Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Simon megérkezett fórum

Simon megérkezett (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Simon megérkezett

1 2
2009. júl. 3. 11:45
Köszönöm lányok:)
2009. jún. 30. 19:01

Szia Szabina!

Minden elismerésem a tiéd!Nagyon ügyes vagy!

A kis Simon gyönyörű!!!


Nekem két gyerkőcöm van és én is cigiztem és,ahogy Te,azonnal abbahagytam,amikor meg tudtam,hogy terhes vagyok.

Mind a két babám makkegészséges és gyönyörű!


Sok Boldogságot!

2009. jún. 30. 13:09

Sok boldogságot! Látszik, hogy szereted nagyon a fiadat, a férjedet, és mindent megtennél értünk. Nekem ez jött le elsősorban a cikkből, a cigikérdést éppen ezért észre sem vettem, amíg nem emlegették. Pedig utálom cigit. De talán éppen ezért, mert annyira nem ez volt a lényeg. Sajnos egyre több olyan emberrel találkozom a hoxán, aki valamiért szükségesnek érzi, hogy tuskó módon kioktasson másokat (ezen a fórumon az első cigis hozzászóló stílusára gondolok). Jobb lenne egy cikk vagy hozzászólás lényegét, mondanivalóját meglátni, előbb tanulni, utána (esetleg) oktatni.

Szóval, örülj felhőtlenül a családodnak, az ilyenekkel meg ne törődj! Majd számolj be a kistesóról is :)

2009. jún. 29. 23:23

Sok boldogságot kívánok tiszta szívből ....megkönnyeztem a beszámolód :)))

Gratula a fiacskádhoz....én is kisfiút várok :D:D

Minden jót!!!!!!!!!

2009. jún. 29. 21:29

Szia!

Én is gratulálok a gyönyörű kisfiadhoz! Ne foglalkozz senkivel, semmivel, csak a kis családoddal!

Jó egészséget Nektek!

2009. jún. 29. 19:59
Nem semmi amin keresztül mentetek, gratulálok az egészséges picurkádhoz!
2009. jún. 29. 17:32

Szia!Olvastam a cikked és elolvastam a hozzászólásokat is!Én csak azt tudom mondani,hogy gratulálok a kisfiadhoz,és a rossz indulatú emberekkel ne is foglalkozz!Én is írtam már itt cikket és meg is kaptam érte a hidegzuhanyt,mert hogy 25 évesen 4 gyermekem van.Nem szabad foglalkozni velük sajnos nincs jobb elfoglaltságuk!Neked volt annyi erőd hogy letedd a cigit,más még csak le sem teszi.

Nagyon sok boldogságot kívánok és kitartást!

2009. jún. 29. 13:49
Köszzzzzzzzzzzzi:)
32. Dizzz
2009. jún. 29. 13:38

Drága Tökfejkém!:)

Gratulálok a cikkhez, szépen és lényegretörően írtál le mindent.

Én nem cigiztem...és nem is fogok:DD

Puszillak titeket és várjuk az augusztust, gyertek hamar!!!!

2009. jún. 29. 12:56
Köszönöm a kedves szavakat. egyedűl az fájt, hgoy azt írta, hogy nem az én érdemem a szép egészséges kisfiam. Szerintem meg DE. Mindent megtettem érte!!!
30. Lina76
2009. jún. 29. 10:45

Szia!


Gyönyörű a kisfiad! Gratulálok!


Az unatkozó kismamákkal pedig ne foglalkozz, én másodjára regisztráltam, mert engem is megtalált egy igencsak unatkozó nő...jobbnak láttam törölni magam, osztotta az észt.

Egyébként én is cigarettáztam, de amikor megtudtam, h babát várok, leraktam egyből. Aki soha nem dohányzott, az nem tudja, milyen nehéz lerakni a cigit, de egy babáért mindent! Ügyes vagy, én tudom.


És lehet,h nem volt károsabb az a pár nap cigi az elején, mint pl. a belvárosban sétáltatni a babát. Ezt csak gondolom.


Minden jót kívánok neked és családodnak, legyen sok örömötök a kisfiatokban!

És a többivel ne foglalkozz..

2009. jún. 29. 10:44

Szabina


Azt mondják hogy egy idiótával vitatkozni nem érdemes hisz ehhez le kell menni a

szintjére ott pedig legyőz a rutinjával. ...


:)))


hagyd az ilyen okos tojásokat Szabi :)))


szép napot

2009. jún. 29. 10:41
Szia Szabina!!! gratulalok a picihez, ez nem semmi terhesseg es szulestortenet, es en meg azt hittem hogy a napokon at tarto fejfajas a legrosszabb ami velem tortenhet! de jo hogy olvastalak, mindenre felkeszulok legalabb decemberig:)))
2009. jún. 29. 10:38

Nem tudom, hol vana cikkben, h dohanyzott a terhesseg alatt. A teszt mecsinalasa kozben elszivott egyett, ennyi.

Nem kene palcat torni senki felett. Sokan unjak magukat otthon.


simon cuki

2009. jún. 29. 10:15

Szaabina!

Gratulálok a kis Simonhoz!Csodálatos milyen gyönyörű,vidám baba!!!Amúgy visszatérve a cigihez én is dohányoztam,de amint megtudtam,h az első babám útban van le is tettem abban a pillanatban,épp mint Te!Csak az az érdekes,h minket ócsárolnak miközben vannak akik nem hajlandóak letenni a cigit még a baba kedvéért sem!Na ez a felháborító és nem mi!!!!

Sok erőt és egészséget kívánok!

2009. jún. 29. 10:15

Ne haragudj, de amíg még nem tudtad, hogy áldott állapotban vagy, addig viszont dohányoztál, pedig egy kis élet fejlődésében már az első napok alatt is nagyon fontos folyamatok zajlanak! Elismerem, hogy nagy dolog egyik napról a másikra letenni, de láttam felvételt arról, hogy hogyan viselkedik egy magzat dohányzás közben, és az bennem nagyon mély nyomot hagyott. :( Ez csak egy vélemény, nem bántásnak szántam, de nem tudtam szó nélkül hagyni.

Puszi neked is, és a picinek is. :)

2009. jún. 29. 09:13
Köszönöm szépen... Igen, ez a megjegyzés fájt nekem is
23. igi
2009. jún. 29. 09:08

Ejnye már !!! Nem azt írta hogy dohányzott a terhessége alatt, mert kb így reagálta le ez a 3 emberke, és igen is egy dohányzó nő mikor egyik napról a másikra teszi le a cigit az nagy dolog.


Kata1981

ha ilyen sarkos vagy minek írsz, tartsd meg magadnak a kis megjegyzéseidet."Remélem egészséges a fiatok, adj hálát az égnek érte!Nem a te érdemed!"

hogy lehet ilyet írni, miközben látom te is anya vagy, jaaa vagy hogy te vagy a tökéletes anya ??? Vigyázz nagyon az epés kis megjegyzéseidre nehogy egyszer vissza csapjanak, a rosszindulat nem jó tanácsadó.



Szaabina gratulálok Simonhoz tündéri kis fiú, jó egészséget, és sok sok boldogságot nektek :-)

2009. jún. 29. 08:40

köszi:)

nekem a teszt közben ment el az utolsó cigim...

21. macs77
2009. jún. 29. 08:39

Szia, gratulálok, nem volt semmi a terhességed!

Látom, sokaknak szemet szúrt a cigit. Én is ismertem egy pár olyan kismamát, aki dohányos volt, de amint terhes lett, csak úgy, mint te, azonnal letette a cigit. Egyik napról a másikra! Ezzel nincs semmi gond :)

2009. jún. 29. 08:39
Azért az tetszik, hogy mindenki azaz pár emberke okosít, a dohányzásról. Biztos én vagyok ilyen egyedűl, aki terhessége elött cigizett.. szánalmasan okosak itt páran:)
19. 1f9774333a (válaszként erre: 16. - B0fafa2b64)
2009. jún. 29. 08:36
köazi:)
2009. jún. 29. 08:36
Én legalább elismerem, hogy teherbeesésem elött szívtam. Biztos egyetlen ilyen nő vagyok. S neked is szép napot
2009. jún. 29. 08:31
Látom, nemcsak nekem szúrt szemet a cigi. :(
2009. jún. 29. 07:34
Szabina, szívből gratulálok! Csodás életet kívánok a kis családodnak!
2009. jún. 29. 06:54
Igen:) Későn vettem észre:)))
2009. jún. 29. 06:47
Szia!szívemből gratulálok a Babádhoz!!nem volt semmi,amin keresztül mentél((((de az a lényeg,hogy mind jól vagytok!!gyönyörű baba!!volna egy megjegyzésem:elírtad a dátumot!2009augusztust írtál))legyen boldog életetek!!
13. 1f9774333a (válaszként erre: 8. - Szisza13)
2009. jún. 29. 04:47

Neked ugyanazt kívánom, amit az elötted szólónak. Dohányoztam a terhességem elött. És? Sajnálom, hogy Téged/titeket ez fogott meg a történetben. Sok kismama dohányzik a terhessége elött. van aki beismeri van aki nem. Én büszke vagyok arra, hgoy letettema cigit. Sok sikert a babához...



Egyébként a két hölgynek üzenem, hogy csak tudjátok, se bűntudatot, se semmi rosszat nem keltettetek bennem. tudom, hgoy mindent megtettem a babámért, egészséges szép fiam lett. Ha Ti bennetek meg ennyi a jóindulat, Tán el kellene godnolkodni, hgoy egyáltalán valakinek szüksége van e arra, hogy Ti írjatok neki.

Minden esetre köszönöm a hozzászólást, nem engem iskoláz le. Talán nem ezt kellett volna. Talán mást kellett volna leszűrni nekem és nektek is, de köszönöm, s remélem, ettől jobban vagytok. szép napot nektek:)

12. 1f9774333a (válaszként erre: 7. - 9461d5d8fe)
2009. jún. 29. 04:43

Nagyon szépen köszönöm, nagyon kedves vagy:)

Nem tudom, hogy mi a bajod, Te az legyen a tied. Én amikor megtudtam,hgoy babát várok leraktam a cigit, s pont. Hála az égnel egészséges lett. Nem tudom mi a problémád, de remélem, hogy ettől a bejegyzésedtől szebb lett az estéd. Szió:)

11. Vica26
2009. jún. 28. 22:07

Szia Szabina!


Én is gratulálok a cikkhez és természetesen Simonhoz is!

Nem is tudtam, hogy ennyire problémás volt a terhességed!!!

Le a kalappal előtted!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook