Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ti ducin hol tornáztok Miskolcon? fórum

Ti ducin hol tornáztok Miskolcon? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 9. 15:55

A cím Szentpéteri kapu 76.A kórház területén van, a könyvtár és étkezde épületében, a hátsó oldalon van a bejárata.

Az árak ha nem kórházi dolgozó vagy, akkor 300Ft/óra, bérlettel 250Ft.A bérlet 10 alkalmas.

4. wicca10 (válaszként erre: 3. - Cicus72)
2009. júl. 9. 15:45

Szia!


Köszönöm szépen, hogy válaszoltál!

Megtudnád mondani a pontos címét a helynek?

Esetleg az árakat...?


Köszönöm :)))

2009. júl. 8. 17:54

Szia!

Én a BAZ megyei Kórház Egészségházába járok tornázni.Itt van Pilates torna, ami a mélyizmokat dolgoztatja meg. Szerintem kezdésnek nagyon jó.Ez lassúbb,követhetőbb gyakorlatokból áll, mint a zenés nőitorna, ami inkább kardio-tréning, de következő lépésnek nagyon jó ez is.

Ide járnak idősebbek, súlyosabbak, jó a hangulat és itt biztos vagyok benne, hogy nem fogod a súlyod miatt rosszul érezni magad.

Az árak is nagyon jók. Bár a felszereltsége nem olyan, mint az M1 Fittneszé.

Egyébként Hétfőn 15 órától Pilatesz, 16 órától zenés torna, Szerdán ugyanebben az időpontokban, csak fordítva vannak az órák.

Remélem találkozunk a tornateremben.

2009. júl. 1. 09:56
Látom nincs itt senki, aki segíteni tudna. :(
2009. jún. 30. 12:54

Sziasztok!


Miskolcon keresnék egy kis közösséget, ahol úgy tudnék sportolni, hogy nem kellene rosszul érezni magam a termetem miatt.

Köszönöm a segítségeteket előre is! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook