Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tatabánya - kertváros fórum

Tatabánya - kertváros (beszélgetős fórum)


2019. máj. 30. 13:29
Sziasztok van itt kertvárosi nő?
2018. febr. 8. 08:42
Tatabánya kertvárosiak gyertek ide!!!!
2015. okt. 29. 20:28

Pár éves válaszok vannak.

Jelenleg mi a helyzet a kertvárosban?

Oda szeretnék költözni.

18. vadszilvia7 (válaszként erre: 14. - Szalu)
2011. aug. 8. 21:31
SZia!Mi a SZent György úton néztünk ki egy lakást kérdésem milyen az az utca illetve a környéke.Válaszod elöre is köszönjük.
17. Pomi (válaszként erre: 15. - Gebe69)
2009. aug. 28. 20:51

Szia gebe69!


Köszönöm a tájékoztatás, de nem a kertvárosra esett a választásunk :)

Üdv Neked

16. Pomi (válaszként erre: 14. - Szalu)
2009. aug. 28. 20:49

Szia Szalu!


Bocsánat, hogy csak ennyi idő elteltével köszönöm meg az infót.

Már megoldódott a lakásügy, de nem kertvárosban, de Tatabányán:)

Üdv Neked

15. gebe69 (válaszként erre: 12. - Pomi)
2009. aug. 28. 17:53

Szia Pomi!

1975-1985 között!

:-)

Nem mai gyerekek!!!

14. Szalu
2009. júl. 14. 17:20
Én a Szent György úton lakom, már lassan 4 éve. Azon kívül, hogy a buszok pont itt erőlködnek felfelé és hogy 6 macskánk tűnt el eddig semmi baj nincs, lényeg, hogy macskát ne tarts, mert eléggé fogyó eszköz. Ablak pedig legyen hangszigetelt, mer a szar buszok baromi hangosak. Ellátottság az jó. Nem bántam meg, hogy ide költöztünk...
13. Kmeli (válaszként erre: 12. - Pomi)
2009. júl. 1. 22:53
Szia!Hát ne haragudj,de erről sajnos nincs infóm :(de lakik ott ismerősöm,esetleg majd megkérdezem tőle,hátha tudja! Szia!
12. Pomi (válaszként erre: 11. - Kmeli)
2009. júl. 1. 21:48

Szia Kmeli!


Még egy kérdésem lenne hozzád. Esetleg nem tudod, hogy a kertvárosban a téglaházak valóban 1980-ban épültek? Bár a korod alapján nem tudhatod :) de lehet, hogy valamelyik családtagod emlékszik rá.

Előre is köszi. Többet nem zavarlak a kérdéseimmel.

Üdv Neked.

11. Kmeli (válaszként erre: 10. - Pomi)
2009. júl. 1. 09:48
Szivesen,és sok sikert!
10. Pomi (válaszként erre: 9. - Kmeli)
2009. júl. 1. 09:03

Szia!


Köszönöm a tájékoztatást:) Igen erre gondoltam, amit leírtál. Bár az egyik ingatlanos mondta, hogy csak általánosítás és régen volt ilyen környék. Az ingatlanárak is alacsonyabbak más környéknél és emiatt is gondoltuk, hogy valami "bibi" lehet ott. A levélkéd alapján megnyugodtam :) Még lemegyünk hétvégén és megnézünk T.bányán más lakásokat is. A kertváros jó lenne, de nemcsak a lakás ára hanem a minősége is számít, ezért lehet, hogy más részen veszünk. Még nincs meg a tuti lakás :(


Mégegyszer nagyon köszönöm az infót!!!

9. Kmeli (válaszként erre: 7. - Pomi)
2009. jún. 30. 08:12
Na figyi.Elárulok neked egy titkot.Ne hallgass azokra,akik rosszat mondanak Kertvárosról.Sejtem h miket hallottál,ugyanis itt Tatabányán sajnos az emberek többségében van egyfajta általános közvélemény és ellenérzés,ha meghallják azt,hogy"kertváros". Ennek az az oka,hogy régen Tb.ezen részén élt a többség-hát hogy is mondjam,nehogy nagy hibát kövessek el- kisebbségi,de ez már nem így van.Én laktam ott évekig(mondjuk mondom,nem a Szt.Gy.úton),de nekem soha,semmi problémám nem volt.Egyáltalán nem több ott a rossz ember mint bárhol máshol.Ezt a megnyugtatásodra irtam le és azért is,mert-mivel én is laktam ott és nagyon jó volt-,mindig felháborodok,mikor fikázzák ezt a városrészt,csakmert elterjedt a "híre".
8. Pomi
2009. jún. 30. 08:02

Igen azt én is túlzásnak találom, hogy minden bűnözőt ott fognak el. Nem lehet általánosítani. Azt hiszem az ország keleti része veszélyesebb:)

Örülnék ha olyan egyének is írnának mint Kmeli, aki már tapasztalatról mesél.


Köszi mindenkinek

7. Pomi (válaszként erre: 6. - Kmeli)
2009. jún. 30. 07:57

Szia!


Nem családi házat csak lakást. Bp-ről költözne le az anyósom. Még nem biztos a kertváros. Elég sok rosszat is hallottunk róla sajnos. Pedig a környék nekünk is tetszik, hétvégén jártunk ott. Azért érdekelne a közbiztonság, mert egy egyedülálló nő költözne oda.

2009. jún. 29. 23:43
Van a közelben posta,kisbolt-nagybolt,iskola,óvoda,kulturház tehát az ellátottság egész jó.A közbiztonság sem hiszem hogy gázos lenne.
2009. jún. 29. 23:40
Családi házat veszel?Amúgy tb.-i vagy?
4. Kmeli (válaszként erre: 1. - Pomi)
2009. jún. 29. 23:39
Én laktam kertvárosban,bár nem a Szt.György úton,de szerintem egy nyugis,kellemes rész az ott.Egyébként én imádtam kertv.-ban,mai napig vágyom oda vissza...
3. Kmeli (válaszként erre: 2. - Zumbi)
2009. jún. 29. 23:37
Ez kicsit túlzás,én tb-vagyok és nemminden bünözöt itt fognak el:)
2. zumbi (válaszként erre: 1. - Pomi)
2009. jún. 29. 12:32
Amikor Tatabányát hallom, mindig az jut eszembe hogy minden bünőzőt ott fognak el, vagy onnan származik, vagy ott is rabolt stb. Lehet azért mert lakik ott ismerősöm és jobban felfigyelek az ilyen hirekre?:)
1. Pomi
2009. jún. 29. 12:23

Sziasztok!


Érdekelne, hogy milyen Tatabányán a kertvárosban (Szt. György út)élni? Milyen a közbiztonság és az ellátottság? Aki esetleg tud róla bármit, kérem írjon, mert lehet, hogy ott szeretnénk lakást vásárolni.


Köszi mindenkinek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook