Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk fórum

Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk (beszélgetős fórum)


38. lamoni (válaszként erre: 37. - 3c3fbabb4e)
2007. febr. 6. 09:55
Szia. Már kezdtem kicsit izgulni, de csak megjött.
37. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 35. - Lamoni)
2007. febr. 6. 09:46

Szia.Remélem miden rendben van.És megjött. ;)))

Szóritok,hogy most sikerüljön az a kisbaba.

36. lamoni (válaszként erre: 34. - Babi83)
2007. febr. 2. 19:14
Az ismerőseim közül, aki már szedte, mindenkinek pontosan meghozta. Ha nincs egyéb próbléma, akkor remélhetőleg elég lesz az egy kúra. Lehet, hogy csak stresszesebb időszakod volt, azért nem jött meg.
35. lamoni (válaszként erre: 33. - 3c3fbabb4e)
2007. febr. 2. 19:09
Remélem úgy lesz. Elvileg hétvégén kellene megjönnie, és ha minden ok, egy hét múlva már próbálkozhatunk. Aztán majdcsak szerencsésebbek leszünk.
34. babi83 (válaszként erre: 32. - Lamoni)
2007. febr. 2. 07:53
Remélem , hogy nálam is elég lesz ez az egy kúra. Hétfőn vagy kedden meg kell hoznia..
33. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 30. - Lamoni)
2007. febr. 1. 21:31
lamoni sajnálom ami a terhesséfgedel történt.Én emgértem.Sajnos nálunk is ez volt.Csak mi már lombikoztunk és úgy jött össze.De ha spontán teherbe estél figyeld csak meg.Egy-kettöre lebabásodsz.
32. lamoni (válaszként erre: 23. - Babi83)
2007. jan. 30. 20:10
Tavaly nekem is voltak hasonló problémáim. Miután abbahagytam a fogamzásgátló szedését teljesen felborult a ciklusom. Hol korán jött meg- hol késett, aztán 2 hónapig kimaradt. Elmentem dokihoz, de nem mondott semmit, ha nem vagyok terhes várjunk. Aztán elmentem egy doktornőhöz, ő elküldött vérvételre (teljes vérkép, hormonteszt), ami alapján minden oké volt, majd felírta a norculutot. Azt mondta, hogy semmi gond, de nem szabad hagyni, hogy több hónapig kimaradjon. Akkor teli voltam pattanással, és felszedtem néhány kilót is. Azt mondta, kezdjek el mozogni, és egészségesebben étkezni.A norculuttól nekem beállt a cikusom, és csak egyszer kellett szedni. Remélhetőleg nálad is így lesz.
31. lamoni (válaszként erre: 21. - 3c3fbabb4e)
2007. jan. 30. 19:53
A clostyt egy internetes orvos javasolta, mert lehet, hogy alacsony volt a progreszteronszintem, azért vetéltem el. Ma beszéltem a saját dokimmal, azt mondta, hogy nem írja fel csak ha 2 hónapig nem esek teherbe. Utánna, ha kell ír valamit.
30. lamoni (válaszként erre: 22. - 3c3fbabb4e)
2007. jan. 30. 19:47
Még nem vagyok kismama, mert elvetéltem, de nemsoká próbálkozhatunk. Remélem minél előbb összejön és most sikeresebb leszek. Az előző egy elég stresszes időszakba volt, most már teljesen rá vagyok lelkileg hangolódva, úgyérzem ez a legfontosabb.
29. babi83 (válaszként erre: 27. - Mimo)
2007. jan. 30. 14:02
Mindenképp értesítelek, már csak a szakmai segítségedre való tekintettel is, amit a leletelemzésnél nyújtottál!
28. babi83 (válaszként erre: 26. - Mimo)
2007. jan. 30. 14:02
Á ., hidd el ez a legkevesebb, életemben ennyi hibával nem írtam, mint itt a hoxán siettemben!:))
27. mimo (válaszként erre: 25. - Babi83)
2007. jan. 30. 14:01
Okés akkor visszaszivtam!!!!remélem hamarosan megjön!!majd irdd meg okés??????
26. mimo
2007. jan. 30. 14:00
Bocsi a jött egy t-vel irtam.(pirulos ikon).
25. babi83 (válaszként erre: 24. - Mimo)
2007. jan. 30. 13:59

Nem:)))))Félreértesz:)))))

Mielőtt pénteken dokihoz mentem, akkkor teszteltem 3.at, akkor nem csinált UH-t, kedden csinált a dokinő, megjegyzem ő fel volt háborodva, hogy pénteken miért nem csinálták meg...és miután nem mutatott semmit, másnap reggel be is vettem a gyógyszert....

Így stimm?:)) Mimókám!

24. mimo
2007. jan. 30. 13:56
Szia!!!!!!!!Babi látom még nem jöt meg!!szedted Norchulotot?????Atya ég megint teszteltél????Hihi...nem hiszel az uh-nak sem(((((((((
23. babi83 (válaszként erre: 19. - Lamoni)
2007. jan. 30. 07:37
Csináltam egy harmadik negatív tesztet is, így utólag már hihettem volna neki, de az UH-ot csak megcsináltatta a dokinő, és az tök negatív volt, se baba:((, se más eltérés:)), így elkezdtem szedni a gyógyszert, ami rendezi a ciklust, még azóta sem jött meg már 10 hete, de még van elvileg 8 napja, hogy megjöjjön...
22. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 19. - Lamoni)
2007. jan. 29. 20:58

Most olvasom.Te kismama vagy!Akkor gratulálok.

: ))))

2007. jan. 29. 20:57
A clocty olyankor szokták alkalmazni ha mhormon eredményel igazolva van,hogy alacsony a progeszteron színted.Aszedését azt nem tudom,hogyan kell mert elégé változo.Orvostol függ.
20. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 18. - Lamoni)
2007. jan. 29. 20:56

Szia lamoni.

Nekem mikor elkeztem a hömérözést azt tanácsolták,hogy minden nap kb. úgyan abban az idöben kellene mérni szájban.Én azt ajánlom nem annyira macerás mint hüvelyben.Én is a számban mérem.Az elsö hónapom olyan volt mintha cik-cakot rajzoltam volna.De a kö. hónapban már ügyesebben ment.

Sok siker hozzá.Ha valami kérdésed lenne szivesen segítek.Remélem tudok.

19. lamoni (válaszként erre: 15. - Babi83)
2007. jan. 29. 20:25

Nekem előzőleg a teszt elég bizonytalan volt, de a z ultahang már 3 hetesen kimutatta. Igaz, nem mindegyik ultrahang tudja kimutatni ilyen korán.

Remélem jó híreket közölsz velünk.

18. lamoni
2007. jan. 29. 20:19
Én nemrég kezdtem a hőmérőzést, régebben sosem csináltam. Olvastam, hogy elvileg a menszesz első napjától kellene kezdeni. Én később kezdtem mérni, és azt vettem észre, ha felkelek az ágyból és újramérem, már egész mást mutat. Nem tudom, hogy jól csináltam e eddig, de eléggé ingadozott, és így nem tudtam megállapítani semmit. Azt is olvastam, ha ennyire ingadozik nincs rendes peteérés. Nem tudom hogyvan ez, előzőleg elsőre összejött a baba, csak sajnos elvetéltem. Lehet, hogy így is összejön csak sűrűn kell összebújni, hogy eltaláljuk a megfelelő napot? Azt is olvastam, hogy ilyen esetben clostylbegitet kell szedni a menszesz 3-ik napjától a teherbeesésig, ez fokozza a peteérést, és segíti a beágyazódást. Tudtok erről valamit?
17. babi83 (válaszként erre: 16. - 3c3fbabb4e)
2007. jan. 18. 14:56
Remélem péntken itt leszel, mert ha már ennyien szurkolnak, csk nem okozok csalódást....
16. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 15. - Babi83)
2007. jan. 15. 11:07

Há babi kíváénok egy nagy kalappal.Pénteken gondolok majd rád. :)))

Szerintem ha eddig nem volt semmi gond a ciklusoddal akkor most jó híreket fogsz kapni.

15. babi83
2007. jan. 15. 11:01

Az az igazság, hogy mi egy picit még későbbre terveztük a babát. Mert éppen egy komplett házfelújítás kellős közepén vagyunk, meg a hitelektől is jó lenne előbb megszabadulni. De mindig úgy voltunk vele, ogy ha jönni akar, hát had jöjjön. Főleg mivel 3 éve leálltam a gyógyszerrel. Ez nem azt jelenti, hogy durr bele, próbálkoztunk is, mert azért ahogy természeres módon lehetett vigyáztunk is, eddig sikeresen. Most nem tudom, hogy mi az ábra , mert 4 hete késik. Aztán,,mikor beleélem magam a terhességbe, akkor már erős tüneteim is vannak, de amikor olvasok más kimaradási okról akkor mindig elbizonytalanodok. De pénteken gondolom felteszi a doki az i-re a pontot.

Egyébként két negatívat tesztelete, ennek ellenére mégis reményt ad , hogy sokan írták, hogy csak 8 hetesen mutatott nekik pozitívat, addig mindig negatívat. És én most kb.5-7 hetes lehetek szerintem, bár ebben nem vagyok nagy szakértő. Így van remény!

14. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 13. - Babi83)
2007. jan. 15. 09:48

Szia babi.

A kisfiúnk igazi szerelem gyermek. :)))

Nem tudtuk,hogy jönni szeretne.De annál nagyobb örömmel vártuk.Most lesz 8éves.

Négy éve szeretnénk kistestvért tavaj elött elkeztük a meddöségi kivizsgálásokat.Elöször vizsgálodtak és kiderült,hogy el van záródva az egyik pete vezetöm.Ezzel az Andrologiára küldtek minket Pécsen.Mondván nincs szükségünk lonbikra.Össze is jött tavaj. :)))

6 hetesen elvetéltem.:(((

Most újra gyúrunk a dolgon.

Ti,hogy álltok a baba témával?

13. babi83
2007. jan. 15. 09:41
Meliz: Mióta szeretnétek babát? Honan tudtad, hogy várandós vagy a kisfiaddal? Mikor mentél el orvoshoz?
2007. jan. 15. 09:19

Kívánom neked,hogy mielöbb babásodj.:)))

Én is olvastam erreöl és engem is teljesen elbizonytalanitott a dolog.De úgy vagyok ezzel,hohy ha másnak összejött akkor nekem is sikerülni fog.

Hiddel neked is!!!

11. babi83
2007. jan. 15. 09:15
este odakészítem a hőmérőt, és holnap reggeltől méregetni fogom. Hátha mutat valamit!Egyébként mióta a pajzsmirigyalulműködéről olvastam, teljesen elbizonytalanított, pedig már kezdem magam beleélni, hogy kismama vagyok, olyan jó volna!
10. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 7. - Babi83)
2007. jan. 15. 09:10
Ha nem megy le a hőd és már megkellett volna jönnie akkor szerintem jó esélyed van arra,hogy kismama légy.
9. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 7. - Babi83)
2007. jan. 15. 09:07
Szerintem csak akkor tudod ezt megállapítani ha már legalább egy hónapja hömérözöl.Mert akkor láthadod,hogyan működik a ciklusod.Sok sikert kivánok hozzá.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook