Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hazugságok a párkapcsolatban fórum

Hazugságok a párkapcsolatban (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
2010. aug. 8. 21:04

Nem szeretem a hazugságot. Mindig őszinte vagyok, nem is tudok más lenni.

Persze a férjemtől is ezt várom el.

Tudom, hogy ő nem csalt meg. (Most meg már öreg hozzá)

El nem tudom képzelni, hogy reagálnék, ha a párom megcsalna vagy elhagyna másik nő kedvéért.Szörnyű lehet!Ha elmondja, akkor azért, ha nem, akkor meg azért, mert úgyis kiderül minden.

2007. ápr. 11. 10:32

És gondolod, ebbe a "letesztelendő" fél is belemegy? :-)

Amúgy milyen adás ez? TV, rádió?

Sok ilyen pár van, ahol gyanakszik valamelyik fél (sajnos néha nem is alaptalanul). Kíváncsi lennék a műsorra. Nem mint szereplő, csak mint néző, hallgató! :-)

29. Zojci
2006. nov. 29. 16:47
Ha a párom máshoz akar menni,akkor menjen, de előtte szóljon,h összepakolhassak neki. :-D
2006. nov. 29. 14:42
upsz, az egyik vsz kétszer ment... no sebaj! :-)
2006. nov. 29. 14:34

Republic: Engedj közelebb (egy kis részlet)


"Mondd azt, hogy igaz volt minden,

Minden szó, amit elhittem,

Meleget hozz, hogyha fázom,

Szeress úgy, ahogy kívánom.


Hazudj még nekem!


Engedj közelebb,

Engedd, hogy én is ott legyek,

Látni akarom, és érezni azt, amit lehet

Égjen a tűz, engedd, hogy meglássalak,

Hogy ha fáj, ne mondj igazat.


Mondd azt, hogy sohase féljek,

Mondd azt, a tűz el nem éget,

Mondd azt, hogy semmi se fájhat,

Mondd azt, hogy vársz míg megtalállak.


Hazudj még nekem!


Mondd azt, hogy igaz volt minden,

Minden szó, amit elhittem,

Meleget hozz, hogyha fázom,

Szeress úgy, ahogy kívánom."

26. reni79
2006. nov. 23. 09:43

Gyerekek!Egyetértek azzal hogy amit nem tud az ember az nem fáj!És ha már egy kapcsolatban valaki el kezd hazudozni akkor elindul egy láncreakcio.A másik ugy gondolja hogy akkor ö miért ne tehetné meg.És igy tovább....

Mit ér egy kapcsolat ha nem bizhatsz meg a másikban?

25. 4726e582cf (válaszként erre: 23. - Kangaroo)
2006. nov. 22. 21:09

Egy részével egyet értek.

Ha tervbe vette, akkor lépjen le, de ne tegye meg.

Ha megtette, akkor ne is jöjjön többet, de ne hazudozzon, mert igen, abba belepusztulnék én is...

24. 93a74b44ea (válaszként erre: 23. - Kangaroo)
2006. nov. 22. 18:54
Én veled értek egyet! Pontosan ugyanígy vagyok ezzel!
2006. nov. 22. 17:08
Én inkább nem akarom tudni, ha megcsal a párom! Szeretnék boldog tudatlanságban élni. Persze, ha többször átvert már, akkor lépjen le, de ne mondja meg, hogy X ideje megcsalt! Nem bírnám elviselni! :-(
22. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 21. - Bea533)
2006. júl. 20. 13:11
Ez igy igaz! Én Női fifikának tartom és csak azért használom, hogy elejét vegyem a fölösleges vitatkozásoknak!Persze ezek kisdolgok esetében történik!
21. bea533
2006. júl. 19. 18:22
Vannak kegyes hazugságok is nem a férelépésre gondoltam.
20. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 5. - Rozsa3)
2006. jún. 3. 15:40
helyettem is válaszoltál!
2006. máj. 27. 19:55
férfiak miatt, képlet a másik forumban :)
2006. máj. 27. 19:54
franc tudja...egy sérelmet feldolgozni igazán úgy lehet, hogy azt mondom elfogadom és többet nem beszélek róla...említhetnék példákat személyeket, de nem teszem, mert túl vagyok rajta :)
17. 93a74b44ea (válaszként erre: 15. - 7e433abb8e)
2006. máj. 27. 19:49

Te megtaláltad a bölcsek kövét...

Hogy ez mennyire igaz!!!

2006. máj. 27. 19:49

Nagyon sok eset van előttem: nő/férfi ágyba bújt mással egyszer/többször...és bár "bocsánat" történt...a szokásos, amiről írnak itt sokan, hogy megbocsátottak, viszont nagyon sokan vita esetén fel is hozzák...akkor is ha nem ilyen témájú a vita.


?

2006. máj. 27. 19:47

gondolkozott itt valaki azon, hogy ha valóban minden megosztva történik, őszintén...akkor ki képes mindent elfogadni úgy, hogy az később ne kerüljön szóba?


Azt gondolom, ehhez kell megismerni kicsit a másikat, és hasonlót keresni. Magunkhoz hasonlót, u.is hiába vagyok őszinte valakivel, vagy hozzám őszinte valaki, ha merőben mást gondol ezekről a dolgokról.

Vajon hány ember becsüli és értékeli az őszinteséget? Igazán?

Úgy, hogy képes elfogadni azt...

14. bea533
2006. máj. 27. 17:48
jóbb ha odda figyeltek a férjeitekre még nem késő mert ha az elején rá jőttők hogy másfele kacsingat akkor még tudtok változtatni rajta nem kell a tudtára hozni hogy ti már tudjátok.hogy miben sántikál.Igy szépen az ő tudta nélkül meg mentitek a házaságotok.Ha meg csalt bennetek és nem tudjátok higyétek el az ugy jóbb mert nem fáj.Ha elmondja akkor peddig nagyon fog fájni és sokat rágodtok rajta.hogy mit is rontotatok el nem jó ez sehogy sem.
13. 4726e582cf (válaszként erre: 10. - Jay)
2006. máj. 16. 11:07

Hihi, nálam nincs terror :D. De, hogy pl a kocsiját többé nem tudná használni az is fix. Nomeg nyilván ott lenne minden befejezve!


De manapság létezik nyitott házasság, párkapcsolat, de ott mindkét félnek benne kell lennie a történetben. (részemről ez kizárt!!)

12. Droma (válaszként erre: 11. - Rozsa3)
2006. máj. 16. 11:04

Na ez nekem elég furcsa hozzáállás!Az a jól működő kapcsolat ahol megcsalnak és nem mondják el?Hááát..végülis igy is fel lehet fogni,de nem hiszem h ugy szenvedne az önvádtól,mint amikor elmondja az igazat!

És szerintem is megbocsájthatatlan a megcsalás!Legalábbis engem a volt barátom fűvel/fával csalt..én meg hagytam...de most már esély nincs rá h még egyszer ilyen hülyét csináljon valaki belőlem,akármennyire is szeretem!

11. rozsa3
2006. máj. 16. 08:26
Látjátok, ha elmindja az lenne az utolsó beszélgetés. Ha nem akkor is megroggyanna a bizalom. Ha nem mondja el, de megtette, éljen Ő bűntudatban és törje kezét lábát, vezekeljen némán, hogy nekem ne fájjon. Én átgondolnám, belehalnék, hogy mást is úgy ölele mint engem, nagyjából párhuzamosan. Én nem, vagy igen nehezen tudnék megbocsátani. Egy egyébként jól működő kapcsolatot miért tépáznánk meg azzal ami nem számit. Ha mewg számit?... akkor lépések következnek...
10. Jay (válaszként erre: 9. - 4726e582cf)
2006. máj. 16. 08:11

Teljesen igazad van Faw.

Ezenkívül ha nem mondaná meg és kiderülne, tuti 8 napon túl gyógyulna, engem elvinnének a kóterba.

9. 4726e582cf (válaszként erre: 7. - Droma)
2006. máj. 16. 07:45

Egyet értek, de amondó vagyok, hogy nem véletlen fekszik le az ember valakivel. Nyilván vannak olyan esetek, hogy szexuálisan egymásra vannak kattanva, de ennek vannak jelei ugyebár. És nyilván mindenki ismeri annyira önmagát, hogy ellen tud-e állni egy ilyen kísértésnek avagy sem. Szóval úgy gondolom, hogy lehet az ilyesmit előre tudni, nagyrészt. Jobban szeretném, ha inkább előtte kerülne szóba, mint utána. Persze ez is kivitelezhetetlen ugye :(((.

És igen tudni akarom, de valószínű, hogy az az utolsó beszélgetésünk. Nálam ez megbocsájthatatlan bűn. Ha szeret, akkor nincs mellékufirc, ha meg nem és megcsal, akkor ott van vége a történetnek!

8. Piskóta (válaszként erre: 7. - Droma)
2006. máj. 16. 06:51
Egyetértek. Lehet, hogy utána fájni fog, de ha véletlenül derül ki akkor még az a tudat is ott lesz, hogy nem volt őszinte. Azzal, hogy bevalja a félrelépést, egyfajta megbánást tanúsít és még ha szenvedni is fogok utána, megkapom a választás jogát és legalább tudom, hogy őszinte.
2006. máj. 15. 22:16
Hát ha már valaki megcsal akkor én úgy vagyok vele hogy mondja el!Nekem nagyon fontos az őszinteség!Persze fájna,de az még jobban hogy ha nem mondja el és "boldog" tudatlanságban élek!Azzal h nem mondja el engem hülyének néz!De ez csak az én véleményem,mert én ilyen vagyok!Ha már én megtisztelem azzal a páromat hogy még ha néha nehéz is,de őszinte vagyok hozzá,akkor ugyanezt várom visszafelé is!
6. rozsa3 (válaszként erre: 2. - Angyalszemek)
2006. máj. 15. 09:25

A sztorinak ezt a részét olvastam el.

Nem vígasznak írom le amit gondolok, hanem azért, hogy mit tennék én, hátha jó döntéseket tudsz hozni a tanácsok olvasgatása után.

Biztosan mondták már, és Te is úgy gondolod, hogy mindent meg kell beszélni.

Igen, ilyen helyzetekben 3 dolog segít.

I. Megbeszélni

II. Türelmesnek és megértőnek lenni

III. Nagyon szeretni

Ha a 3 dolog együtt van, akkor Te mindent meg tudsz tenni azért, hogy a párod szeressen, és a családod együtt élvezze a pihenés parceit, és a hétköznapokat egyaránt. Nem biztos, hogy mindíg a sex segít, lehet, hogy az odabújás, az ölelés, a puszikák is éreztetik az együvé tartozást.

2006. máj. 15. 09:19

Nagyon okosnak tartom a cikket.

Valami teljesen kézenfekvő dologra hívja fel a figyelmet, olyasmire amit mindaannyian tudunk, mégis sok kapcsolatban akár már az elején is ott szunnyadozik a probléma.

Konkrétan arra gondolok, hogy nem ondjuk el a másiknak azt mit szeretnénk mésként. Ez kellemetlen, nehéz a szemébe mondani, hogy ez a dolog nekem így nem kerek, inkább kikukucskálunk a kapcsolatból, de csak az arész érdekes ami a kapcsolatban nem elégít ki.

Mi ennek a lényege?


Figyeljünk oda egymásra.

Könnyítsük meg a másik helyzetét.

Kérdezzük meg mi az amin változtatni kellen, mi az amit szeretne.

Legyünk nemes lelkűek.

A tiszteletre tisztelet a válasz.

Ha már úgy esett, (megcsaltad!)tényleg ne mond el, hordozd egyedül ezt a terhet. Te csináltad, a te problémád, ne az Ő hátára tedd! Változtass!

4. 549be03e80 (válaszként erre: 3. - 0f7f8f506d)
2006. máj. 1. 02:43
egyetertek.
2006. ápr. 29. 20:23
ÉN azt gondolom, hogy mindig legyünk őszinték egymáshoz, mert előbb-utóbb úgyis kiderül a turpisság.
2006. márc. 24. 08:52

Néhány napja találtam rá a honlapra és csak most olvastam ezt a cikket.Sok igazságot leir,de nekem

van egy sztorim amiről szivessen elolvasnám mások

véleményét.kb. 6 éves házasok voltunk kissé ellaposodott már /a párom sokat dolgozott,én GYES-

en voltam,közös programunk nemigen volt,mert a fiam a horgászathoz kicsi volt a párom meg csak azzal tudott kikapcsolódni/.Ha kértem menjünk el együtt sétálni,kirakatot nézni,az volt rá a válasz

őt az nem pihenteti különben is utál kirakatokat nézegetni.Igy ő ment pecázni /ha volt szabadideje/

én meg itthon savanyodtam a gyerekkel.Este ha netalán egyidőben feküdtünk is le hol az egyikünk

aludt el hol a másikunk a sex is egyre ritkább volt.Ha közeledtem jobb esetben viszonzást nem kaptam roszabb esetben ő fáratt volt,és ennek hangot is adott.Egyszer észrevettem,hogy kevesebbet jár el inkább átjön velünk a barátnőmhöz,ahol együtt játszottak a gyerekeink mi

meg beszélgettünk.Feltünt,hogy egyre inkább úgy

viselkedik vele mint egy szerelmes kamasz.Mondtam neki veszélyes vizekre evez erre ő azt válaszolta rémeket látok "csak"barátok.Egy napon viszont bevallotta,hogy beleszeretett,és ezt nyiltan a szemembe vágta.Mikor próbáltuk megbeszélni persze én voltam a hibás ebben is,mert én mindig "hőbörögtem"ha ő horgászni ment.Akkor úgy éreztem :pofán vágtak.Én akkor azt mondtam neki nem ismeri a kegyes hazugságot./a sztori további része a "Féltékenység..."cikkben.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook