Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől lehet szúró/nyilalló érzés a pénisznél és körülötte? fórum

Mitől lehet szúró/nyilalló érzés a pénisznél és körülötte? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 23. 13:22
Heresérv - segít az urológus.
2009. szept. 23. 10:30
multkor nagyon terelte a témát mikor szoba jött ujra ugyhogy lehet,hogy volt orvosnál és nem árulja el,hogy mi volt...=/
2009. szept. 22. 17:47

felfázott v. megemelte magát!!!


Nekem ilyen nyilalgatások felfázásnál jelentkeznek

2009. szept. 22. 16:59

gyogyszertár...és kérsz 90% -os alkoholt.igazából azért szakemberre kéne biznod....de ha mégse fertötlenitsd le,és fertötlenitett tüvel/szintén gyogyszertár/egynek pont a közepét nyisd meg...akkor a ször kibujik és magátol a begyült terület kiürül.Hangsujozom inkább szakemberrel!!!!

orvos is kozmetikus is elötte kigözöli....

2009. szept. 22. 16:43
nincs valami ötlet,hogy mi lehet az a fertőtlenítő szer vagy valami?
2009. szept. 22. 06:15
börgyógyászat...ott egyesével szépen feltárják...végül is kozmetikustól is kérhetsz tanácsot és megfelelö fertötlenitésel te is meg tudod csinálgatni,mivel kényes helyen van.
2009. szept. 21. 22:06
Nemvoltam lánnyal már egy jó ideje. Szal az biztos kizárt és azzal a betokosodott szörtűszövel mit tudok csinálni van rá krém vagy bármi szal hogyan lehet gyógyítani ezt??
8. sitecom (válaszként erre: 6. - Kiskutyus4)
2009. szept. 21. 07:12
ha nem gyuladt..akkor ez egyszerüen betokosodott szörtüszö...
7. Csigusz 79 (válaszként erre: 6. - Kiskutyus4)
2009. szept. 20. 22:39
Voltál lánnyal együtt védekezés nélkül?
2009. szept. 20. 22:27

Sziasztok! Szeretném ha segítene nekem valaki.19éves vagyok és a péniszemen úgy 1éve jelentek meg apró kis pontok.Olyan mint a mittaszer de kinyomni nem lehet és kemény a belselye.Sok ilyen van a pénészemen és a szőris kezd ott felnőni:SSegítséget kérnék,hogy tudja -e valaki hogy miez ,mert kicsit félek ,hogy valami komolyabb dolog

:SKöszönöm a segítséget előreis vagy a gondolatot.

2009. jún. 30. 11:48
Igen tegnap anyu is aztmondta,hogy nagyon valószinü,hogy sérv szóval próbálom rábeszélni,hogy menjünk orvoshoz amint szabad lesz.Köszi nektek a segítséget.:)
2009. jún. 29. 22:37

Urológia!!! Ingyenes és orvosok gyógyítanak!

Amúgy lehet bármi, sérv ami kisugárzik...stb..........de nem vagyok orvos. Bár ilyenről nem hallottam..

2009. jún. 29. 14:32
Igen én is ettől félek,hogy valami komolyabb,de előbb ki akartam kérni mások véleményét erről.Szóval azért ha valaki hallott már ilyesmiről vagy megélte akkor segítsetek légyszi.
2009. jún. 29. 13:03

Menjen el orvoshoz!


Lehet semmi, de lehet nagyon durva betegség is:(

2009. jún. 29. 12:49

Sziasztok!

Mitől lehet szúró/nyilaló érzés a pénisznél és körülötte?Tegnap este a párom mondta el,hogy egy hete jelentkezett először és azóta ha legugol vagy néhány mozdulatnál előjön és belenyilal végig a hajlattól egészen odáig.Mitől lehet ez?Valaki hallott már ilyenről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook