Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen tapasztalataitok vannak a hőkamerás vizsgálattal kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalataitok vannak a hőkamerás vizsgálattal kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


20. 35c81b79eb (válaszként erre: 17. - Gréger)
2009. jún. 28. 14:31
Hát igen ez nem valószínű. :) Érdemes megmutatni szerintem, legalább megnyugszol,ha nem találnak semmit.
19. gréger (válaszként erre: 18. - 2f4fe453b8)
2009. jún. 27. 22:49
Azért próbálkozz vele, hátha nálad is kimutat valamit a fejed környékén......
2009. jún. 27. 22:09
Épületek hőszigetelésének vizsgálatára jó módszer.
2009. jún. 27. 19:17
De a mellem biztos nem a dörzsöléstől volt pirosan látható.....
2009. jún. 27. 19:16

Bocsi, el kellett mennem....

A hőtérkép piros foltot mutatott, tehát gyulladást, ami lehet bármi.

Egyébként voltam tumor márkeren, ami egy vérvételt jelent, az az eredményem jó lett minden szempontból.

Ezek a piros foltok tulajdonképpen bármit jelenthetnek.Amikor a lábaimat nézte a doki, megmondta, hogy kint a váróban a bal lábamat tettem a jobbra, úgy ültem, mert az is látszik.Ha valahol megdörzsölöm, vagy megnyomom a bőröm, egyből kimutatja.Ezért nem tudom, hogy mi az ami tényleg komoly lehet és mi az ami nem.A meleg pontokat vetíti ki.

2009. jún. 27. 17:57
Bocsánat nem mammográfiát,hanem hőtérképet akartam írni.:)
2009. jún. 27. 17:56

Amelyik dokiról úgy gondolod,hogy komolyan vesz és lehet vele beszélni szerintem ahhoz menj.

Sajnos én is tudom,hogy milyenek az orvosok,volt szerencsém megtapasztalni,én is saját magamnak köszönhetem,hogy még élek.

Mindenképpen olyan orvoshoz menj,aki attól függetlenül,hogy nem talál csomót elküld kivizsgálásra.Mert ugye a legtöbb ilyenkor azt mondja,hogy nincs semmi probléma,mert nem érez semmit.Figyeld magad aztán ha érzel valamit menj vissza.

A mammográfia különben csomót mutatott ki vagy mit mondtak mit látnak?

2009. jún. 27. 17:47

A napokban masszőrnél jártam életemben először, mert ugye a hátam is nagyon fáj és hát a hőkamera ki is mutatta, hogy tele van csomóval és letapadásokkal.Akinek két gyereke van, az tudja....

Szóval mondtam a masszőrnek, hogy nagyon fáj a hátam stb stb , meg említettem neki a mellemet is.És akkor elmesélte a saját történetét, miszerint ő ugyanezt érezte, el is ment mammo-ra, és nem találtak nála semmit, de egy hónappal később ott volt egy borsszemnyi csomó, amiről kiderült, hogy rosszindulatú és a legradikálisabb fajta és csak rajta múlott, hogy életben maradt, mert pár hét múlva talán már késő lett volna, és az orvosok egyáltalán nem siették volna el a műtétet.A lényeg, hogy a mellében már érezte a fájdalmat, mielőtt még a daganat kialakult volna.Kemo, sugár és most már 5 éve makkegészséges....

Sajnos, ha az ember nem veszi saját kezébe a dolgokat, az orvosok miatt megdögölhet.(Már elnézést)

Egy kicsit tanácstalan vagyok, hogy háziorvos, vagy nőgyógyász?

2009. jún. 27. 17:36
Milyen történetet hallottál?
2009. jún. 27. 17:35

Általában az emberek többsége szerintem is ilyen.:)Bár én meg hajlamos vagyok túl sokáig várni.:(

Milyen a háziorvosod? Ha elmondod,hogy voltál hőtérképes vizsgálaton és találtak valamit a melledben,kiszeretnéd vizsgáltatni ír majd beutalót?

2009. jún. 27. 17:22

Hát én egyfolytában tapogatom magam :), csomó tuti nincs a mellemben.Bár a napokban hallottam ezzel kapcsolatban egy elég lehangoló történetet...:(((((

Aztán már elkezdtem kombinálni, hogy biztos van valami összefüggés a dolgok között, amit kimutatott a gép.....szörnyű agyszüleményeim vannak, de gondolom más is így van ezzel, ha valami nem stimmel, egyből jár az agya.

2009. jún. 27. 17:15

Én érzem a csomót,mert kb másfél centis és mikor fájt egyből megtaláltam.

Igen a refluxot a hőkamera mutatta ki,de nem mentem még dokihoz,mert azt mondták kezdődő.Gondoltam még várok.:)

8. gréger (válaszként erre: 6. - 35c81b79eb)
2009. jún. 27. 17:13
Egyébként te érzed is a csomót a melledben?És a refluxot is a hőkamera mutatta ki?
2009. jún. 27. 17:08

A nőgyógyászom azt mondta, hogy ha nem múlik el a fájdalom, akkor menjek vissza, és beutal mammográfiára. Hát én azért nem bánnám, ha előbb megUH-na!Lehet, hogy csak egy kis gyulladás és gyógyszerrel rendbehozható. Ugyanis amióta abbahagytam a szoptatást, azóta érzem, csak először nem foglalkoztam vele, úgy voltam, hogy talán apad a tej, regenerálódik a szervezet és úgy gondoltam, majd elmúlik magától.Hát nem múlott......

A hasamban epekőre gyanakodott a doki, de nincs különösebb panaszom......

2009. jún. 27. 17:00

Hú ez tényleg sok. A melledet tényleg vizsgáltad meg szerintem. Nekem nem nőgyógyász csinálta az uh-ot,a háziorvosom írt beutalót és úgy mentem el.

Ami tényleg zavar azt mindenképpen vizsgáltasd ki,aztán szép sorban a többit is.Tudom nem könnyű két gyerek mellett,mert nekem is nehezen megy.:)

Nekem voltak panaszaim,jártam és gégészeten,de nem találtak semmit,pesten megmondták,hogy kezdődő reflux.Az interneten utánaolvastam és tényleg stimmelnek a tünetek,de nekem eszembe sem jutott volna.

2009. jún. 27. 16:55

Szia!

Ha fentről lefelé haladok, akkor a szemeim, a légcsövem, a bal mellem, a bal vesém, hátam....és egy hasi UH-ot is javasolt a doki.Szóval egy-két dolog miatt igencsak aggódom, főleg a mellem miatt.Egyébként már elég régóta érzem, hogy fáj, de a nőgyógyász megvizsgálta, csomót nem talált benne.Ebben mindenképpen tovább kéne menni, mert állandóan fáj.Az UH-ot neked a nőgyógyász csinálta?

Aztán a vesémre azt mondta, hogy igyak nagyon sokat, ami rám is fér, mert sajnos nekem soha nincs szomjúságérzetem, és ezért nagyon keveset iszom.

A szememmel fogalmam sincs, hogy mi lehet, szemésznél is nemrég voltam, és a légcsövemet sem tudom hova tenni. A gyomromban mintha éreznék néha valamit, mióta megszületett a második gyermekem, de igazából nincs panaszom, nem fáj.....

2009. jún. 27. 16:52
Háziorvosom is csinálja, + az esg-t. Azt olvastam, hogy utóbbi a jobb.Az orvos mit mondott arra amit talált? Kell más vizsgálatra menned?
2009. jún. 27. 16:48

Én is voltam, szerintem érdemes a biztonság kedvéért utána járnod. Legalábbis én utána járnék.

Nekem,amit kimutatott,arra számítottam,de elmentem orvoshoz és beigazolódott.

A mellemben is volt egy csomó,amit kimutatott,nem foglalkoztam vele,mert azt mondták betokosodott tejmirigy. Nemrég elkezdett fájni,elmentem ultrahangra,ahol azt mondták teljesen jóindulatú dolog ez,de három hónap múlva kontrollra kell mennem,majd utána fél év múlva és évente.

Szerintem érdemes utána járni,hiszen pont ez a lényege a hőtérképes vizsgálatnak,hogy előbb jelez mindent,mint más vizsgálatok,tehát a problémát már az elején jelzi és ha már akkor odafigylünk rá,talán nem lesz nagyobb baj.

Vagy olyan dolgokat mutatott,amit macerás lenne kivizsgáltatni?

2009. jún. 27. 16:42

Nemrég voltam hőkamerás vizsgálaton.Elég sok mindent kimutatott a hőtérkép, aminek egy részére számítottam is, a másik részére viszont nem.Érdemes utánajárni akkor is, ha nem érzek semmit azokon a helyeken?Mennyire kell ezt komolyan venni?Tapasztalatok?

Később esetleg részletesen is leírom, hogy mit mutatott ki.......

2009. jún. 27. 16:40
Milyen tapasztalataitok vannak a hőkamerás vizsgálattal kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook