétlések számát saját képességeink alapján határozzuk meg (5-15). Első alkalmakkor nem árt, ha edző, személyi edző segítségét is igénybe vesszük, vagy akár néhány csoportos foglalkozáson is részt veszünk.

2006. márc. 17. 14:16

Citromolaj 20 csepp, ciprusolaj 10 csepp, borókaolaj 10 csepp


vagy


Mogyoróolaj 100 ml, rózsafaolaj 10 csepp


Az olajokat keverjétek össze, és hetente kétszer masszírozzátok be a bőrbe.

8. 'szti (válaszként erre: 2. - 93a74b44ea)
2006. márc. 16. 13:23

Nagy cellulit teszt

[link]

Nem saját tapasztalat, de épp tegnap olvastam a különféle krémekről.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook