Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Július 1-én elkezdek fogyózni!! Ki tart velem? fórum

Július 1-én elkezdek fogyózni!! Ki tart velem? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2009. aug. 4. 08:33
Nekem is sikerült a 2 hét nyaralás alatt a délelőtti gyümievés mellett, bár a diétát lazábbra engedve még egy kilót fogyni. Most tartok így a két hetet leszámítva a 90 napos 19. napján -6,7 kg -mal. Ez a két hét bebizonyította, hogy már nem vagyok rákattanva a nagy zabálásra...:-)
2009. júl. 24. 15:40
Nemkell javítani mindenki érti úgyis :))
100. zsumma
2009. júl. 24. 14:14
na nekem ma annyi. nem hiszem EL....nem írok többet:-)
99. zsumma
2009. júl. 24. 14:14
nem hiszem le: bundknyér= bundáskenyér:-)
98. zsumma
2009. júl. 24. 14:13
ááááááááááá, ÚJÚLT!!!! nem újjúlt!!jesszumpepi:-)
97. zsumma (válaszként erre: 96. - Hableány24)
2009. júl. 24. 14:12
szia! most én is két hétig bűnöztem, nyaraltunk, és ha hiszed ha nem, én sem híztam, sőt fogytam 10 dkg-t!! pedig amiket ettem!!! vacsira bundáknyér, 3 szelet!!! vagy szalonnasütésnél 3 zsíros kenyér, sütik, igaz sokat melóztam mellette, de akkor is:-) most én is újjúlt erővel vágok bele, kedd óta lement 40dkg! nem tudom én se a magyarázatot, de örülök, hogy így volt:-)
2009. júl. 23. 14:27

Na ehhez fűzzetek nekem kommentárt!

4 hétig fogyóztam de úgy nagyon szabályosan a diétát a mozgás az csak egy hétig ment minden nap. Na de nem is ez a lényeg hanem az,hogy fogytam 4 kg-t.

Viszont egy hete abbahagytam kisértések miatt. Össze vissza ettem az édességetek,sütiket aztán ettem pizzákat,tésztákat.

Most megméretkeztem és az egy heti bűnözés nem tett rám semmit. Ugyan annyi kg vagyok mint amikor fogyóztam és utoljára mértem.

Na ez miért van így?

Kicsit lelkesített így mostantól ujra kezdem a fogyit!! Csak mostmár bírnám csinálni végig!!

2009. júl. 15. 18:25
Hell! Előző héten nem voltam itthon, nem tudtam írni...Keresztanyuéknál voltam, hát, mondanom sem kell, alig vártam, hogy hazajöhessek és normális ételt ehessek. Nem tehetek róla, de én nem szeretem a pörkölteket és a fehér kenyeret sem..pláne nem a pékárukat...Holnap muszáj egy lightos léböjtféleséget tartanom, különben megőrülök!! Nagy szükségem van erre :P Rá se mertem állni a mérlegre :-D
94. giorcub (válaszként erre: 93. - Gilmore*girls)
2009. júl. 9. 16:02

irtam, az egy het 5kg az legnagyobb reszben viz (hisz nem lehet mas).

a heti x kg fogyas meg inkabb atlag mert az elejen tobb a vegen kevesebb, hisz nem mindegy mennyi a teljes zsir amibol %-osan megy le.

nezd meg mas fogyozok merlegelojet (persze akik valoban fogytak is) hasonlo az ivuk. pl: [link]

egyebkent erdemes nezegetni a publikus merlegeloket, majd a hozzaszolasokat hogy milyen temakkal probalkoznak (pl 90napos) es lehet okulni beloluk.

93. gilmore*girls (válaszként erre: 92. - Giorcub)
2009. júl. 9. 15:10

megnéztem a mérlegelődet...ügyes vagy...megnyugodtam, mert látom Te is fogytál 10 nap alatt 5 kg-ot, sőt még egy hét alatt 2 kg-ot is...akkor eddig hasonló ütemben haladok, mint te...:-)...

Én a 9. napon szintén -5 kg-nál tartok...

Akkor te sem vallod gondolom, az egy hét alatt maximum 0,5 kg-ot lehet fogyni elvet...persze, van olyan hét, amikor csak annyit, máskor még annyit sem, vagy még többet.

Olyan jó, hogy annyiféleképpen próbálkozunk, és együtt örülünk más sikerének is :-)

92. giorcub (válaszként erre: 91. - Gilmore*girls)
2009. júl. 8. 23:50

mikor-menyit-meddig a merlegelomben lathatod.

valojaban mar elertem az erdeti celomat (normal bmi) de azert szeretnek beljebb lenni a savban.

melo+csalad mellett nehez ugy a sport. az hogy valahova eljarjak (nemhogy konditerembe) hanem csak ugy, futni v tekerni az teljesen eselytelen. ezert vettunk egy elliptikus gepet es azt szoktam nyomatni. persze azt se tudom minden nap (idohiany+lustasag) de azert heti 3-4xer 3/4 orat, nagyon intenziven. es persze jo volna tobb izom, kevesebb zsir, de be kell latni nem vagyok mai darab, sem sportolo, igy csodak nincsenek nem lesz belolem svarcineger, de amit lehet megteszek az ugy erdekeben.

91. gilmore*girls (válaszként erre: 89. - Giorcub)
2009. júl. 8. 11:00
Te hány kilót fogytál? Mennyi idő alatt? meddig szeretnél fogyni? Mit sportolsz, ha már lefogytál és a zsír:izom arányt akarod még inkább javítani?
90. gilmore*girls (válaszként erre: 89. - Giorcub)
2009. júl. 8. 10:58

tudom...a mai 4,2kg fogyásom víz (8 nap alatt)...de jó érzés, hogy lötyög a ruhám a derekamon és a hátsómon sem olyan szűk...:-)

nekem ez nagy erőt ad...

2009. júl. 7. 17:50
szamoljunk csak, 3kg háj az 9200kcal x 3 = 27600 kcal. ennyit felszedni sem lehet 3 nap alatt, nemhogy leadni (kb 25! napnyi dietas etkezes energiatartalma [1100kcal/nap]).
88. gilmore*girls (válaszként erre: 83. - Giorcub)
2009. júl. 7. 14:25
:-)
2009. júl. 7. 14:24

A 7.napon-4kg-nál tartok.Eddig ne bűnöztem és nagyon sokat iszok. Kezdem érezni a ruhámon is...Nem esik egyáltalán nehezemre így étkezni, sőt...talán változatosabb, mint eddig. A sok folyadék pedig úgy eltelít, hogy nem vagyok éhes.


Akin nagy a túlsúly, az az elején nagyobb ütemben halad ;-).

2009. júl. 5. 11:18
Na fogytam 3 kg-t. Ugráltam örömömben. Erre jön a bátyám és mondja,hogy nem fogytál te semmit ugyan olyan vagy! Jól lehangolt! Na nembaj nem adom fel sőőőőt!!!
2009. júl. 4. 20:32

Ja, tényleg egész jó, nekem orosz hanggal van meg. xd A lányok Zsírégetés című DVD-je is nagyon jó. Térdfájósoknak nem ajánlott. Rubint Réka dvd-it sem feltétélenül ajánlom az egyik Add Önmagad DVD-n rengeteg kitörést csinál. De ettől függetlenül hatékony, jó módszerei vannak, csak ha fáj vki térde, akkor necces. Végigcsináltam tegnap a Hősök Tornáját (Norbi cardio-ja) hát, kicsit unatkoztam, de most megint megcsinálom

Kedvenc dvd-itek? Nektem mi segített a legtöbbet? Vagy esetleg szemez vki vmilyen programmal?

2009. júl. 4. 00:33

Találtam egy jó kis hastáncot hasizom és karok a címe. Ez nagyon bejön mert nem olyan nehéz és ráadásul megtanulhatok hastáncolni is (nagyjából) :)

[link]

Mondjuk én letöltöttem netről!

83. giorcub (válaszként erre: 80. - Hableány24)
2009. júl. 3. 15:05
sehogy, az viz.
2009. júl. 3. 14:56

Az Alliról és a Lindaxáról olvashattok itt a fórumokon...sajnos általában csak negatívumokat...:(

Tejtermékeket lehet enni, főleg este hasznos, de a legjobb a fehérjeturmix. Nem hizlal és az izmok jobban dolgoznak = égetik a zsírt.:)

2009. júl. 3. 13:08

Be tudod tartani azt a sokmindent, amit ír? Ez már valami. Én eleve nem tudnám beszervezni mert nem én főzök. Hát, gratulálok és remélem, hogy eléred a célodat.

Én rájöttem, hogy a mi mérlegünk 1,5 kilóval többet mér. És így 83,5 kiló vagyok valójában...és csak 3,5 kilót kellene fogynom, hogy egész szám legyen xd (szeretem az egész számokat, 0, 5) Vasárnap lesz mérlegelés, majd akkor nyilatkozok...

Egyébként amióta nálam nagy nehezen beindult a fogyás, egyre lentebb megyek. Azt megfigyeltem, hogy mikor nincs iskola, nehezen megy, de mikor elkezdődik, magamtól fogyok, pedig nem is figyelek oda. Biztos a stressz meg az időhiány miatt kevesebbet eszek a tervezettnél..érdekes.

Nekem az 5faktoros diéta tetszik Tökmind1, minek hívja az ember, ki kell tartani és kicsiket enni na meg változatosatés 3 óránként, ennyi a lényeg. Nah, megyek Norbizni, letöltöttem vmi. Cardio edzést, nagyon kíváncsi vagyok. Am. a tegnapi napomat elszúrtam xd

2009. júl. 3. 12:14
Én nem értem.hogy tudtok egy nap alatt 1 kg-t fogyni? gilmore*girl 3 nap alatt -3kg én 2 hét alatt fogyok 1 kg-t.
79. gilmore*girls (válaszként erre: 77. - Ginger93)
2009. júl. 3. 07:55

remélem rácáfolok és batartom:-))).

A 3. napnál tarok, eddig 3 kg ment le. Betartom a szétválasztást napok szerint, a viszonylag alacsony kalóriatartalmú ételeket választom, kis adagot eszek, naponta 3x eszek, 2 l feletti mennyiséget iszok...A 90 nap után pedig remélem életmódommá válik a minőségibb és kevesebb evés, a sok ivás és mozgás...Az biztos, hogy mindig figyelnem kell a súlyom ...

Ti hogy álltok a júlis 1-ei kezdés óta?

Ki milyen taktikát követ?

Mennyit szeretnétek fogyni?

78. giorcub (válaszként erre: 77. - Ginger93)
2009. júl. 2. 22:57

dr pados:tudatos fogyas:


-maganyos fogyokurazok 5%-a tartja meg az elert sulyt

-maganyos fogyokurazok dietetikus segitseggel 19%-a tartja meg az elert sulyt

-orvosi,dietetikusi es intezeti felugyelett mellett 15-30%-a tartja meg az elert sulyt (magyar adat BM es Szent Imre korhaz)

az elert suly megtartasa a fogyas utani 1 even belul ertendo.


eleg lehangolo (vagy figyelemfelkelto) adatok.

2009. júl. 2. 22:11

Nemrég egy megdöbbentő adatot olvastam (bár nem sokszor lehet hinni a szemednek,annyi hülyeséget találnak ki, de mind1) szóval egy felmérés szerint a fogyókúrázók 90%-a visszahízik..bár ezt nem tudom, hogy érti...végülis 1 kg hízás is hízás, de a jojó effektus ciki...

Ami a 90 napos diétát illeti, szerintem nem is lehet betartani, elég nonszensz, mindenesetre minden diéta lényege a kitartás és az odafigyelés, no meg a szorgalom, mert ha az nincs, akkor paff lesz és nem a bűvös sárkány...

2009. júl. 2. 21:43

xdxd én tényleg nem nevetlek ki, mindenkinél másképp hat a mozgás :-D

Mi Anyuval egy időben Callaneticseztünk ( nem megerőltető mozgás, nagy ismétlésszámmal csinálnak gyakorlatokat és az idősebb korosztálynak is ajánlott, nincs benne ugrabugra) és egy csomó gyakorlatot átvettem belőle a saját edzésembe, amit néha magamtól csinálok. De a DVD-re tornázást jobban szeretem, mert én mindig elbambulok és nem olyan intenzitással csinálom, stb.. xd

A jógát sajna nem nekem találták ki. Én szeretek gyorsan, pikk-pakk csinálni mindent,különben könnyen megunom a dolgokat (bár akkoris megcsinálom, ha már elhatároztam) nekem az aerobic jött be, közben nem unatkoztam. xd

Ami a gyógyszereket illeti, RETTENTŐEN FÉLEK tőlük...túl hamar rájuk szokik a szervezet, simán egy hashajtóra is. Anyukám is így járt, egy időben hashajtóra szorult, és csak rosszabb lett a dolog, én tanulok a hibákból. A homeopátia híve vagyok, MINDENNEK van mellékhatása... No meg rettető drágák...Másrészt túl fiatalnak tartom magam és mindenkit óvva intek a szedésüktől. meg különbenis..nem nagyobb élvezet azt látni, hogy a saját erődből és kitartásodnak köszönhetően érted el az eredményed?

75. xti_ (válaszként erre: 74. - Hableány24)
2009. júl. 2. 17:48

lehet, hogy ki fogtok nevetni, de

- kipróbáltam a kick-box, a dance, a step aerobicot, a spinninget, a köredzést stb, szóval egy csomó hard core dolgot

- kitartó voltam

- diétáztam

mégis, ami a legjobban meglátszott rajtam a legrövidebb idő alatt, szóval ami igazán szálkásított, az a JÓGA.

2009. júl. 2. 17:14
Melyik az a torna amelyik a legjobban égeti a zsirt mindenhonnan?
73. zsumma (válaszként erre: 54. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 2. 15:44

[link]

itt a cikk, amiről írtam. szerintem érdemes elolvasni!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook