Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk fórum

Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
398. panka2 (válaszként erre: 397. - Mimo)
2007. márc. 26. 12:02
Az én hőm" éppen lement!nem hiszem hogy babás lennék!Holnap kell megjönnie a mensimnek
397. mimo
2007. márc. 26. 11:53
Hüha Panka nagyon szépen alakul a hőd!!Sztem te babás lettél!!!tesztet mikor fogsz csinálni???????
2007. márc. 26. 11:49
Ja és én is szeretnék csatlakozni hozzátok:))))
395. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 394. - Panka2)
2007. márc. 26. 11:47
Panka milyen szép is lenne)))))))))
394. panka2 (válaszként erre: 392. - Puszmok)
2007. márc. 26. 11:42
Teljesen igazad van)))) Nagyon jo lenne ha tényleg egyszerre lennénk terhesek :) Ha nem most akkor legközelebb))Elöbb vagy utobb mkire rákerül a sor ))))
393. Puszmok (válaszként erre: 391. - Panka2)
2007. márc. 26. 11:42
Amúgy tegnap, felkeltem 5-50-kor csak azért hogy megmérjem a hőmet.. 36,9 volt, aztán 9-óra fele megint mikor kidugtam az orromat akkor meg 37,05... úgyhogy azt hisszük el amelyiket inkább akarjuk!!! :)))))))))))))
392. Puszmok (válaszként erre: 391. - Panka2)
2007. márc. 26. 11:37
Hát látod ezt mondtam, hogy nem mindenkinél mutat valós eredményt, ezért annyira nem lehet vele sajnos számolni, csak ha nagyon megismerted már a saját ciklusod. a closti amúgy megemeli a hőt, azt is olvastam... szerintem panka ne is idegeskedjünk rajta a vér az vagy látszik vagy nem :)))) annyira jó lenne egyszerre babásodni úgyhogy kitartás!!!! Neked 1 nekem már csak 2 nap!!! Ezt már féllábon is kibírjuk!!
391. panka2
2007. márc. 26. 11:20
Na most olvasom a neten hogy elég sok nőnek,nem szökik fel a hője,de nem azért mert nem volt Pé.csak mert a progeszteron nem mindenkinél csinál Hő meg emelkedést..hát akkor most mi van..de biztos van ilyen mert Melíz barinőjének is lement a hője,és babás volt..hát már én nemtudom..Zsuzsa neked biztos hogy alapbol magasabb a hőd nem?Az enyém elég satnya 35.2-5körül szokkott mozogni,,szoval igen...minimum 3honap hőmérőzés szükséges hogy az ember lánya tutira menjen..bánom hogy nem néztem rendesen az enyémet((Na de nagyon sok mindentől nem lehet pontos..pl:Megfázás,stressz,stb ja és tényleg nem mindegy hogy milyen időpontban méri vki..mert mindig azonos időbe kell..nem ám ahogy én csináltam..((na nem baj)))majd legközelebb)))Nagy kíváncsiságbol habár tudom hogy ez már nem számít,az imént megmértem 37.2volt hehe)))Szép lett volna ez reggel )))
2007. márc. 26. 11:18
Ez a hömérös dolog mindenkinél más és más.Ezt onnan lehet látni,hogy kinek milyen az alap höje.Ettöl föggöen emelkedik kinek magasabbra kinek alacsonyabra.
2007. márc. 26. 11:16

Zsuzska köszi a biztatást.)))

Remélem meg lesz az erdeménye)))

Remélem csupa jó dolgokat fog mondani a doki neked ha mész hozá.A höd az szerintem tök jó.Lehet,hogy csak késöbb mutatja ki a teszt)))

388. Puszmok (válaszként erre: 386. - Zsuzsa74)
2007. márc. 26. 11:14
Amúgy lehet hogy panka és az én testhőm alacsonyabb mint a tiéd, mert nekünk nem szökött fel olyan magasra mint a tiéd ;)
387. Puszmok
2007. márc. 26. 11:13

Zsuzsa a te hőd számomra nagyon nagyon bíztató, azért nem is értettem a negatív teszteket :(, de remélem a doki jó hírt fog neked mondani...nagyon nagyon drukkolok!!!

Panka, örülök hogy írtál..tudom nem nagy dolog dehát...na mindegy nem görcsölünk rajta..nemsokára úgyis kiderül hogy mi a helyzet!!! :)))))))))))))))))

2007. márc. 26. 11:01

Sziasztok! Melíz nagyon drukkolok, hogy az áprilisi beültetés sikeres legyen.

Panka fel a fejjel!

Puszmok neked még most is nagyon igéretes a hőd.

Én a 41. napon vagyok, két negítív teszt után és hozzátéve clostit szedtem.

A hőm 37,27 volt reggel. Tehát a nagy könyv szerin igéretes, ezt a hőt tartom több mint 2 hete.

385. panka2 (válaszként erre: 376. - Puszmok)
2007. márc. 26. 10:45
Puszmok drága egyáltalán nem nagy ügy az az 1 tized!!!! Annyit nekem is ugrált hoközben bőven..volt ugy hogy többet is ))) Én nagyon bízom benned!!!!!!
384. Puszmok
2007. márc. 26. 10:43
Közben odaát hőmérős láz van :)))))))
383. Puszmok (válaszként erre: 382. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 26. 09:13
Nem vagy ezzel egyedül, én is mindig erőt meríteni jövök és hogy sajnos a problémámmal nem vagyok egyedül,de vkinek mindig sikerül és remélem egyszer mindenkinek fog :DDDDDDDDDDD
382. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 381. - Puszmok)
2007. márc. 26. 08:54

Köszi.

Azon gondolkoztam,ahogy olvasom az írásokat,hogy ha nem íthatnék nektek v. nem olvashatnék hasonló sorsú embereket akkor v.szinű,hogy már régen egy rosszindulatú nö lett volna belölem.

"hogy ha nekem nem sikerül akkor másnak se!"cimszó

De nem)))

Sok ilyet hallottam sajnos.(((

Veletek együtt izgulom a ti hónapotokat és izgatottan várom,hogy estleg ki babásodik ebben a hónapban.

Sokat köszönhetek ennek a fórumnak.

Köszönöm mindenkinek.:-)))

381. Puszmok (válaszként erre: 380. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 26. 08:44

Köszönöm megpróbálok kitartó lenni, a csoki már egy kicsit segített :)))

3-4-es ikrek, jújj de izgi :))))))))

Hirtelen lenne ám nyüzsi a lakásotokban :DDDD

Nagyon nagyon szorítok nektek hogy sikerüljön!!!

2007. márc. 26. 08:40

Az ismerösök már mos mosolyognak minket.

Mert 3 embriót fognak beültetni+ami még p.érésben is ott lesz.

Úgy,hogy legjobb esetben 4-es ikrek de én egynek is már nagyon örülnék.

Szerintem nem eset le annyit a höd,hogy még agódjál miatta.

Persze könyü ezt mondani.Ilyenkor a finis-ben már teljesen para szoktam lenni.

Kitartás)))

379. Puszmok (válaszként erre: 378. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 26. 08:32

Szia meliz!!


Szerdán kellene nem megjönni-e persze :) de majd meglátjuk... ha nyugtatgatni szeretném amagm akkor azt gondonám hogy a beágyazódás miatt ment le egy kicsit, de hát..ugye... na mindegy :).

Olvasom hogy volt peteérésed..de rossz helyen..nem igaz hallod!! Azért az áprilisért nagyon szorítok enked sikeres lesz meglátod..lehet te fog legelőször babásodni!! Nagyon nagyon szorítok neked!!!

Amúgy nekem se kellene csokit ennem, de most szükdégem van rá :))


De a holnapi hőmérőt sztem kihagyom..gyáva leszek hozzá...

2007. márc. 26. 08:22

Szia mindenkinek!


Puszmok mennek a drukok.Mikor kellene megjöjön a menszid?


Panka én még reménykedek.


Ha pedig mégsem ez a hónap a ti hónapotok akkor legfeljebb jól becsokiztok,ahogy puszmok írta.Én is szivesen veletek tartanék de megfogadtam,hogy fogyok pár kilot.Hááátttt!Nem tudom még mi lesz belöle.:-DDD


Nálunk most biztos nem sikerül mert azon az oldalon van a p.érésem ahol el van zárodva a p.vezetö bejáratom.Majd az Ápr. amikor lesz a beülti.)))

meliz)))

377. Puszmok (válaszként erre: 374. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 26. 07:47
Hát igen, már jó lenne azért túl lenni rajta, mert nem akarok vele foglalkozni, de sajnos másra nem tudok gondolni...
376. Puszmok (válaszként erre: 375. - Panka2)
2007. márc. 26. 07:46
Írtam neked, szomorúan olvasom hogy 36,5 a hőd :( az enyém ma 36,91.... hát egy tizedet esett..meg még lehet fog is...kicsit elszomorodtam...de majd akkor a következő hónap...és még egy adag closti, addig meg marad a csoki, hogy jobb kedvem legyen :)))))
375. panka2
2007. márc. 26. 07:14
Szia drága Puszmok,Melíz))És mki aki itt van)) Na nekem a baba most biztos nemjött be mert lement a hőm) 36.5re )Igaz,a menszim még nincs sehol,de holnap biztos jelentkezik)Ma nem vagyok vmi jol,ráz a hideg ,már napok ota olyan fázos vagyok( Remélem puszmok te még tartod magad"" Már mint Hő szempontjábol!!Tessék babásodni legalább neked!! Pusza mkinek)
2007. márc. 25. 22:00

Sziasztok!


Már csak pár nap és kiderül,hogy miújság nálatok.Én drukkolok nektek.

373. Puszmok (válaszként erre: 372. - Panka2)
2007. márc. 25. 19:12
Szia Drága Panka!!!Örülök hogy te hőd is maradt!!! ANagyon drukkolok neked hogy sikerüljön...lassan mennek a napok, de érted már holnap izgulhatunk, írd ám meg hogy mi a helyzet!!!! Velem nem tudom mi lesz,a hőm még jó de vmiért ma egy kicst csalódott vagyok és nem érzem úgy hogy sikerült...de majd pár nap és kiderül...
372. panka2 (válaszként erre: 371. - Puszmok)
2007. márc. 25. 12:53
Szia Puszmok))) Látom még jo a hőd )))) Juujjj ez nagyon jo hír))) Remélem így is marad)) 36.9 már 12napja nekem is átlagban!Amugy nekem ha honaljba mértem,régebben,35.3 volt az átlagom mindig kivoltam hülve )))Most meg egész magas) Jön a tavasz biztos azt érzem DDD
371. Puszmok
2007. márc. 25. 11:52

Szia meliz!!!

A hőm elvileg még mindig jó, 37.. de néha olyan érzésem van hogy csak az ágy miatt vagyok ennyire átmelegedve ...tiszta gáz... :(

370. solya82
2007. márc. 23. 15:26

Szia Panka és Puszmok!

Köszönöm a válaszotokat,remélem nem kell orvoshoz mennem gyógyszerért..már néhány napja valami szurkál a hasamban, nem tudom mert megjön vagy valami mást jelez-e..én is szorítok nektek,mert szoktam itt olvasgatni,kivel mi történik,csak ritkán szólok hozzá..de azért jó elolvasni, hogy másnak mikor milyen tapasztalatai vannak, mert én meg pláne nem tudom még:)

további szép napot!Sziasztok

369. panka2
2007. márc. 23. 10:44
szia Melízkém )hát az meg hogy lehet?mindeenhol azt olvasni hogy utánna megjön..szoval ebbe is vannak kívételek..)
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook