Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk fórum

Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk (beszélgetős fórum)


98. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 96. - Panka2)
2007. febr. 26. 08:44

Remélem mielöbb babásodsz.

De jó 3 gyermeked van.))))

Bár csak én tartanék már ott.De majd most mert lombikozunk.

2007. febr. 26. 08:43
Van,hogy valakinek csak a hatodik hétöl mutata ki a terhességi teszt ez attól füg,hogy mennyi hcg-t termel a szervezeted.
96. panka2
2007. febr. 26. 07:05
mimo)Köszönöm!Én nem nagyon értek a tesztekhez de állítolag" téves pozitív eredményt nem ad.Engem a Gabriel vert át" már 10napja késett mikor negatívot mutatott és nagyon terhes voltam!De én is csak akkor hiszem el ha az orvos mondja,legyen az negatív vagy pozitív :) Van már gyerekem három!!De már 33éves vagyok,ezért szeretnék mihamarabb szülni még egyet,mert a páromnak nincs) További szép napot mkinek! Puszi
95. mimo (válaszként erre: 91. - Panka2)
2007. febr. 25. 21:40
Szia!!Köszi a priiben lévő bókokat!!!sajnos decemberbe engem is átvert a teszt, pozitiv volt, majd az uh-n semmit sem láttak sajnos(((majd nemsokára meg is jött!!Szoritok hogy babás legyél!!!!!!
94. panka2
2007. febr. 25. 19:51
na akko jo))) de lehet hogy megen egyedül vok ((( na mindegy..ha vki hozzá tud szolni a problémámhoz az kérem tegye meg))köszi))
2007. febr. 25. 19:32
Én itt vagyok kissebb nagyobb kihagyásokkal.)))
92. panka2
2007. febr. 25. 17:53
van itt vki?
91. panka2
2007. febr. 25. 17:38
sziasztok:) leírom nektek az én kis történetem hát ha tudtok nekem vmit mondani mert én már semmit nem értek ((( jan.28án jött meg a mensim ami 31-32napra szokott,a dokim clostibegytet írt fel mert gyereket akarunk,a mensim 2dik napjátol,napi 2dbot kellet bevennem aminek az ereménye 6pete lett amiből 2db 3.8 és 4.2es lett ezt sem értem hogy mi???adot időre akcioznunk kellet" és csütörtökön csináltam egy terheségitesztet amin szépen látszott a halvány csíkocska..de nekem szurkál meg bök meg minden a pocim alja((( erre csiniztem ma még egy tesztet az meg negatív ((( olvastam ha nemtud megrepedni akkor cisztává is átalakulhat a petécske???jaj naon parázok ettöl((ha vki tud a témához szolni kérem írjon ! Pusz
90. mimo (válaszként erre: 89. - 3c3fbabb4e)
2007. febr. 25. 17:31

Szia Meliz!!!nagyon szoritok neked hogy a beültetés sikeres legyen és végre legyen pocaklakód!!!!!

Hány petesejtet ültetnek vissza??????

89. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 88. - Lamoni)
2007. febr. 25. 15:23

Szia!

Láttom szépen megy a hömérözés.Szerintem a fejfájásod bármitöl lehetet.Nekem ha p.érésem van akkor elég rossz a közérzetem+émelygés.De utána ahogy gondolom én a hormrnháztartásom rendezödik akkor ismét minden a régi.

Háátttt!Gratulálni még nem nagyon tudsz mert most pénteken volt a p.sej leszívás(mütét).Nagyon jól sikerült minden az altatástól kezdve a végeredményig.Mert 15 p.sejtet tudtak leszívni ami nagyon jónnak minösü.Ebböl 8 indult osztodásnak ezt most tudtuk meg 11órakor.Eddig úgy néz ki,hogy szerdán lesz a beülti.Onnan pedig 3 hét aktív piheneés.Sajnos akkor ritkábban udok majd jönni a hoxára is.

Remélem nem sokára mind a ketten gratulálhatunk egymásnak.

88. lamoni
2007. febr. 17. 18:35
2 nap után elmúlt a problémám. Ma reggel ha jól csináltam eddig, akkor peteérést mértem, csak az a gond, hogy nincs itthon a párom, csak késő este ér haza, remélem akkor nem lesz még késő.
87. lamoni
2007. febr. 15. 20:58

Sziasztok. Mi újság? Meliz lehet már gratulálni?

Én el vagyok keseredve. Hőmérőzök minden nap, még elvileg nem volt peteérésem, de már elkezdtünk próbálkozni. Még csak próbálkozunk, de már pecsételő vérzésem van, félek, hogy valami baj van, közbe néha úgy érzem, hogy szédülök, fáj a fejem is. Nem tudom mit fog mondani a doki. Most olvastam a PCOS-ról, és úgy érzem, nagyon rám illik. Félek, hogy mi lesz! Már nagyon szeretnénk a babát.

86. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 85. - Cskryszta)
2007. febr. 9. 14:43

Megnéztem futába.Szinte úgyan az mint a babanet társalgó.Azért regisztráltattam magam majd megnézem,hogy lehet ott höm. táblát késziteni.Vagy te már tudod?

Elárulod????

Elöre is köszi.

Gondoltam a gépbe is bejegyzem dupla vagy semmi alapon.Bár én az ágyam melletti kis füzetre esküszöm.

2007. febr. 9. 13:30

Szívesen máskor is , ha segíteni tudok...meg is nézted?

cskrysz

84. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 83. - Cskryszta)
2007. febr. 9. 12:21
Köszi szépen.Aranyos vagy.
2007. febr. 9. 12:10
Szaisztok ! a www. mamanet.hu -n találtok ébredési hőtáblázatot !
82. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 81. - Lamoni)
2007. febr. 9. 11:23

Szia.Hú de sokat kell várnod az erdményre.Ez olyan roszz lehet.De szerintem nyugotan kérhetnél hormon vizsgálatot.Nem szólhatna érte a dokid semmit.Elvégre jogod van hozzá.Szerintem.:D

Úgy szokták,hogy menszi 1 napjától számolva a 3-dik és 21-dik napon vesznek vért.Ez nem függ össze a babásodással.Ha meg addig pocaklakod lesz akkor sincs semmi baj.Ettöl függetlenül nyugotan mehetnek a probálkozások.A 3-dik napon leírom nekem mit szoktak lekérni:FSH,LH,Östradiol,Prolactin,Tesztoszteron,Inzulin,TSH.

21 naposan csak Progeszteron szintet néznek.

De én is hallottam már,hogy ha menszi elött pecsételés vagy barnázgatás van akkor alacsony lehet a progi. szinted.De ez nem mindig tör. szerü.Remélem a dokid engedékeny lesz hiszen ez csak a jvadat szolgálja. :)))

81. lamoni (válaszként erre: 53. - 3c3fbabb4e)
2007. febr. 9. 09:57

Szia. Nem tudom, hogy mit szólna a doki, ha beállítok, hogy küldjön hormonvizsgálatra. Egy éve csináltak, akkor még másik dokihoz jártam, de a progit (hogy miért nem, nem tudom)nem jelölte be. Akkor azért küldtek el, mert nem jött meg. A többi hormon jó volt rajta.

Nálunk a vérmintát tovább szokták küldeni, és csak kb 5 hét után van eredmény. Ha esetleg összejön a baba, akkor ez az eredmény már lehet, hogy soká van. Próbálkozni meg már mindenképpen szeretnénk.

Ha alacsony a progi szint, annak vannak jelei? Valahol olvastam, hogy ha pecsételő vérzés van a menszi előtt, vagy hóközben, akkor ez annak a jele. Régen voltak ilyeneim. Most a vetélés óta nem volt.

2007. febr. 8. 21:29
Az 1,2,3,4,5,az a vonal alá került volna.
79. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 78. - Babi83)
2007. febr. 8. 21:28

Megprobálom megszerkeszteni.Jobban lehet akkor látni. 37.0!

36.9!+

36.8! +

36.7!

36.6! 36.5!------------------------------ men.1,2,3,4,5,6,7,8,9,10.....


És igy bejelölgeted magadnak minden nap mielött felkellnél.Igaz elvesz 5-10 percet reggelente.De megéri.Én igy csinálom egy kockás füzetbe.Össze tudod hasonlitani a hónapjaidat és még azt is meg tudod belöle mézni,hogy volt-e peteérésed-e egyálltalán.

Mindenkinek sok sikert.

78. babi83 (válaszként erre: 77. - Vorsi75)
2007. febr. 8. 15:04
Minden reggel még mielőtt kibújtál volna a takaró alól megmérted, és feljegyezted?
2007. febr. 8. 14:59

Sziasztok!

Nekem a hőmérő bevált. Minden reggel ébredés után még az ágyban. Most nyolc éves a kisfiam és épp lázas. : (

76. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 75. - Tünci77)
2007. febr. 8. 12:26

Szia tünci.

Igazad van tényleg imun erösitö is egyben.De ezt mindegyik gél tartalmazza.A Berry nectar az kifejezeten nögyógyászati dolgokal és az emésztésel kapcsolatosan szokták szóba hozni.

Mikor nekem a dokim javasolta ezeket a termékeket akkor elötte volt egy kis emésztési problémám.De mikor elkeztem szedni ezeket a készitményeket teljesen elmult és a nögyogy. dolgaim is szépen alakulgatnak.Igaz én 3 készitményt is szedek a babásodás érdekében.

Mindenkinek csak ajánlani tudom.Igaz nem olcsó.De hatásos MELLÉK HATÁSOK NÉLKÜL. :-)))

2007. febr. 8. 10:09
Én szedtem Berry nektárt, immunrendszer erősítő többek között. Sok mindenre jó, de már nem emlékszem pontosan.
74. mimo
2007. febr. 7. 23:10
Ez a Berry nectar mire való?????Milyen árban vannak ezek?????,A Royaljelly ginsenget és méhpempőt tartalmaz.teherbeesést segiti az is.Jó éjt nektek!!!!!!!
2007. febr. 7. 22:46
mimo! a ginsengel most nem vagyok képben,de igérem utána nézek neked! ha addig is van kérdésed irj nyugodtan.most mennem kell de holnap benézek:) puszi és aludjatok jól:))
2007. febr. 7. 22:43
jaj,ne haragudjatok nem tudtam hogy frissiteni kell,hogy láthassam az új üziket:(szoval pontosan ugy kell szedni,hogy Berry nectar,Multi Macca,Royal jelly,valamint ha még anyagilag belefér a tea ajánlott. a Multi Macca,valóban a férfi spermium számát nagy mértékben növeli,a Royal gelly 9 féle nöi hormont tartalmaz pl:ösztrogént.
71. mimo
2007. febr. 7. 22:37

Szia jó ájt.

Én is sztem anno az Elevitet, majd az E vitamint,ginseng, cickafarkteát iszok, tengeri sós vizben fürödtem, most készültem elkezdeni szedni egy homeoptahiás szert.Hormeel s-t. ja és a méhpempő.DDDDDDDDDDDDDDDDDD

2007. febr. 7. 22:34
Sziasztok mert párocskám már vár.A holnapi viszont levelezésig.Mindenkinek szép estét.:))))
69. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 65. - Huncutka2004)
2007. febr. 7. 22:32

Na akkor én leírom miket szedek,hogy babásodjak és doki javasolta!

Berry Nectar(mert ez kifejezeten nöi,pocak dolgokra van állitolag)

Multi Maca(páom is szedi azótta kiválóak a kiskatonái)

Royal Jelly(szintén csajos dolgokra)

Remélem igy jól van összeállitva nekem.Szerinted?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook