Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reduce Fat Fast fórum

Reduce Fat Fast (beszélgetős fórum)


1 2 3
77. c716dc4eab (válaszként erre: 76. - D983a70d29)
2012. nov. 10. 16:56

"A kalóriaszámlálást sokan elutasítják, a szakemberek között is velem együtt. "


Mit utasítanak el rajta, sírva könyörgöm.

76. d983a70d29 (válaszként erre: 75. - Brian)
2010. nov. 14. 20:52

Sok kérdés merült fel bennem. Ha ennyi szakmai tanácsod van, akkor vajon fiatal orvos vagy gyógyszerész, esetleg táplálkozás tudós vagy?

A kalóriaszámlálást sokan elutasítják, a szakemberek között is velem együtt.

Vajon a leírt étrendet hónapokon át minden nap alkalmazni ajánlod? Ismereteim szerint az egyoldalú táplálkozás, előbb utóbb hiánybetegségekhez vezet. Szerinted nem?

Ami a mozgást illeti, mit ajánlasz azoknak, akik betegségük miatt nem tudják elvégezni az ajánlott mozgást?

Az orvosok elintézik azzal, hogy életmódot kell váltani, hogy anyagcserezavar a súlynövekedés oka. De hiába kéred, hogy segítsenek. Szerintem ők sem tudnak segíteni, mert a kövérség elterjedésének, a megváltozott körülmények a fő okozói. Ma sem „zabálnak” többet az emberek, mint a korábbi évtizedekben, mégis világméretekben egyre növekszik a kövér emberek aránya. Erről mi a véleményed?

Sorolhatnám a javaslataiddal szembeni ellenérveket. Az okosságaid kapcsán, a fogyni vágyók lealázottak lettek. Észrevehetted, hogy annyira szégyellik magukat, hogy a bölcsességeid után a témához már hozzászólni, sem mertek.

Hajdan én is karcsú voltam, fogyókúráznom sohasem kellet. A korom, valamint a környezeti károsodás növekedésével a súlyom is csak gyarapodott, annak ellenére, hogy nem ettem többet, mint korábban. Sőt! Sokkal kevesebbet eszek, mint sok más sovány ember. Továbbá napi két-három órát sétálok.

75. brian
2010. aug. 4. 23:59

Minek kell gyógyszerekre költeni, havi több tízezer Ft-ot? A konditerem havi 7000-1000 Ft és tuti hatásos, Nem foghatják arra, hogy sajnos a föld lakosságának 1%-ra nem hat és te pont abba esel bele, mint a gyógyszereknél. Hogy fogyjatok? Nincs semmiféle csodaszer, nincs semmiféle szuper sztárdiéta!!!!!


Ha fogyni akarsz, akkor kevesebb kaloriát kell bevinni, mint amennyit elégetsz! Azaz a TESTMOZGÁS, ÉS ÚJ ÉTREND!!!


Étrended 10% tartalmazzon zsírt (nőknél a lenmagolaj, férfiaknál a tökmagolaj a legideálisabb! Ne telített, telítetlen zsírokat egyetek. Zsírra szükség van (zsírban oldodó vitaminok). A zsírt se szénhidrát, se fehérje nem pótolja. Az étrended másik része a szénhidrát. Szükség van rá, mert az agy csak azzal működik, valamint ha nincs meg a megfelelő mennyiség (1, 5-2 mg/testtömegkg diétánál) akkor az izmok a fehérjét bontják le, azaz izomcsökkenés lép fel. A 3. fontos tápanyag a protein, azaz a fehérje. (3-4mg/testtömegkg). Ebből épül fel az izom. Emellé mozogj. Intenzív séta, vagy valami. Ha bekapsz egy tablettát, nem fogsz fogyni. Persze van olyan tabletta amitől igen. A neve Clenbuterol (spiropent), ami egy hörgőtágító. 8 hét piramis rendszerben 1-2-3-4-5-4-3-2-1 és így tovább, amitől a kilók csak jönnek lefele, bár a májad és a szíved annyira tönkre megy tőle, hogy ennyit nem ér a dolog, ráadásul fejfájást és kézremegést okoz. Senkinek nem ajánlom!


MOZOGNI KELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Felkeresel egy kalóriatáblázatot és összeállítod az étrended. A kaját diéta esetén mérni kell mérleggel!!!! Ki kell számolni a szénhidrát mennyiségét, a protein mennyiséget és a zsír mennyiségét.

zsír 10%, szénhidrát 30%, fehérje 60%


zsír források: lenmagolaj, tökmagolaj, olivaolaj

szénhidrát források: zabpehely, rízs

fehérje források: csirke, hal, sertés


80kg-os nő diátás étrendje:

1 étkezés: 20g zabpehyely + 8 tojádfehérje főzve

2. étkezés: 40g rízs + 50g csirkemell

3. étkezés: 40g rízs + 50g csirkemell

4. étkezés: 200g zöldség + 50g csirkemell

5. étkezés: 200g zöldség + 50g csirkemell

6. étkezés: fehérje turmix (kondiboltban kapható) (lehet más is, amiben 20g fehérje 1 g szénhidrát van)


egyél napi 6-8 alkalommal kevesebbet, ez fokozza az anyagcserét.


igyál 20kg-onként 1 liter vizet, ez fokozza az anyagcserét és méregtelenít.


mozogj sokat: ez fokozza az anyagcserét.


mozgáskor ügyelj arra, hogy az meghaladja a 40percet, mert a szervezet az első 40 percben a rendelkezésre álló energiát használja fel, és amikor az inzulin szint csökkeni kezd akkor nyúl a zsírraktárakhoz.


Ha fogyni akarsz ne tablettákat szedj, a gyógyszeripar már így is gazdag.


Tegyél valamiot magadért!!!!!


Ülve fogyás nincs


sajnos ezeket be kell tartani. Ha valaki belekezd a módszerbe amit leírtam és eredménytelen keressen fel, és kifizetem a vásárolt csirke mennyiségét a protein turmixot és a rízs árát. ezzel 1 hónap múlva érzed a hatást. Jah és a csirkét bárhogy fűszerezheted, a zöldség lehet minden nap más! Gyümölcsöt 16 óra után ne egyél!

74. Doronce (válaszként erre: 73. - 94c02c5bb5)
2010. márc. 25. 22:11
Szia nakedbike! Mivel fogytáél? Mit szedsz?? Én már majdnem mindennel próbálkoztam. El vagyok keseredve!! Irj!
73. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 70. - Zsé19)
2009. nov. 23. 11:51
Köszi, nem, mert az eredmények nagyon picurkák. Találtam mást aminek az ára töredéke, és 4 nap alatt 1,5 kg-nál tartok, mások pedig hónapok alatt 20 kg-ot fogytak vele.
2009. nov. 23. 11:49
Nem tudjátok hogy a fogamzásgátló hatását nem befolyásolja?,mert leirásába nem találom:(
2009. szept. 30. 01:08

A kolleganőm hónapokig szedte a kapszulát, és 5 kg-ot fogyott is. De rajta talán még ennyi felesleg se volt/ van. Ő folyamatos fogyi lázban ég, állandóan diétázik, bogyókat szed. De az anorexiából már kigyógyult és nem koplal...

A lényeg, hogy még róla is lement 5 kg. Valami csak van benne, csak tényleg oda kell figyelni az étkezésre, mozgásra. Nem hiszem, hogy ennek a csodabogyónak bármi más hatása is lenne, mint az anyagcsere fokozása, ill. valamennyire elveszi az étvágyat, de ezzel már elkezd a helyes életmód felé terelni. És elég sokáig kell ahhoz használni, hogy megszokj egy új életformát, amit először csak a kívánt cél elérése miatt csinálsz, de idővel az életed 100%-os része lesz.

Ha ez másképp nem megy csak ilyen RFF féle bogyókkal, akkor hajrá! Akkor tessék megvenni!

Nekem belátással, sok évig cipelt plusz kilókkal, bulémia átélése, stb. után sikerült az életmódváltás, és 25-30 kg-tól szabadultam meg. És ma már az életem szerves része, hogy a répacukrot szinte 100%-ig mellőzöm, fehérlisztet/ kenyeret/ pékárút annyira ritkán látok, hogy meg se tudom mondani milyen gyakori lehet az, amikor azt eszek,otthon nincs is ilyesmi a konyhában (cukor már évek óta, fehérliszt kb 1 éve. Így esélyt se adok nekik :)), és figyelek! Van energiám arra, hogy ha 2-3 kg visszacsúszik, azonnal elkezdjem szorítani a nadrágszíjjat, hogy ne menjen tovább!Mozgok, amikor csak tudok. És ez a lényeg!

Sok sikert nektek!

70. Zsé19
2009. júl. 14. 15:34
Próbáld ki és megtudod!
69. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 68. - Zsé19)
2009. júl. 13. 12:48
Ehhez a bogyóhoz is kötelezően hozzátartozott a diéta, ha nem tévedek. Nem csak a csodabogyók. Akkor mitől is fogytak? Nem a diétától?
68. Zsé19
2009. júl. 12. 13:39
Kedves nakedbike!Nagyon sok olyan nő van,aki diétával sem tud lefogyni,számos okokból.Hiába tartja be,nem megy neki.És igen is,van,akinek segítenek ezek a csodabogyók!!!
2009. jún. 30. 10:46
A diéta is elegendő, ha betartod. Ha nem, akkor hiába szeded a "csodabogyót". Tehát elhagyhatod. Soha nem vásárolnám meg, egyáltalán nem hiteles ahogy előadják a szereplők. Aki ki akar dobni pénzt, annak találták ki, és még mindig vannak emberek ezrei, akik vevők rá.
2009. jún. 30. 10:25

Sziasztok!


Azt olvastam, hogy az RFF teljesen természetes összetevőkből áll, zöld és jáva teából, így teljesen biztonságos és nincs mellékhatása. Ez nekem nagyon szimpatikus. Én nem hinném, hogy ez egy csodabogyó lenne, hiszen akkor nem lennének túlsúlyos emberek a földön. Be kell tartani a csomagban található diétát és naponta 3 szemet bevenni a kapszulából. Együtt a kettő viszont hatásos. Egészséges étkezés, ez nagyon fontos!

65. Zsé19 (válaszként erre: 56. - Gemini973)
2009. máj. 25. 12:34
Teljesen egyetértek veled!
64. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 63. - Szandika.)
2009. máj. 12. 16:39
Iszonyúan kevés kaja három hónapig. Pontosan zsírszegény joghurt bele rengeteg gyümölcs és egy kis müzli. Ebből lett egy nagy tál finomság, ezt ettem elosztva délelőtt és délután. És heti háromszor infraszauna, ez jót tett narancsbőr ellen és a hangulatomnak is. Ez a súly megmaradt kb. 6-7 évig, utána összeköltöztem a párommal, nagyon jókat főztünk és feljöttek a kilók. Most beneveztem egy fogyiversenyre itt a hoxán, és újra leadok kb. 15 kg-ot, csak most máshogy.
63. szandika. (válaszként erre: 58. - 94c02c5bb5)
2009. máj. 6. 18:48

Szia! Én azt szeretném tőled kérdezni, hogy neked hogy sikerült 17kgtol megszabadulni? leírnád részletesen?:)


Egyébként hány éves kortol "lehet" szabad... használni a RFF-ot?

62. Claire1984 (válaszként erre: 59. - Túlsúlyos)
2009. ápr. 17. 09:51
Kitartás, és majd várom a jelentkezésed :)))
61. Claire1984 (válaszként erre: 60. - Szekerke)
2009. ápr. 17. 09:50
szia! Légyszíves áruld el, hogy te hány kg-tól szabadultál meg a kapszula segítségével?
60. szekerke (válaszként erre: 58. - 94c02c5bb5)
2009. ápr. 17. 09:34

Szia, Andi vagyok, egyike a reklámban szereplőknek. Sajnálom, ha begyakoroltnak érezted a szöveget, egyáltalán nem így volt. Még a kérdések sem hangzottak el előtte, spontán lett felvéve az egész, általában 2-3x, aztán összevágták. Mindannyian médiától távol álló emberek vagyunk, én pl. laborasszisztens, akinek soha köze nem volt a tv-hez. Szerintem inkább az érződhet, hogy megpróbáltunk tagoltan, értelmesem beszélni, több-kevesebb sikerrel. Hogy mennyi fogyás sikeredik? Hát ez függ az alkatodtól, korodtól is, és hogy mennyi ideje cipeled a plusz kilóidat! Minél régebben, annál nehzebb leadni. A fiatalabbak sokkal könnyebben fogynak. Én 50 éves vagyok és sokszor fogyóztam már, de mindig visszajött. Viszont éreztem, hogy most mennyivel nehezebben megy mint pl 25 éves koromban. Egyébként meg nem is volt egészen 4 hónap, mert a filmnek időben el kellett készülnie, zért hamarabb volt a forgatás.A kapszula ára tényleg nem a legolcsóbb, de legalább hatásos!

Üdv

Andi

2009. ápr. 13. 11:30
Sziasztok!én is megrendeltem a Horvath Éva altal reklamozott terméket . Két éve vagyok a parommal, leszoktam a cigiröl és felszedtem kb. 20 kg ot.Sokat ültem itthon és csak nassoltam cigi helyett. Gyomorsüllyedésem miatt sokszor ég a gyomrom s kekszet vagy édességet eszem ill. rengeteg tejet szoktam inni, mert imadom!Emiatt csak napi egy kétszer eszek rendesen.Mindig puffadok és faj a gyomrom. Reggelente mindig hascsikarassal ébredek és megy a hasam!masfél hete szedem a kapszulat. éSZREVETTEM, HOGY mikor beveszem a kapszulat akkor eszek is utanna fél óraval rendes kajcsit de elég keveset. Csoki helyett a müzli szelet is jól esik. Naponta kétszer megyek kb. wc re , könnyebben mozgok, nem faj a gyomrom, nem puffadok serintem megindult nalam a fogyas mert a karom a combom is vékonyabbnak latszik. Viszont minden nap biciklizünk és fitness gépem is van de csak heti egy alkalommal hasznalom!Egy havi adagot vettem, ha vége a kúranak még írok. Aki fogyózni szeretne akkor ilyenkor kezdjen hozza, mert a jóidöben sokmindent lehet sportolni.
2009. ápr. 10. 19:44
Személy szerint nagyon gyenge eredménynek tartom annál a személynél a fogyást, akit bemutattak a tv-ben. 100 kg-on felül 4 hónap alatt 11 kg fogyás számomra nem eredmény, ha bogyót szedsz és mellette diétázol. Én 70 kg-ról fogytam 53 kg-ra, tehát 17 kg-ot adtam le 3 hónap alatt. 167 cm magas vagyok. Tehát megy az, viszont akarni kell. Nem győztek meg, nem tűntek hitelesnek, a fiatalember teljesen begyakoroltnak tűnően mondta, amit mondott. A szereplő személyek nem fogytak annyit amennyivel egy ilyen csodabogyót főleg ennyiért érdemes lenne megvenni. Sajnos már a reklám lehűtött, azután meg az ára.
57. Éva1014 (válaszként erre: 55. - Éva1014)
2009. ápr. 8. 17:20

SZIA ZEBRACSIKÓ!


JA! MÉG HOZZÁTENNÉM, HOGY UGYANABBÓL A DIÉTÁBÓKBÓL VAN A VÁLOGATÁS A RECEPTFÜZETBEN IS, AMIT MI IS FOGYASZTOTTUNK.

ÜDV. ÉVA

2009. ápr. 8. 14:30

Kedves Zebracsikó!


Csatlakozva az előttem szólókhoz, én is részt vettem az említett reklámfilmben. A neten találtam a felhívást, szereplő válogatás, meghallgatás, 4 hónap munka után került a tévébe a film, amit most fog követni az új. Nem szeretném ismételni az Éva és Szekérke által leírtakat.

Nem értem, hogy az ilyen hozzáállással miért írsz be egyáltalán bármilyen fórumba?! Mélységesen megsérted azokat az embereket, akik nem kis áldozat árán bevállalták, és az egész ország előtt megmutatták, hogy mire képesek a kapszula segítségével. Azért, hogy akik velünk egy cipőben járnak, ne lássák kilátástalannak a helyzetüket, és tudják, hogy van segítség. Ez nem csodaszer, önmagában nem elég, de ha betartod a mellékelt diétát, odafigyelsz magadra, akkor segít!! Kérlek, ha építő hozzászólásod nincs, akkor inkább ne írj semmit, ne bánts meg embereket!!


Ha bárkinek kérdése lenne engem is megtalál az iwiw-en. Szép napot mindenkinek.

Üdv.: Huszák Eszter

55. Éva1014 (válaszként erre: 42. - Zebracsikó)
2009. ápr. 8. 12:33

SZIA ZEBRACSIKÓ!


ÉN IS SZEREPELTEM A REKLÁMFILMBEN, ÁPRILIS 14-ÉN IS LÁTHATOD A KÖVETKEZŐT, HA MEGNÉZED.

AZ IWIWEN IS MEGTALÁLSZ, HA NÉMETHNÉ MARÁCZI ÉVÁT KERESED.

MINDEGYIK SZEREPLŐT ISMEREM, HISZ SZEPTEMBERTŐL EGYÜTT CSWINÁLTUK VÉGIG A KÚRÁT, A 4 DOBOZ KAPSZULA TESZTELÉSÉT.

ÉN MAGAM A BLIKKBEN TALÁLTAM RÁ A HÍRDETÉSRE, HOGY FOGYNIVÁGYÓKAT KERESNEK TERMÉSZETES HATÓANYAGÚ FOGYASZTÓSZER KIPRÓBÁLÁSÁRA.

JELENTKEZTEM.

VOLT EGY MEGHALLGATÁS BUDÁN ÉS AZ ELBESZÉLGETÉS UTÁN VÁLASZTOTTAK KI 11 EMBERT.

EGY SZEMÉLYRE SZABOTT DIÉTÁT KAPTUNK, AMIT BE KELLETT TARTANI.

HAVONTA TALÁLKOZTUNK ÉS KONTROLLÁLTÁK KI MENNYIT IS FOGYOTT. AKKOR TÖRTÉNTEK A FOTÓZÁSOK ÉS A FELVÉTELEK IS.

SOKAN KÉRDEZTÉK MÁR TŐLEM, HOGY

- MEGESZEM A CSÜLÖKPÖRKÖLTET, KENYÉRREL. BEKAPOM A KAPSZULÁT ÉS LEFOGYOK?

- HÁT NEM! EZ NEM ÍGY MŰKÖDIK. NEM HASHAJTÓ A KAPSZULA.

NINCS OLYAN CSODASZER,AMIT BEKAPSZ ÉS AZT EHETSZ, AMIT CSAK SZERETNÉL.

ÉN 30-KG-OT FOGYTAM. A KAPSZULA ELVESZI AZ ÉTVÁGYAT ÉS AZ ÉDESSÉG IRÁNTI VÁGYAT. DE.....

KELLESZ HOZZÁ TE IS.

AZ AKARATERŐD, AZ ENERGIÁD, A KITARTÁSOD, A MÁSKÉPP FŐZÉSED!

ÉN CSAK MAGAMRÓL TUDOK BESZÉLNI. A PROBLÉMÁIM ELŐL MENEKÜLTEM AZ EVÉSBE. HÁJBÓL VÉDŐBÁSTYÁT ÉPÍTETTEM MAGAM KÖRÉ. MINDÍG MEGJUTALMAZTAM MAGAM VALAMI FINOMMAL.

EZT A PÓTCSELEKVÉST KELLETT MEGVÁLTOZTATNOM, SÉTÁRA, ÚSZÁSRA, EGY KIS TORNÁRA.

MEGÉRTE.....

JA! ÉS A PROBLÉMÁVAL SZEMBE KELL HALADNI, MERNI FELVÁLLALNI! EZ ELÉG NEHÉZ VOLT NEKEM.

NAGYON SZÍVESEN VÁLASZOLOK, HA VAN KÉRDÉSED HOZZÁM.

ÉS HIGGYÉL NEKEM, MERT ÉN AZ IGAZAT ÍROM. VELEM EZ ÍGY TÖRTÉNT.

A DIÉTÁS ÉTELEKET IS MEG LEHET SZOKNI, SŐT VAN AMELYIK KIFEJEZETTEN A CSALÁDNAK IS ÍZLIK.

ÜDVÖZLETTEL. ÉVA

2009. ápr. 8. 11:50

Sziasztok!

Elsősorban Zebracsikóhoz szólnék, de mindenkit érint aki az RFF kapszulán gondolkodik.Amit a reklámról Zebracsikó állít az nem történhetett így. Egyike vagyok annak a 11 embernek aki szerepel a reklámban. Újsághirdetés, ill. internetes felhívásra lehetett jelentkezni, ezt követte egy két körös válogatás. A kiválasztott 11 résztvevő az első forgatási napon ( még ducin) kapta meg a kapszulát. Ezt követően 3 hetente találkoztunk fotózás, filmezés miatt. Folyamatosan tartottuk egymással a kapcsolatot, értékeltük eredményeinket. Ez 2008 szept. és dec. közötti időszak volt. Az utolsó forgatás után került 2009 januárjától a TV-be a reklám. Idegen ember, aki csak úgy, már lefogyva csöppent volna közénk, nem volt. Nekem eddig 20 kg-ot sikerült fogynom a kapszulával. Nem csodabogyó, mellette oda kell figyelni az étkezésre, de remek segítség. Bátran ajánlom minden fogyni vágyónak! Nézzétek meg az rff honlapot is:


Üdv:Andrea

53. brian
2009. ápr. 5. 18:25
Az egyetlen harc az RFF átb@szása ellen, ha ezeken a fórunokon elmondjátok mit is ér.
52. brian
2009. ápr. 5. 18:24

Sziasztok!


Hála istenek, hogy van ez a fórum. Éppen holnap akartam elmenni megvenni ezt a kapszulát.


Én felhívtam őket, és ők visszahívtak, hogy a kérdéseimre válaszoljanak. Egy kedves uriember hívott. megkérdeztem, hogy testépítés mellé mennyire ajánlja. Ő azt mondta, ha testépítés mellé használom, akkor havi 8-10 kilótol szabadulhatok meg. Ekkor kezdett gyanússá válni a dolog, és kerestem rá fórumokra. Hát 1 db pozitívat nem találtam.


Ami eddig bejött nekem az a BioTech-től az L-carnitine+chrome ital. 3.990 Ft a kétheti adag, és mozgás mellé nagyon jó. 1 hónap alatt 4 cm-től szabadultam meg, és 2 kg-tól. 82-ről 80-ra. Sokat szálkásodtam tőle. A fogyás azért kicsi, mert izomban felszedtem, zsírban viszont leadtam. A testzsírszázalékom 6%-kal csökkent.

a body.builder.hu oldalon találtok sok érdekes infót!


A másik a fogyasztóvédelemről.

Ha az RFF forgalmazóját alaki feljelenti a fogyasztóvédelemnél, akkor elindul a kivizsgálás. Az RFF azt fogja mondani, hogy nem rendeltetésszerűen használtad, és tuti zabáltál melette, és örülj, hogy nem híztál a magas kalóriatartalmú étellel, mert RFF nélkül, már +10 kg lennél, és innentől halott a dolog.

51. zupo
2009. márc. 24. 00:18

Sziasztok!


Én indítottam el annak idején ezt a témát és úgy látom, hogy még most is nagy az érdeklődés az RFF iránt. Biztosan van olyan, akinek bevált, de én még nem találkoztam ilyen emberrel. Csak a saját tapasztalatomról tudok beszámolni Nektek : 3 hónapig szedtem feleslegesen,nem fogytam semmit tőle, a kidobott pénzről nem is beszélve!

Tavaly megcsináltam a 90 napos diétát, nem túl szigorúan véve. Az "egyfélét egy napon"-elvet megpróbáltam betartani, de a napok sokszor felcserélődtek és pl. tisztán gyümölcsnapot nem tudtam tartani, este mindig becsúszott minimum egy kis saláta. Szóval így is fogytam 7 kg-ot a 3 hónap alatt és utána még 3-at. Ezt azóta is tartom. Most újra el fogom kezdeni.

2009. márc. 23. 20:43
Sziasztok!én ma 9.napnál járok a 90 naposból plusz mellette szedem az rff-et és szerintem jó mert már 4 kg fogytam :)
49. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 48. - Nőci1)
2009. márc. 22. 15:57
Akkor is valamit nem jól csinálsz, ha ilyeneket nézegetsz. Próbáld meg a mozgást, 30-túl már ha ugyanannyit eszel mint azelőtt, de nem mozogsz, hízol. Ez tény, hát tegyünk ellene.
48. Nőci1 (válaszként erre: 45. - 94c02c5bb5)
2009. márc. 22. 15:32
Nem is arra vágytam,de nem zabálok!!Sőt utálom az olyan embereket akik zabálnak,csak a kaján jár az eszük.Igaz nem kocogok,nem is zabálok.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook