Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Harcban a narancsbőrrel fórum

Harcban a narancsbőrrel (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2007. jún. 23. 00:28

Sziasztok :)

15 éves vagyok, vékony..még is ..ha "befeszítem a popsim, akkor picikét olyan narancsbőr szerűség látszik..gondolom ezt még könnyebb eltünteni. Tornázni szeretnék..tudnátok jó tornagyakorlatokat írni?Előre is köszönöm...Pusz

2007. jún. 23. 00:26

Sziasztok :)

15 éves vagyok, vékony..még is ..ha "befeszítem a popsim, akkor picikét olyan narancsbőr szerűség látszik..gondolom ezt még könnyebb eltünteni. Tornázni szeretnék..tudnátok jó tornagyakorlatokat írni?Előre is köszönöm...Pusz

65. lill (válaszként erre: 64. - Joyce)
2007. jún. 11. 16:44

infraszauna sok helyen van wellness központokban konditermeknél, nálunk fél óra /1000HUF.

régebben alig ment le napi 1 liter, de 1 hónapja műtöttek és a doki "megfenyegetett", hogy ennyi ivással ki fogog száradni (2 napig csak hánytam műtét után) és csúnyán fog összeforrni, így nekiálltam - ma már fáj a fejem és hiányzik, ha nincs meg a 4literem..

64. Joyce (válaszként erre: 52. - Titan)
2007. jún. 11. 16:22
Ilyen infraszauna hol van? Milyen árban szoktak lenni?
63. knelli
2007. jún. 11. 16:21
sziasztok én még itt új vagyok! nem régen született meg a 3.gyerekem (6 hete) eddig is volt minimáli narancsbőröm,de szinte észre vehetetlen,nem úgy mint most,most valami pocsék ahpogy kinézek,tudnátok nekem segíteni,hogy mivel tudnék valami pozitív hatást elérni?előre is köszi
62. Joyce (válaszként erre: 60. - Lill)
2007. jún. 11. 16:15
Milyen krémet használsz?
61. Joyce (válaszként erre: 59. - Lill)
2007. jún. 11. 16:14
Hogy bírsz napi 4 litert inni? Én azon vagyok, hogy legalább 2 legyen, de nincs.
60. lill
2007. jún. 11. 15:29

a krém, amit én használok, ahhoz nem is szabad a tekercselés! úgy fejti ki a legjobb hatást, ha reggel bekened vele magad és du. este lemosod. mert különben be is fülledne.

viszont vannak a boltban simán kapható feszesítő krémek, azokból is szoktam használni, ott bemasszírozom, rá follpack, 3melegítőgatya 4 póló és 6km futás: gyilkos, mert szószerint dől rólad víz, de a bőrös utána.. csodákat tesz :o)

59. lill (válaszként erre: 51. - 1a50c86bb0)
2007. jún. 11. 15:27
szerencsére nálam még nagyon kezdeti stádiumban van, sokat sportolok váltózuhany bla bla. de ez bárkinél előjöhet, nem súlyfüggő a dolog, nagyon vékony barátnőimen akkora narancsbőr van már 16éves koruk óta. ott ami kiválthatta az a táplálkozás, soha nem bírtam sokat inni, de muszáj erőltetni, mostanra eljutottam napi 4literig. sokkal jobban érzem magam a bőrömben. ettől függetlenül hajt az, hogy 5kiló lemenjen rólam és úgy tartani szereténm azt a kerek 50-et, de persze az 1-2 kilót nehéz leadni, mert ahol több a felesleg, ott látványosabb.
58. 'szti (válaszként erre: 57. - Virág3)
2007. jún. 11. 14:17
ha nagyon "muszáj" fekete csokit egyél, az a kevésbé ártó
57. Virág3 (válaszként erre: 56. - 'szti)
2007. jún. 11. 14:06

Ahh,lehet tényleg ez a bűnös.mostanában rákattantam a csokira.De ezekután visszafogom magam.Neee.

De így,hogy nem hízok,a csokitól narancsbőr lesz?Ez nem jó hír.

56. 'szti (válaszként erre: 55. - Virág3)
2007. jún. 11. 14:03
csokit sem eszel? az az egyik főbűnös
55. Virág3 (válaszként erre: 54. - 'szti)
2007. jún. 11. 14:02

Lehet.Napi 2 liter ásványvizet iszom általában,semmi cukros lötyit.

Van rajtam súlyfelesleg,de az eddig is volt,ezért furcsa,hoyg most megjelent.

Szomorú,de ez van sajnos!:(

54. 'szti (válaszként erre: 53. - Virág3)
2007. jún. 11. 13:58
ha nem eszel egészségtelenül és iszol eleget, akkor hajlam
2007. jún. 11. 13:56

Nekem eddig nem volt narancsbőröm.de most már van.Nem vészes,de mégiscsak ott díszeleg a combomon.Nem híztam,nem eszem egészségtelenebbül,szóval nem tudom,mi történt.

Én most a váltózuhanyt kezdem reggel meg este.Hátha jó lesz.

52. Titan (válaszként erre: 41. - Esztike60)
2007. jún. 11. 13:44
Én még soha nem próbáltam a tekercselős módszert,egyszer vettem egy nagyon drága krémet,és az sem jött be igazán.viszont most járok INFRASZAUNÁBA.A narancsbőr valami lerakódott méreganyag,javítson ki valaki ha nem így van,és ezt kell kiszedni a bőr alól.Nekem is ajánlották az infrát,és ki is próbáltam,vettem egy 10-es bérletet,most veszem a 2.-at és 65%-os a javulás.Ezt úgy értem,már csak akkor látszódik,ha összeszorítom a popómat.Infra után mindig le kell tusolni,mert kiizzadjuk a méreganyagot,és az büdös,meg nem szabad h visszaszívódjon.Én heti 2-szer járok,aki fogyni akar annak is nagyon jó,egy barátnőm heti 3x jár,már 1 éve,és mínusz 20 kilo.Olcsó,egészséges,fiatalítja a bőrt,feszesebb lesz tőle...stb
2007. jún. 11. 13:23

Az a helyzet, hogy ezzel akkor kellett volna torodnunk igazan, amikor meg nem volt es feljottek az elso zsirparnacskak.

Egyszer tunt el rolam teljesen, amikor lefogytam (50 kg ala), nem volt semmi narancsborom. Most is ezt kellene tennem. :((

50. lill
2007. jún. 11. 12:56
a pontos nevét nem tudom, ilyen nagy kilós tégelyekben vannak és a 3at kell összekeverni, az egyik algás, a másik vmi narancsos, a harmadik pedig fémtelenítő 8ez nem krém, hanem vmi barna lötyi). ennél hatásosabb krémet nemigen tudnék elképzelni, ehhez csak kozmetikus tud hozzájutni, de ha van ismerősöd, úgy könnyebb. ja és ezt nem kell betekercselni, csak elég ha simán bekened mgad vele, jó erősen bemasszírozod reggel és hagyod, délutánig, estig! kb ennyi adag volt igy anyagárban nekünk 60000HUF, de évekig nem kell tekercselésre járni, megéri..
49. Esztike60 (válaszként erre: 48. - Lill)
2007. jún. 11. 07:56
mi a krém neve? ha tényleg jó, megmozgatom a kozmetikusomat:))
48. lill (válaszként erre: 45. - Esztike60)
2007. jún. 10. 22:39

én úgy tudom mindennap nem is lehet tekercselni, legalábbis nekem nagyonnagyon erős krémeim vannak és azokkal nagyon nem ajánlatos, max 3naponta.

a másik, hogy a megengedett mennyiségnél jobb ha nem is teszel magadra többet, mert csak hozzászokik a szervezeted és később nem fog hatni - ezt is szakmebertől hallottam.

47. lill
2007. jún. 10. 22:37
sok-sok víz! mozgás, tekercseéls is nagyon jó, bár nem olcsó dolog, legalábbis itt nálunk 4-5000ft 1 alkalom, ezért ismerősünk kozmetikus és segített 3nagyon jó krémet venni kilós kiszerelésben, nem olcsó de sokkal jobban megéri, ki sem kell lépni a lakásból egy kis tekercselés miatt. hideg - meleg váltózuhany is jó még nagyon, esetleg sportmasszőr, kérheted, hogy olyan krémmel maszírozzon, ami jobban beinditja a vérkeringésed.
46. 4916977221 (válaszként erre: 45. - Esztike60)
2007. jún. 10. 22:31
Szerintem érdemes egy kicsit jobb krémre beruházni. Egyébként 2-3 naponta tekercselem be magam, de a krémet szalonban vettem, ahol aromaterápiás tekercselés és Miaomei tekercselést is csinálnak.
45. Esztike60 (válaszként erre: 44. - 4916977221)
2007. jún. 10. 19:37
te mindennap betekercseled magad?Milyen krémet kensz alá, ha nem vagyok indiszkrét? Én is vettem bioboltban tekercselős fóliát és melegítős krémet, de nem látom, h a narancsbőrre különösen hatna. Bár az igaz, h ha rátornázok 5 perc után tiszta víz a fólia annyira megizzaszt, és a centikbe lehet, h beleszámít. Én elég gagyi(márkanélnüli) krémet vettem, nem tudom érdemes e beruházni drágábbra...
2007. jún. 9. 21:07

Szia!

A narancsbőrrel sajnos szinte mindennap foglalkozni kell, ha javulást akarsz elérni. Nekem legjobban különféle tekercseléses módszerek váltak be. Ki kell hangsúlyoznom, hogy a szalonokban történő kezelések sokkal jobban sikerültek, mint amikor otthon használatos krémekkel próbálkoztam.

43. Esztike60 (válaszként erre: 42. - Nike)
2007. jún. 9. 19:58
köszönöm szépen:)
42. Nike
2007. jún. 9. 19:57

Nézd meg az alábbi fórumokat - tudásbázis kérdéseket, biztos sok hasznos tanácsot találsz...


A kávé tényleg jó narancsbőr ellen? (Egyéb sz&e témák)

Harcban a narancsbőrrel (Kinézet)

Melyik narancsbőr elleni készítmény hatékony? (Kinézet)

Mit jelent az, hogy a KV jó a narancsbőrre, de csak olajjal? (Kinézet)

Narancsbőr (Egyéb diétás témák, Kinézet)

Narancsbőr elleni háború? (Egyéb diétás témák)

Narancsbőr elleni stratégiák (Kinézet)

Te hiszel a narancsbőr "eltűntető" krémek hatásában? (Kozmetikumok)

2007. jún. 9. 19:49

Sziasztok!

Azért indítom a topikot, mert a diéta és mozgás nagyon fontos!Főleg most, hogy itt a nyár és az ember lánya szeretne eljutni a strandra és nem a törölközős takargatós eltünés a vízben, feltünés törölközőben a parton stratégiára gondolok! Hiába diétázok, iszok 3-4 liter vizet naponta és tornázok, a narancsbőr miatt nem hinném, h felveszek bikinit! Nem vagyok pehelysúly (nem is akarok) folyamatosan diétázok, de nem a mostani alakom zavar a legjobban!Ezzel még felvenném a bikinit, de a bőröm!!!!Nektek mi a tapasztalatotok? Ellehet tüntetni v csak enyhíteni? Melyik rá a legjobb módszer?Kinek mi vált be? Azért indítom a témát, hátha a nyaraláson mindannyian bikiniben fogunk flangálni és nem vastag törölközőben!!!

40. agikas
2007. ápr. 7. 13:46

Sziasztok!

Nemolvastam végig a hozzászólásokat, de próbáljátok ki az AVOKÁDÓ-t. Leget kapni olcsóbban is. Ha jó érett mindig olcsóbb.

Bőrre kenve kell kipróbálni. Arcra és egész testre

kiváló, szépit, puhit, selymesít.

2007. márc. 17. 07:20

sziasztok!

sokan írtátok hogy ásványvizet sokat kell inni. ez lehet szénsavas is vagy csak a szénsavmentes a jó?

a tornával kapcsolatban meg, milyen gyakorlatokat végeztek?

és szerintetek melyik a leghatásosabb krém amit már ti is használtatok?

válaszotokat előre is köszönöm!

38. zsuzso100 (válaszként erre: 37. - Kisj21)
2007. márc. 15. 19:44

Nézd meg mindekettő honlapját, ott fent van, hogy milyen kiszerelés, és mennyibe kerül.

De ahogy néztem, a Clinians-hoz nem olyan egyszerű hozzájutni, legalábbis a mi városunkban nincs, pedig megyeszekhely és nagyváros. :-(

Hogy melyik jobb?

Én eddig legtöbbet a Vichyről hallottam.

Talán érdemes lenne ilyen szavazást csinálni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook