Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Harcban a narancsbőrrel fórum

Harcban a narancsbőrrel (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2008. aug. 23. 09:34
ja,elfeljtettem még..a futás mellé sok vizecske,meg esetleg ilyen paprikás krém,testekercselés..
2008. aug. 23. 09:32
sziasztok!Narancsbőrre jó a futás??
2008. júl. 16. 11:15
Anyukám jelenleg bioboltban kapható tisztító léböjt kúrát csinál, egyben van 5 üveg lé, minden nap más-más ízűt kell inni, és meg van adva, hogy mennyi rozskenyeret lehet az egy-egy étkezésekkor enni a levekhez. Ja, és nem éhezik és még dolgozik is mellette. Próbáljátok ki, nálam hastáncoló lányoknak is nagyon bejött. Üdv Tündi
94. mh07
2008. júl. 14. 09:34
A fogyasztó nyirokmasszázs csodákra képes. Egy kúra 10-12 alkalom. Ha valóban eredményt akarsz eléreni javaslok egy tisztítókúrát is. Együtt a kettő és ha még egy kis testmozgás is társulna hozzá' Na így születik a bomba nő!
93. adri25 (válaszként erre: 92. - 236fe2f68e)
2008. júl. 13. 08:41
Hát szerintem igen. Bár nekem se tűnt el teljesen csak javult,nekem a masszázs sokat segített. Most a köpölymasszázst akarom kipróbálni.
2008. júl. 12. 22:22
A lábamon is és a hátsomon is jelentkeztek a narancsbör elsö tünetei, szoval csak akor látszik ha öszenyomom a bört! Szerintem ennek az az oka hogy egyáltalán nem végzek semmi testmozgást s naponta egy liter vizet se iszok meg! Ha most idöbe elkezdem a testedzést és több vizet iszok valamint több gyümölcsöt fogyasztok és kevesebb zsiros ételét akor visza nyerheti böröm "rendes alakját"?
91. adri25
2008. júl. 12. 16:49
Nekem is a paprikás masszázsolaj és a maszírozás vált be.
2008. júl. 11. 10:29
sziasztok, én sok mindent próbáltam, bár nem volt vészes nálam a helyzet a n.bőr ügyben, de engem zavart. Nekem egyetlen dolog vált be (talán írták többen is), és ez az infraszauna, már kb. 2 hét után látványos eredmény érhető el. Heti 2 alkalom és garantált hatás. Emellett semmi fehérkenyér, édesség.
89. 2577cdcc12 (válaszként erre: 88. - Missboguszka69)
2008. júl. 9. 10:19
Kiváncsi vagyok rá!
88. missboguszka69 (válaszként erre: 86. - 2577cdcc12)
2008. júl. 9. 10:03
Köszi a választ:) Lehet hogy kipróbálom és majd beszámolok az eredményről:)
2008. júl. 9. 00:07
Sziasztok! Én az otthoni eljárásokra esküszök. Reggel egy erős paprikaolajos masszás, este pedig testtekercselés, aminek a hatékonyságát növelheted ha van otthon szauna öved. Ha minden nap csinálod 2hétig és ez mellett mérsékeled a zsíros kajákat, garantált eredményt érhetsz el. Ja igen! És ez mellett figyeljetek a folyadékbevitelre! Nekem bevállt! Sok kitartást mindenkinek!
86. 2577cdcc12 (válaszként erre: 85. - Missboguszka69)
2008. júl. 8. 23:25
A kérdés, hogy mennyire jó a vákuumja, és mennyire szívja be, mert akkor szerintem jó lehet, lévén a kozmetikai vákuumot is erre használják, és van akinek beválik. Bár ha nem csinálod rendszeresen, akkor visszajön...
2008. júl. 8. 23:16
$ziasztok!Most lehet ,hogy hülyének fogtok nézni...igazából én nem nagyon hiszek az ilyen tv-s reklámokba,de láttam ilyen tophshop-os reklámot amibe egy celluitisz ellenni herkenytyűt reklámoztak..idézek:"A Celluless bőrfeszesítő készülék hatékonyan veszi fel a küzdelmet a cellulitisszal a karon, csípőn, hason, fenéken és a combokon. Feszesíti a bőrt, és eltünteti a narancsbőrt a világszerte ismert vákuumtechnológia segítségével." Szerintetek ez használhat?Esetleg valaki próbálta már?:)Előre nagyon megköszönöm ha válaszoltok:)! Puszi
2008. jún. 28. 11:17
Sok zöldség, no zsiros kaja
2008. jún. 25. 19:19

Sziasztok!!


Nem tud valaki valami s.o.s narancsbőr elleni diétát?? vagy valami jó krémet, ami tuti hat? vagy csak bármi ötletet nagyon megköszönnék!!

2008. jún. 6. 08:25
Sziasztok, masszázzsal foglalkozom, és többek között fogyasztó-anticellulit masszázst is végzek tekercseléssel egybekötve. Nálam a hölgyek eddig elég szép eredményeket értek el, pedig egyik sem volt még túlsúlyos sem, csak a kontúrokon akartak korrigálni, és így ment le mindegyikőjükről 3 cm derékból 3cm csípőből és 3 cm combból, 10 alkalom alatt, ami kb. 3-4 hét! Ja, és egyikőjük sem diétázott!
2008. máj. 24. 12:02
Sziasztok, nekem 3 csíkom jelent meg a hasamon, 5 kg mínusz után, azelőtt nem vettem észre őket. A DM-ben vettem egy krémet: Réell'e professional system: Anti Dehnungsstreifen Creme-gel, amit a narancsbőr elleni részen tettek ki. A nagy választékból az egyik legolcsóbb volt (nem nagyon hittem benne, ezért nem akartam rá sokat költeni), de egy hét kenegetés után alig találtam meg mar reggel a csíkokat. Nem emlékeszem pontosan, hogy mennyibe került, mert sokmindent vettem akkor, de 2000 alatt volt az biztos.
80. Henki
2008. ápr. 18. 08:13

Sziasztok,


én a algás alakformáló testkezelést tudom ajánlani, mikrodermabráziós technikával. A mikrodermabrázió az egész testre alkalmazható, és szépen halványítja a striákat. Az alga víz elvonás nélkül méregtelenít, tehát a körméret csökkenés tartós.

Tapasztalatom szerint sokszor a nyár közeledtével figyelünk oda a kényes területekre, de ha egész évben rendszeresen mozgunk (heti 3-4 alkalommal), akkor valóban csak ilyenkor van szükség egy kis "besegítésre", hogy tökéletes alakkal és bőrrel feszítsünk a strandon:-))

79. summer111 (válaszként erre: 78. - Huenya)
2008. ápr. 14. 12:21

Vannak mindenféle kezelések de csak addig amíg nem fehéredtek ki a csíkok..mert,hogy először szép piros színűek:S

Meg mindenféle krémeket is lehet rá venni.

78. huenya (válaszként erre: 77. - Summer111)
2008. ápr. 12. 22:13
És arra mi a jó? :S
77. summer111 (válaszként erre: 76. - Huenya)
2008. ápr. 12. 16:36
Szerintem akkor inkább striák alakulnak ki..És az sem jobb.
76. huenya
2008. ápr. 12. 09:49

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy akkor is alakulhat-e ki narancsbőr, ha az ember hirtelen fogy? Vagy az más? És akkor hogyan lehet újra feszesíteni a bőrt?

75. puli1 (válaszként erre: 72. - Opium)
2008. márc. 15. 05:51

Ez nalam is igy van!!Azt hittem csak velem van ez!

Es akkor kapok sokkot amikor megkerdezik hogy miert fogyozol az 55 kg dal?Azert mert tudom hogy ha lemegy az a 3 vagy 4 extra kilo akkor siman felhuzok egy szoknyat,de addig meg nem erzem jol magam.Nekem a masszirozas az nagyon bejon.Heti 3 alkalom.1 ora csipo,comb,masszirozas.A 3.kezeles utan mar tokre latvanyos hogy javult a kotoszovetem.Ez az egyetlen megoldas,hogy a bor alol ki legyen maszirozva a zsir,semmi nem olyan hatasos mint a maszazs!!Majd probald ki!!

74. 4916977221 (válaszként erre: 73. - Polkcounty)
2008. márc. 1. 18:08
Jó a konyhai fólia is!
2008. márc. 1. 17:21
sziasztok, tekercselo foliat hol lehet venni? vagy jo a sima konyhai is?
72. opium
2007. szept. 16. 19:14
Érdekes, ha én egy bizonyos súlyon túl megyek, megjelenik a narancsbőr (6-7 kilós ingadozásról ról van szó), és amint ez a 6-7 kiló lemegy, eltűnik a narancsbőr is. Ez nálam mindig így működött.
71. mazsi9
2007. szept. 16. 18:36

Sziasztok!

Nekem 4 éve kivették a petefészkem és a méhemet is. 42 éves vagyok és világ életemben 40-45 kg között voltam a mütét után felhíztam 63-ra és nem

tudom leadni. azt már tudom,hogy ez hormonális, de

van valakinek ebben a témába tapasztalata.

2007. szept. 2. 15:06
Helló! Hetente 4-szer járok kondi terembe kb 2 óra, rengeteget kardiózok. Nekem krémek közül a Nivea narancsbőr elleni kréme jött be, de azt is be kell masszirozni a bőrbe.
69. semerre (válaszként erre: 68. - Julis11)
2007. aug. 26. 12:04

Szia!és mégis mennyit tornázol?engem eddig nem zavart, mert a fenekemen volt, de már kamasz korom óta, de most nyáron kijött a combjaimra is...ami már állatira az őrületbe kerget, mert a lábaimat mindig szerettem...persze azt hittem én vagyok így ezzel,de most nyáron a kis sortok voltak ugye divatban, és sokkal több fiatal lányt láttam narancsbőrös combbal mint anélkül....na, én már annyi terméket kipróbáltam!most épp a garnieres bőrfeszesítőket használom, de nem túl gyakran, mert ragad utána a bőröm, undorító.sok-sok vizet iszom...a tornázással úgy vagyok, hogy ebben a melegben a lélegzés is nehezemre esik, szóval ha majd kicsit hűvösebb lesz..a spinning edzés érdekel most.

viszont lehet hogy semmi esély, így kell elfogadni és kész...annyi világsztárnak narancsbőrös a feneke hogy hihetetlen, és miért??pedig ott aztán lenne lóvé az eltüntetésére....

hát, nekem annyi nincs, így várom a reménykeltő leveleket!

2007. aug. 19. 11:23
Sziasztok! torna, szauna, sok viz, masszázs akkár otthon magatoknak fahéjas olajal. Nekem 3 hét után látható eredményem van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook