Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » FREE IP CALL - Global Network fórum

FREE IP CALL - Global Network (beszélgetős fórum)

2009. júl. 22. 01:24
2000.-Ft az sms ára, ezért kaptam 2db. programot amit máshonnan ingyen le lehet tölteni !!! Csalás az egész !!! VIGYÁZZATOK !!!
2009. júl. 5. 18:12

Sajnos, mint ahogy sejtei lehetett atveres az egesz.

A zip file-ban a FreeCall ( [link] programja es a Gizmo talalhato. (setupfreecall.exe,

WinGizmoInstall.exe)

A freecall-al tenyleg lehet magyar vezeteskes telefont ingye hivni 7 naponta 300 perc. de ez letoltheto amugy is.


(keresoknek:

Feladó: freecall.0036@freemail.hu

Tárgy: Telefonálás 0 ftér az egész világba


Üdvözöllek kedves leendő ügyfelünk.


Felszeretnénk hívni a figyelmedet egy forradalmian új ingyen telefonálási lehetőségre.

Több mint 200 országot ingyen hivhatsz korlátlanul.

Hogy mi a tehendőd? Az alábbi cimen megtudhatod

[link]


Csatlakozzon önis ! Már többmint 32900-an megtették.


Üdvözlettel.

Freee-call Kft. )

2009. jún. 30. 22:24

Így van, én is ezért kérdezem.

A párom külföldön él - Kanadában - és nagyon jó lenne ingyen rácsörögni. :) Mondjuk akkor már MSN-en is megtehetnénk. :) Mindenesetre valóban jó lenne, ha nem lenne átverés.

5. Pukkancs1 (válaszként erre: 1. - 2e4bb6920c)
2009. jún. 29. 22:45

Ma kaptam emailt, de felettébb gyanús, hogy átverés, és a regisztrációs sms-ek árát akarják lekaszálni. Furcsa, hogy nincs kipróbálási lehetőség, a pár soros email, tele helyesírási hibákkal, de még az oldalon is, amit küldtek. Az oldalukon 20 országról beszélnek, ami ingyen hívható, de a levélben 200-ról. Semmi bővebb tájékoztató, egy működő portál, csak egy kép az oldaluk? Próbáltam rákeresni a Kft-re, de nem találom bejegyezve, stb-stb.

Örülnék, ha nem lenne igazam, mert nagyon jó ár lenne, bár.....azt sem írják, hogy a regisztrációs ár, milyen időtartamra szól.

Várom én is, hogy valaki tud-e jót mondani róluk.

Igaz, nem nagy összeg, amit kérnek, de csalók zsebébe, egy fillért sem szeretnék tenni.

Üdv: Pukk

4. 2e4bb6920c (válaszként erre: 3. - Nenne67)
2009. jún. 28. 01:37
:D Azért köszi... :)
3. nenne67 (válaszként erre: 2. - 2e4bb6920c)
2009. jún. 27. 21:04
Én nem kaptam,és EZ AZ IGAZSÁG :-))))
2009. jún. 27. 20:29
Hát ne vicceljetek már, hogy senki sem kapott rajtam kívül ilyen mail-t és hogy senki sem élt a regisztrációval??? :)
2009. jún. 27. 17:54

Szép napot Mindenkinek!


Gondolom, többen kaptatok reklámvelet e témában. Kérdésem pedig az volna, hogy esetleg regisztrált valaki? Csupán annyit szeretnék tudni, hogy valóban ingyen telefonálásról van szó, vagy csupán átverésről?


Üdvözlettel


Az Igazság

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook