Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 40-edik szülinap fórum

40-edik szülinap (beszélgetős fórum)


2009. júl. 1. 15:21
szia, én egy komoly biciklit vettem a páromnak a negyvenedik szülinapjára, na meg a meglepetés parti, ami úgy zajlott, hogy minden órában más vendég jött hozzá, a régi és a mostani ismerősei közül. a régiek iskolatársak, régi kollégák, a mostaniak azok haverok, és mostani kollégák voltak. igen emlékezetes buli volt.
7. doboseva (válaszként erre: 6. - Bun Csilla)
2009. júl. 1. 15:16
Egy szép óra vagy ékszer uncsi ajándék? Én egyszer szextársasjátékot vettem neki. :-) Persze olyant amit ketten lehet játszani.
2009. júl. 1. 08:32

Köszönöm a hozzászólásokat, hát nem rossz ötlet a buli se ,még éjjel is arról álmodtam!

De mellé valami ajándék ötlet is jó volna!

Várom továbbra is az ötleteket!!!!!

2009. jún. 30. 14:13
Barátnőm fogott egy nagy kartondobozt és telerakta csíkokra vágott újságpapírral és elrejtett benne 30db ajándékot a férje 30. szülinapjára...;-) Mindegyik személyre szóló ajándék volt, de nem kell drága dolgokra gondolni..."csak" aminek örül. Tuti siker!!! nekem nagyon bejött az ötlet. A 30. már "rég" volt, de lehet, hogy a 40. szülinapjára én is megcsinálom...
2009. jún. 30. 14:11
Én magáncáncórát szerveztem neki. Egy olyan táncot tanultunk meg amit már nagyon régóta szeretett volna. Örült neki csak kevés alkalmunk van gyakorolni.
2009. jún. 30. 14:08

Én meglepetés bulit szerveztem a páromnak.

Majdnem 35-en voltunk, és mindenki titokban tartotta. Olyanok is akikkel napi kapcsolatban volt;)

Nagyon jól sikerült, egy pillanatig nem gyanakodott;)

2009. jún. 30. 14:06
szia, én párom szombaton lesz 40. mi bulit szervezünk, jó nagyot, bár nem meglepi de örül neki.
2009. jún. 30. 14:05

Sziasztok mindenkinek!

A párom szeptemberben lesz 40 éves! Nem tudom milyen különleges meglepetésben részesítsem!

Van két 18 hós ikerlányom így két napos program nem jó!

Van ötletetek?????

Várom bármilyen ajándék vagy meglepi ötleted van!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook