Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a mályva tea kapszulát?Tapasztalatok.....? fórum

Próbálta már valaki a mályva tea kapszulát?Tapasztalatok.....? (tudásbázis kérdés)


18. fiore (válaszként erre: 16. - Branwen)
2016. aug. 30. 19:00
Ugyanaz a tea hatása is,csak nincs vele macera.:)
2016. aug. 30. 10:51
Az valóban jó taktika hogy nagy zabálás után jó beáztatni egy filtert. Nekem bevált. Így gyorsabban "emésztek" :D
2016. júl. 10. 19:25
Két hete szedem a kapszulát. De semmi köze a fogyáshoz. Egyszerűen csak át kell sorolni a székrekedés, emésztés javító gyógynövények közé, de nem a fogyókúrához. A teaát még nem próbáltam. Legközelebb kapszula és tea kiszerelésben próbálom ki. és hátha úgy könnyebb, másabb lesz.
15. mell
2013. márc. 29. 21:21
Én második dobozzal fogyasztom, beindult nálam valami és nem csak a széklet! :-) hanem fogytam is! :-)
2012. máj. 22. 19:21
Nem is figyeltem milyen ősrégi ez a fórum!
2012. máj. 22. 08:20
Most ki fogom próbálni a kapszulát,mivel pár napja újra diétázok de lightosan a teával is,szakszerű normál adagolásban,csak jussak el a gyógyszertárig,egyenlőre nincs időm.
2012. máj. 22. 08:16

Én még nem próbálta a kapszulát, most hallok róla először.Le vagyok maradva :).Legutóbbi újra kezdett diétámmal 6 kg-ot fogytam.Mivel nem volt makulátlan a fogyókúrám....gyakran előfordult,hogy kísértésbe estem és degeszre ettem magam én olyankor ittam mályva teát(de nem a Fabiannit,nekem az hatástalan volt).

Azért ittam,hogy jól meghajtson és ne engedje ezáltal felszívódni azt a rengeteg kalóriadús ételt amit megettem.Én estére 3 filtert áztattam(ez a maximum megengedett) be egy kávéscsészényi vízbe és egyből ittam rá 0.7dl cukormentes üdítőt.Majd később 3 dl-t.A sok folyadék bevitel a lényeg ezeknél a teáknál is mert csak a víz segítségével tudja fellazítani a székletet.

Igaz reggel 4* is rágörbültem a WCre :)....de jól kitakarított.Csak akkor ittam,ha megszegtem a diétát.Alapjában véve fogyókúráztam.Enélkül senki ne várjon csodát.-6 kg után feladtam a diétát....bele fáradtam,2-3 hónapja vagy a jó ég tudja már mióta nem tudtam újra elkezdeni a diétát,ettem ha jólesett de 2 naponta már csak esti 2 filtert megittam ugyanígy egy darabig,vagy csak akkor ha zsírosat ettem.Talán emiatt is stagnált a súlyom,szóval nem gyarapodott.

Nekem ilyen hatásai voltak.

11. Dorottya84 (válaszként erre: 10. - Edicske)
2009. dec. 19. 13:41

Nos már elég rég kiírtam a fórumot! Nekem is könnyebben menet reggel a dolog és szerintem könnyítette is a fogyásom bár 1 hónap után 2-3 hónapos szünetet tartottam most meg csak alkalom adtán veszek be de tervezem hogy megint "ráállok".

De kívánccsi vagyok hogy neked mennyire használt???

2009. dec. 19. 10:26
igen. bevált. írj ha érdekel a hatása.
2009. júl. 28. 18:41
Nemrég kaptam,hogy próbáljam ki a mályvalevél tea kapszulát,de tartok tőle.Ismeri valaki? Olyan a hatása mint a szűztea kapszulaának?
2009. jún. 30. 13:44
ez eddig nem egy jó pozitív statisztika :0( azt hittem hogy azért fogyaszt azzal hogy rendszeresen van széklet.........hátha én leszek a kivétel:P
2009. jún. 30. 12:39
Azért vettem, hogy kicsit serkentse az anyagcserémet. Nem eszem rendszeresen, de ha 1-2 napig nem tudok elmenni, iszok mályvateát, vagy beveszek egy kapszulát: általában segít.
2009. jún. 30. 12:08
a kapszula (2db) nekem egyaltalan nem hatott, csak a tea.
2009. jún. 30. 11:55
nekem semmi hatása nincs
2009. jún. 30. 11:43

Szia!

Vettem teát is meg kapszulát is, de egyik sem használt semmit. Még meg sem hajtott. A barátnőmet csak meghajtotta, de nem fogyott tőle.

2009. jún. 30. 11:37
Szia.Én sem fogytam tőle,csak meghajtott.Teátis ittam de úgy sem volt hatásos.
2009. jún. 30. 11:31
Szia,én igen de nem fogyok töle csak reggelente könnyebben megy a nagy dolog
2009. jún. 30. 11:27
Próbálta már valaki a mályva tea kapszulát?Tapasztalatok.....?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook