Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas vérnyomás és/vagy -/+ 3 dioptria= császármetszés? fórum

Magas vérnyomás és/vagy -/+ 3 dioptria= császármetszés? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 26. 12:58
Egyébként szerintem se kell félni a császártól. Lehet, hogy jobban jártam volna egy programozott császárral, mint 18 óra vajúdással... De egyébként a másodikat is inkább szülném majd...
2009. jún. 26. 12:56
egyik szomszédom 2 hete szült, ő kérte a császárt (nem voltak egyébként problémái), és azt mondta, ha ismét szülés előtt állna, akkor nem gondolkozna, hogy császár-e, azt mondta, hogy nem érzett semmit, végig fent volt, érzéstelenítőt kapott... :)
2009. jún. 26. 12:56

Sziasztok!


Nekem 4-es mindkét szemem, de el se küldtek szemfenékvizsgálatra. Mondjuk nem volt fogadott orvosom, de szerintem ez nem attól függ. Ha gondot okozhatott volna, biztosan elküldenek. Még az asztmám vizsgálatáért se rágták a fülem, pedig azért az már valami. És hüvelyi úton szültem. :D

Én is hallottam már ezt mástól, de úgy voltam, majd a doki elmondja, mi a véleménye.

A magas vérnyomás már inkább lehet baj, könnyebben pattannak az erek. A kettő együtt meg lehet, hogy tényleg ad okot aggodalomra, de ezt az orvosnak kell eldöntenie. (Nekem szerencsém volt, a plafon azt hiszem 130/90 volt, az is csak egyszer, de akkor nem is éreztem magam jól...)

Szóval, mivel ez egyénenként változó lehet, kérdezd meg az orvost!

8. Confused (válaszként erre: 6. - Gabcsyka)
2009. jún. 26. 12:56
Mert abszolút nem akarok császárt... De most már szinte 100%...
2009. jún. 26. 12:55
Hát, hogy őszinte legyek, így sem nyugodtam meg... Már a terhesség előtt is magas volt a vérnyomásom, most az egekben van, a szememről meg már ne is beszéljünk... De azért tényleg köszönöm mindenkinek :)
2009. jún. 26. 12:54
A magas vérnyomás miatt nagyobb valószínűséggel fognak megcsászározni. De miért kell ettől megijedni???
5. 3da688d0af (válaszként erre: 2. - Confused)
2009. jún. 26. 12:50
A magas vérnyomás nagyobb rizikófaktor szerintem.
2009. jún. 26. 12:50

Szia


én ezt +/- 5ről tudom. Állítólag ennél dioptriánál okozhat az erőlködés problémát.

3. 3da688d0af (válaszként erre: 2. - Confused)
2009. jún. 26. 12:49
Nekem 2,75-ös a szemem, de nem emiatt volt császármetszésem. Szemészhez kell elmenned és szemfenék vizsgálattal dönti el szülhetsz-e hüvelyi úton.
2009. jún. 26. 12:48
Segítsetek! Egyik barátnőm nagyon megijesztett, amikor tegnap azt mondta, hogy ha -/+ 3 dioptria értékét átlépi a szemed, akkor szinte biztos a császármetszés. Ez tényleg igaz? Van valakinek tapasztalata?
2009. jún. 26. 12:46
Magas vérnyomás és/vagy -/+ 3 dioptria= császármetszés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook