Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fejős Éva könyvei fórum

Fejős Éva könyvei (beszélgetős fórum)


2010. aug. 22. 22:59
Vélemények a Mexikóiról?
2010. jún. 4. 14:24

Wow, most hozta a futár A Mexikóit ;)

Alig várom, hogy nekilássak... nektek meg van már?


És ami a legjobb: előkészületben: Cuba Libre!!!

2010. márc. 19. 08:08
Június 15-re ígérik "A mexikói" megjelenését..... Hol van az még?:(
9. mercedes00 (válaszként erre: 6. - Safirah)
2010. febr. 17. 08:30

Szia!!

És azt nem tudod véletlen,hogy a Csajoknak lesz-e valami folytatása,mert nem lett befejezve?

2009. dec. 12. 15:22
Tudtok ajánlani Fejős Éva könyveihez hasonlóakat?
7. Safirah (válaszként erre: 6. - Safirah)
2009. jún. 29. 11:58

Eger = Eper!

Úgy látszik, tudat alatt haza beszélek hihi!:D

6. Safirah (válaszként erre: 5. - 1eb84e4bad)
2009. jún. 29. 11:57

Szia!

A könyvek a megjelenés sorrendjében:

- Bangkok, tranzit

. Hotel Bali

- Csajok

És előkészületben van már az

- Eper reggelire (Ez a Hotel Bali folytatása lesz).

A Bangkoknak és a Balinak semmi köze egymáshoz! És a Csajoknak sincs köze egyikhez sem!

Csak a Bali és majd ha megjelenik az Eger lesz azonos sztori!

Kellemes időtöltést a könyvekhez!:D

Nagyon szuperek, elég nehéz őket letenni!:DDD

2009. jún. 29. 11:45

helló. mi a sorrend?

én most rendeltem meg a balit és a tranzitot, ezek összefüggenek? ésezek folytatása a Csajok, majd az Eper reggelire talán?

2009. jún. 28. 13:48
Én mind a kettőt olvastam. A hotel Balit és a Bankokot is. Szerintem nagyon jók! Nőknek valo kikapcsol teljesen.Tudom mindenkinek ajánlani!
3. d8908b786a (válaszként erre: 1. - Safirah)
2009. jún. 28. 09:25
Én most olvasom a Csajokat tőle. Nekem a Bankok, tranzit jobban tetszett, de azért elfogom olvasni majd a Hotel Bali 2. részét is. Azt hiszem Eper reggelire lesz a címe, és karácsony környékén jelenik meg. Valahogy a Hotel Bali nekem egy kicsit erőltetett volt. Már az elején lehetett sejteni a végkifejletett.
2009. jún. 28. 09:14
Hát én nem olvastam még egy könyvét sem, de a Szulák show-ban elég semmilyen benyomást keltett... hogy mást ne mondjak. Pedig eredetileg kíváncsi voltam az írására, de ez után, azt hiszem kihagyom.
2009. jún. 28. 08:41

Sziasztok!

Remélem nem én vagyok az egyetlen, aki olvasta (olvassa) Fejős Éva könyveit és akinek nagyon bejött!:D

A Bangkok, tranzitot már elolvastam és most a Hotel Bali felénél járok éppen! Nekem mindkettő nagyon tetszik!

Ti olvastátok (olvassátok) őket? Mi a véleményetek róluk?

Szerintem nagyon jó, hogy végre megint van egy olyan magyar írónő, aki megtalálja a hangot a mai "csajokkal"! Szuperek a táj leírásai, izgalmasak a történetek.... És az írónő is nagyon szimpi! Olyan igazi mai nő, akinek mindenről van véleménye és azt ki is mondja!:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook