Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudtad-e? fórum

Tudtad-e? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tudtad-e?

6. Tundibundy (válaszként erre: 4. - Kutilivi)
2009. júl. 2. 10:24
szívesen cserélek veled nekem rózsaszin nincs,fehér,fehér lila pettyezett,püspöklila,nagyvirágú és a legismertebb illatos lila ibolyám van.
5. Tundibundy (válaszként erre: 2. - Radica947)
2009. júl. 2. 10:21
Sok indákkal szaporodik,de mindegyiknek van magja is,amit többnyire a hangyák hordanak szét.
2009. júl. 1. 16:14
Én is nagyon szeretem az ibolyát, nekem van fehér, rózsaszín, kék ( több fajta ) és círmos is.Kékben van snassz erdei, haggyományos és hosszúszárú. Ha tudtok más fajtát szívesen cserélnék.
2009. jún. 29. 13:04
igen, nekem van közép rózssinű mocsári, talán megmaradt a sárga színű is.
2009. jún. 28. 15:36
Nekem nagyon tetszett, a ház előtt szeretnénk csinálni egy kb 2 m széles kertet, oda nagyon jó lenne, bokrosodhatna, csak az a kérdésem, hol lehet ezeket kapni. Palántában, vagy magról kell ültetni? Válaszod előre is köszönöm Icamama
2009. jún. 28. 10:03
Tudtad-e, hogy nem csak egyfajta ibolya létezik? Pedig így van ez, 23 nemzetsége és közel 1000 fajtája létezik, de nálunk nem mindegyik él és néha nem is mindegyik ibolya, hanem inkább árvácska. Ezek kis tesók egymással egy nemzetségbe tartoznak. Néhányukat megismerheted.

Ugrás a teljes írásra: Tudtad-e?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook