Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vásároltál már TV Products termékeket? Mi a véleményed róla? fórum

Vásároltál már TV Products termékeket? Mi a véleményed róla? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 28. 23:28
Már kb. 2-3 éve használja mind a kettő és agyon dicsérik!
5. babyke87 (válaszként erre: 4. - Anyuci91)
2009. jún. 28. 23:26
Mi vettünk a 2 nagymamámnak egyet-egyet és nagyon meg vannak vele elégedve,nagyon dicsérik!
2009. jún. 27. 23:35

Kedves beirók én nem vásároltam még, ilyen különféle termékeket, mert kérdem én sokkal többe kerülnek, mint máshol. A nagyobbik lányom vette

ezt a PEDD EGG lábápolót, de csak kizárólag 1.000 Ft-ért és nem 11.900-ért. Igaz nincs hozzá ilyen

kiegészitő én kipróbáltam ezt és magában is nagyon jó. Kérdezem tőletek, valaki vett már KOSMODISKET én, ami derékfájásra való és vegyes észervételeket hallottam erről kiváncsi vagyok

rá nem e zsákbamacska ez a 17.990 Ft-os termék?

Várom a válaszokat. Üdv.Anyuci91.

2009. jún. 26. 23:01
Igen többször is és bevált mindeggyik!
2009. jún. 26. 17:25
Én egyetlen egyszer, azóta is bent áll a szekrényben a csomagolásában, mert nem működik. :-S
2009. jún. 26. 16:40

Sziasztok


Megint szeretnék tőletek kérdezni valamit.Kezembe került egy újság,melynek a hátulján a fennt említett cég termékeit reklámozzák.Megtetszett közülük 1 termék,ez pedig a gyorsmosoda néven futó mosógép.Most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy van e valamilyen tapasztalatotok ezzel a termékkel és a céggel kapcsolatban?Nagyon Szépen Kérlek Benneteket,ha van véleményetek a céggel és a termékekkel kapcsolatban írjátok le nekem.Nagyon Szépen Köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook