Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk fórum

Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
638. tini07
2007. ápr. 23. 11:07

húúúúúúúúúúúha ez a ztán a jó hííííír!!Én is ugyanígy voltam!!!!Mármint hogy 8 hónapja szerettük volna a babát, és elkezdtem hőmérőzni!!Aztán az első alkalommal terhes lett ,ahogy már írtam is!!!És azért vettem tesztet mielőtt még megjött volna ,mert a hőm nem ment le a mensi előtti napokban, hanem fent maradt!!!37-36,9-37,2.........!!!Ezért ogndoltam arra hogy terhes lehetek,mivel a doki mondtahogy ha "fent" marad a hő, akkor "valami" van!!!KIBABA!!!!!!!!Szóval ha így maard a hőd, vagy még egy picit feljebb is megy akkor naggggggggyon jóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!

SZORÍTOK!!!

Szerintem a holnapi vizsgálatok feleslegesek már :-D!!

637. panka2 (válaszként erre: 635. - Puszmok)
2007. ápr. 23. 11:06
Hát még én!!!! :))))) De jo lenne)))))Még egy.két nap és kiderül)))
636. panka2 (válaszként erre: 633. - Panka2)
2007. ápr. 23. 11:05
ja meg vagy kétnapja is csináltam hehehe))nagyon szeretek tesztelni)))
635. Puszmok (válaszként erre: 632. - Panka2)
2007. ápr. 23. 11:04
Jajj de izgi panka!!!! Úgy örülnék ám neki ha egyszerre babásodnánk :DDDDDDD
634. Puszmok (válaszként erre: 630. - Tini07)
2007. ápr. 23. 11:03
Gratulálok neked tini :DDD azért látod még egy megerősítés hogy jó a hőmérőzés :DDD jó ilyet hallani :DDD
633. panka2 (válaszként erre: 631. - Tini07)
2007. ápr. 23. 11:02
Tegnap reggel )
632. panka2 (válaszként erre: 630. - Tini07)
2007. ápr. 23. 11:02
mértem a hőmet,36.7volt ma kellet volna megjönnie és kétnapja felment 36.9re azota se ment le ma mértem )) Van három gyerekem már,de elváltam ujra férhezmentem,és a páromnak nincs gyereke így egy közös babot szeretnénk összehozni már lassan egy éve..dokik néztek nincs semmi bajom )) Holnap kell menni az andrologiára sperma vizsgálatra,dután 4orára DD Remélem vele se lesz semmi baj (((( nagyon jolesik hogy ennyire bízol bannam ))köszönöm)))De mivel már párszor megtréfált" a tesz így nem bízok benne)))De ha holnap se jönmeg akkor szerdán egy kkorai pisivel megnézem )Nagyon örülnénk neki)))
631. tini07
2007. ápr. 23. 11:01
Mikor csináltad a tesztet???
630. tini07 (válaszként erre: 629. - Panka2)
2007. ápr. 23. 10:58
Hááááát ez aztán igen!!Akkor neked aztán van tapasztalatod a tesztek terén!!!:-)!Megnyugtatlak nekem is nagyon halvány volt az első tezsten a csíkom...... és hát kisbabát vártam!!!Talán annyit tudnék még tanácsolni ,hogy vegyél majd még tesztet,és csináld meg!!meg holnap reggel mielőtt felkelnél az ágyból mérd meg a hődet!!De szerintem, az én megérzésem az hogy kisbabád lesz :-D!!!!!!!!!!!Örülnél neki??Hány gyermeked van??
629. panka2 (válaszként erre: 627. - Tini07)
2007. ápr. 23. 10:51
Szia Tinikém)Hát nemtudom hallod..kíváncsi leszek )) voltam ám már én ugy a tesztekkel hogy késett 10napot és negatív volt aztán még is csak babos voltam amit akkor el kellet vetetnem..(És ugy is jártam már,hogy nem voltam babos és egy jol kivehetö halvány rozsaszín csíkom lett a pergi max plussz teszten..na akkor most ??Most meg jol meg kellet forgatnunk mire észrevettük hogy van ott valami)))tehát nem halvány hanem nagyon halvány csíkocska volt heheh)))
628. panka2 (válaszként erre: 626. - Puszmok)
2007. ápr. 23. 10:47
hu nekem mandulám már nincsen hála égnek)Kicsi voltam és kiszedték mert mindig kínlodtam vele ( a fiamnak sincs már meg ( egyéve kellet kivetetni (de azota mnden rendben van vele))) nemtudom szivem hogy ez babos tünet-e mert hiába voltam már 5ször terhes minden terhesség más és más..na meg már nem 20,26éves hanem 33éves vagyok..))na nem vagyok egy vénbanya még de azért már csak jobban megérzem ha valami nincs rendben"..lehet hogy csak azért nemjött meg ma reggel mert jol felfáztam..és késlelteti ((nem elég a nyomorom..még ez a felfázás is..ehh..de kifogtam..mé nem egyhéttel ezelött fájt a vesém..(
627. tini07 (válaszként erre: 625. - Panka2)
2007. ápr. 23. 10:46

Szia Panka62!

Hát ez az, oda van írva rájuk ,de látod mégis csak sikeres volt!!nagyon fiatal volt még a terhességem kb. 9 napos és ezért volt nagyon halvány!!Aztán ahogy teltek a napok,(mert ugye mondanom sem kell hogy az elkövetkező napokban egy tucat tesztet vettem nap mint nap :-), nem szégyenlem)egyre erősebb lett a csík.Aztán elmentem orvoshoz és akkor is mégcsak 3 hetes voltam kb.Már 8 hónapja szerettünk volna kisbabát!!Szerintem nem csak "odalátos csíkjaid" vannak :-)!!Viszont a felfázással vigyázz nagyon!!Ha terhes vagy nem mindegy hogyan és mivel kezelik, meg hogy te is mit szedsz rá otthon!Pihenj sokat, tüneti szerekkel kezed magad!!és menj el Orvoshoz minél előbb!!!

Szerintem va nott valami, valaki!!!! :-)

Örülök hogy írtál!!!

626. Puszmok (válaszként erre: 625. - Panka2)
2007. ápr. 23. 10:37
Ez akár utalhat ám babóra is, hogy egy kicsit legyengült a szervezeted és könnyebben kaptál be bacit!! Nekem is fájtak a manduláim, olyan nagyok voltak hogy csak csoda...de csak mézet mertem rá enni...két nap után már jobb lett :D
625. panka2 (válaszként erre: 620. - Tini07)
2007. ápr. 23. 10:33
Szia Tini) Hát látod..pedig nyomatékosan oda van írva a tesztekre hogy 10perc utánn nem értékelhető!! Akkor még is csak?Mondjuk én gabriellel csináltam és jo sokára vettem észre a halvány csíkot..meg a medi labon is )Hát a fenetudja..ezek nálam biztos olyan kis "odalátos csíkok" hehehe vagy nemtudom)de nem sokára kiderül)Ráadásul most megis fáztam ..de inkább fel mint meg!Fájnak a veséjim(((( Tiszta nyomi vagyok(
624. panka2
2007. ápr. 23. 10:30
amugy sok nőtől hallotam,hogy terhes volt és a mensi idején jöttek a tünetek..olyan na most fog megjönni félék)))Hát nemtudom..
623. panka2 (válaszként erre: 622. - Puszmok)
2007. ápr. 23. 10:29
Az enyém is hehehe))holnap délután ))
622. Puszmok (válaszként erre: 621. - Panka2)
2007. ápr. 23. 10:27

Még megy a drukk ezerrel neked :DDD mégha figyelembe is vesszük a tüneteket :DDDD

De jó lenne ha sikerülne!!!! Bevallom most nem mértem a hőmet, de majd reggel megmérem!!! Aztán azért bizti gyorsan elrepüla hét és kiderül aminek ki kell derülnie, azért most egy kicsit jobban bízom, de ha nem akkor maj d a következő hónap :DDD Ja és akkor párom megy most vozsgálatra :)

621. panka2 (válaszként erre: 619. - Puszmok)
2007. ápr. 23. 10:24
Szia virágszálam :) Mi a helyzet?hát..még semmi) Nemjött még meg eddig a mensim,a hőm sem ment le 36-9még mindig)de szerintem megjön a mneszim holnap..mert szurkál a petefészkem és a méhem na meg a derekam majd leszakad ugyhogy totál mensis tüneteim vannak ((( hát majd meglátjuk..veled mizujs? )
620. tini07
2007. ápr. 23. 09:26

Szia mindenkinek!!

Én csak a tapasztalatomat szeretném leírnia a hőmérőzéssel kapcsolatban!!Már prőbálkoztunk egy ideje(6-8 hónap) a férjemmel, de nem jött össze a baba!aztán az orvosom javaslatára elkedtem hőmérőzni!!Hogy egyáltalán van- e peteérésem ,és ha igen akkor mikor!?Az eredmény: Igen van peteérésem, és a menstruáció előtt 4-5 nappal!!na bummmmmm!!Hiába próbálkoztunk eddig mindig középidőben, mert ugye általában ilyenkor van peteérés!És amikor ez kiderült az első adandó alkalomal terhes lettem!!Valahogy éreztem is hogy tarhes lettem.Nem tudom megondani miért, Női megérzés :-)!Így hát még meg sem kellet volna jönnie de csináltam 1 tesztet.Itt volt a barátnőm is velem!!Mert a férjemet nem akartam feleslegesen " felhúzni " vele!Szóval megcsináltam a tesztet és negatív lett, ott hagytam a fürdőbe.Aztán még órát dumcsiztunk a barátnőmmel és ő elment!!Na akkor elkezdtem pakolni, és eljutottam a fürdőig.Láttam hogy ottfelejtettem a tesztet.Gondoltam mielőtt kidobom megnézem mégegyszer!!És láss csodát ,halványan pozitív volt!!!!!!!!!Rögtön visszahívtam a barátnőmet aki még alig volt pár száz méterre tőlünk.Mondtam hozzon még egy tesztet de másmilyet hogy azon is megnézzük!!Az is pozitív lett!!Ezt az egészet csak azért írtam le ,mert sokan nem hisznek a hőmérőzésben.ÉN IGEN!!!!!!!

Háááááát igen terhes voltam!!!

619. Puszmok (válaszként erre: 618. - Panka2)
2007. ápr. 23. 08:30

Jó reggelt mindenkinek!!!

MI a helyzet panka??? Írj ám, addig is szorítok neked nagyon!!! :DDD

618. panka2 (válaszként erre: 616. - 3c3fbabb4e)
2007. ápr. 22. 20:06

Szia virágom :) Hát nemtudom..nagyon furcsálom hogy ma feljebb ment a hőm ilyen még nem volt de mindig az jön ami még nem volt nem? :) Igen,teszteltem egy nagyon kis haloványat :)

De nekem volt már erre példa és még sem voltam terhes,ugyhogy ha holnap nem jön meg a mensim már lehet reménykedni mert nekem mindig mint az óramű olyan pontos))De azért még a keddet megvárom..ha akkor se jön semmi akkor szerdán tesztelek egyet)Bármi legyen is nemsokára kiderül)

617. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 606. - Vica26)
2007. ápr. 22. 19:50

Vica!


Örülök,hogy te is elkezdtél hömérözni.)))

Remélem neked is sikerülni fog és babásodsz.Ha másra nem is jó a hömérözés de a p.érésedet megtudod belöle,hogy mikor legyetek együtt))))

Kívánok hozá egy nagy kalapal;-)))

616. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 615. - Panka2)
2007. ápr. 22. 19:48

Szia mindenkinek!


Panka!

Hát nem örülsz,hogy emelkedik a höd?Az teljesen jó!Én drukolok neked.Valahol olvastam,hogy teszteltél egy halványat.A halvány csíkos az már azért jelent valamit nem???

615. panka2
2007. ápr. 22. 18:40
Nekem eddig 36.7 volt holnap kell megjönnie a mensimnek és felment"36.9re!Na bummm!Ilyenkor mivan??mert most inkább le kellene mennie mensi elött 1-2nappal...ki érti ezt??.... )
2007. ápr. 22. 16:19

Végre egy kis változás!

Ma reggel igaz 1 órával később keltem és mértem, de 36.2*C lett. Nem tudom ez most jó-e vagy sem, ennyi lett! :)

613. lamoni (válaszként erre: 611. - Micóka)
2007. ápr. 21. 19:41

Szia Micóka. Nekem is szokott 0,1-0,2 fokokat ugrálni az elején, szerintem ez normális. A peteérés normál(28 napos ciklus )esetén a 10-15-ik nap körül van, de akinek hosszabb a ciklusa, annak a peteérése is később van. Én úgy olvastam, hogy mielőtt meg akar jönni 14 nap kell a beágyazódáshoz, tehát a várható menszitől vissza kell számolni 14 napot, és pár nap eltéréssel, de ekkortájt kell lennie.

A pé után nekem mindig fokozatosan emelkedni szokott, ugyhogy szerintem lehetséges, hogy neked a 20-ik napon volt a péd.

612. Vica26 (válaszként erre: 611. - Micóka)
2007. ápr. 20. 13:51

Szia Micóka!



Látod, mondtam én, hogy néhány nap múlva újra a régi leszek!;-)


Szerintem az elején belefér ez a néhány tizedes ugrálás.

Azt is teljesen elképzelhetőnek tartom, hogy a 20. napon volt a peteérésed. Mennyire emelkedett meg a hőd? Magasabbra ment fel, mint a ciklus eleji adatok?

611. micóka
2007. ápr. 20. 13:47

Sziasztok! Szia Vica!


Látom győzőtt az optimizmusod, ez jó! :-))

Nekem is lenne hozzátok 1 kérdésem? Szerintetek az normális, h a ciklus első felében a hőm le-fel ugrál 0,1-0,2-0,3 fokokat. A 20.napon ismét leesett 36,1-re és most fokozatosan emelkedik. Létezik olyan, h kb. csak a ciklus 20. napján van pé? Vagy törvényszerű hogy kb a ciklus közepén van ép? (bár lehet, h most nekem ez a 20. nap a középidő...).

610. Vica26 (válaszként erre: 608. - Weberkitti)
2007. ápr. 20. 13:42

Szia Kitti!



Tehát a 6. napodon vagy.

Ez a hő teljesen jó, mert a ciklus első felében alacsonyabb a hő, a másodikban kell magasabbnak lennie a peteérést követően.

Az is lehet, hogy a peteérés előtt vagy a napján egy picit leesik (de ez nincs így mindenkinél), majd hirtelen megemelkedik, és a ciklus második felében úgy marad.

Ha pedig sikerült a teherbeesés, akkor fent is marad.

Amennyiben leesik a ciklus végén, akkor nagy valószínűséggel a menstruáció fog jelentkezni.


Kitartás a méregetéshez!

Most én is nagyon ügyi vagyok, már 10 napja mérem.


Puszi!:)

609. panka2 (válaszként erre: 608. - Weberkitti)
2007. ápr. 20. 11:08
Szia))nemtudni mikor volt mensid))legalábbis én nemtudom )))De biztos hogy jo))nekem annyi szokott lenni alapban)most 36.7de hétfőn már meg kellene jönnie a menszimnek))Nekem sem sokat válltozott)mondjuk én nem mérem rendszeresen)csak kétnapja)na meg jobban multhonapban mértem)onnan tudom hogy az alaphőm 36.4,5körül mozog)nem vagyok valami meleg" :D
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook