Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Átbulizott éjszaka után... fórum

Átbulizott éjszaka után... (beszélgetős fórum)


1 2
2007. dec. 8. 01:35
Savanyúképoszta lé.
2007. aug. 23. 17:06

A C-vitamin tényleg jó?? Én úgy tudom h a szervezet egy bizonyos mennyiségnél többet (ha jól tudom 100 mg) nem tud hasznosítani és az ki is ürül a vizelettel..

Nekem a hidegvizes arcmosás jön be mondjuk igazából sztem még nem voltam másnapos....szilveszterkor 12től 3ig minden kiesett...kialudtam magam, felkeltem és semmi bajom nem volt...!!! nemtudom más hogy van ezzel...de sztem szerencsés vok h engem nem visel meg az alkohol...viszont amit észrevettem h általában kicsit szomorúbban kelek fel!!!! nem tapasztalt ilyet senki??!!

2007. aug. 23. 16:51
....egy gyógysör csodákat művel....
29. 6357a3c762 (válaszként erre: 28. - Zazuska)
2007. aug. 23. 16:49
akkor te nagyon jó fej lehetsz:-) szeretem az ilyen embereket
2007. aug. 23. 08:28
nagyon beteg tudok lenni, mert sosem tudom hol a határ :))))
2007. aug. 16. 14:06
én sajna nem iszom így nincs ilyen gondom
2007. júl. 29. 20:37
Ket napig alszom...:-)
25. iriszb
2007. jún. 19. 09:39
abszcinens vagyok,nemtudom milyen.... :))
2007. máj. 6. 20:53
Alszom amaeddig csak lehetőség van rá.
23. Angelboy (válaszként erre: 22. - 2dfdc4af73)
2007. ápr. 22. 11:49
Ez így van:) De kajálás közben is jöhet még vmi:D:D
2007. ápr. 1. 12:18
...legjobb az alvás. Alvás előtt egy kis kajálás, h felszívja vmi az alkoholt és legalább másnap nem leszek másnapos:D Kajálás után egy kis cigi, nah és most már tényleg alvás:D
2007. febr. 6. 08:51
Én mikor bulizni megyek mindig iszok alkoholt de modjával tudom hol a határ na jó néha volt mikor tulléptem de AKKOR SPICCES IS VOLTAM DE AZ NAGYON NAGYON RITKÁN FORDULT ELŐ DE NÉHA EGY KIS ALKOHOL JOL JÖN
2007. febr. 1. 15:49
ez 2* ment el:D
2007. febr. 1. 15:48

Bercsi!!!!!!!!!!nem fogok magyarázkodni, én nem sajnálom valamikor el kell kezdeni, szerintem.nem a részegséget : a bulizást.a lányod is elfogja egyszer és ha jót akarsz neki akkor elengeded.ha magára hallgat akkor még tuti h 16 előtt meg lesz az eslő bulija.

gusztustalan ha valaki részeg szerintem főleg ha egy lány.én sose voltma, nem is leszek részeg.de viszotn azt h valaki spicces, azt már tom h milyen.

tartsd meg a véleményedet:)te errol igy gondolkodsz én meg úgy.Szal....sose tudnánk dülöre jutni,,,nyugodj meg a lányod nem minden pénteken fog eljárni csak ugy 2 havonta egyszer.ahogy én teszem.de a zok a bulik nagyon jo lesz neki....

bár nem ismerem a lányod.

12,5 évesen szentem nekem se gondoltam volna anyu h nemsokára bulizni fogok....de madj ugyis megtapasztalod...


nah csöwike

18. Flossybaba (válaszként erre: 16. - F772199837)
2007. febr. 1. 15:46

nem fogok magyarázkodni, én nem sajnálom valamikor el kell kezdeni, szerintem.nem a részegséget : a bulizást.a lányod is elfogja egyszer és ha jót akarsz neki akkor elengeded.ha magára hallgat akkor még tuti h 16 előtt meg lesz az eslő bulija.

gusztustalan ha valaki részeg szerintem főleg ha egy lány.én sose voltma, nem is leszek részeg.de viszotn azt h valaki spicces, azt már tom h milyen.

tartsd meg a véleményedet:)te errol igy gondolkodsz én meg úgy.Szal....sose tudnánk dülöre jutni,,,nyugodj meg a lányod nem minden pénteken fog eljárni csak ugy 2 havonta egyszer.ahogy én teszem.de a zok a bulik nagyon jo lesz neki....

bár nem ismerem a lányod.

12,5 évesen szentem nekem se gondoltam volna anyu h nemsokára bulizni fogok....de madj ugyis megtapasztalod...


nah csöwike

17. hajni71 (válaszként erre: 15. - Flossybaba)
2007. jan. 30. 21:24

Elég sok javaslatom lenne a kiélésre...............

a fiam büntibe van ,nincs hétvégén buli,azért meg fogadom tanácsodat,és az ablaka alá teszek egy matracot vész esetére.Még szerencse,hogy van egy fölös ugró matrac.

16. f772199837 (válaszként erre: 15. - Flossybaba)
2007. jan. 30. 18:52

Nézd, Fossybaba, 1992-ben születtél, te 14-15 éves vagy. Lehet, hogy maradi gondolat, de én akkoris nagyon helytelenítem, hogy ebben a korban már tanácsot tudsz adni másnaposságra.

Nem olyan régen voltam én sem fiatal, emlékszem mindenre, de az egy más világ volt, biztosnágosabb volt minden.

A lányom 12,5 éves és ha arra kerül a sor, hogy bulizni szeretne menni, természetesen normális körülmények között el fogom engedni, de nagyon remélem, hogy ez odébb lesz még.

15. Flossybaba (válaszként erre: 13. - F772199837)
2007. jan. 30. 18:26

hát ha valaki ilyenkorban tinédzser korban nem bulizza ki magát nem adja ki az energiáját...akkor huszonvalahányévesen fogja...és az még rosszab hidd el;)...nemtom nálatok milyen lányok vannak de biztos bekövesedett lányok.én nem vagyok tapasztalt szeretek táncolni, és a bulizás nem azt jelenti h minden bulin síkrészegre iszom magam:)....nemtom mire gondoltál mikor azt mondtad h remélem a lányod fog várni ezzel...de az biztos h rosszab lesz neki ha nem hagyod kiélni....volt aki leugrott 2.emeletröl a sulijában mert az anyja nem engedte el sehova......akkor madj fogod bánni.....

na cső

14. minik3 (válaszként erre: 11. - Flossybaba)
2007. jan. 30. 16:41
A bevizesedést? Hát ugy, hogy minden pohár vizet azonnal megköt a szervezetem és felfujodom tőle. De csak a buli utáni napon. És nem nagyon tudom hogy miért :-(
13. f772199837 (válaszként erre: 9. - Flossybaba)
2007. jan. 29. 17:02

14-15 évesen ilyen már vannak tapasztalataid?

jáááj, remélem az én lányom majd vár ezzel...

2007. jan. 29. 17:00
Én buliba indulás előtt az ágyam mellé készítek egy üveg szénsavas ásványvizet, és egy saridont, reggel (délben...) ébredéskor félálomban rögtön nyúlok értük. Egyébként nekem ezután egy hatalmas fürdés, és rengeteg-rengeteg folyadék tud legtöbbször segíteni
2007. jan. 29. 16:35

ezt a "bevizesedést" hogy érted?:)

Pedig az a jó ha sokat iszol(nem alcoholt):D...tod a méregtelenítés!:)

10. minik3 (válaszként erre: 9. - Flossybaba)
2007. jan. 28. 17:04
Flossybaba, köszi a jo tanácsokat. Én is igyekszem sok folyadékot inni másnap, csak nálam az a gond, hogy NAGYON bevizesedem tőle és nem tudom miért :-( Szinte 1 pohar viz is mindjárt meglátszik rajtam. Nagyon kellemetlen!
2007. jan. 28. 14:57

igen,igen...nagyon fontos az innivaló.

Én mindig szénsavmentes/szénsavas ásványvizet,teát, iszok a bulik után.Még fontos a C-vitamin.Meg a kálcium tabletták, ha nem veszel mindennap be az annyira nem baj.De a buli utáni napon kötelező hiszen az alkohollal mérget vittél be a szervezetedbe , azt vhogy kikéne takarítani.

MOzogni nem szoktam, ha sokat iszok, és veszek be 2 db 500-as C-vitamint nagyon hamar elmúlik az a kellemetlen érzés...a szárazság a számbol:)


ajánlom;)


puszi

2007. jan. 24. 04:49
sokat igyál,de ha lehet ásványvizet:)
2007. jan. 24. 02:25

Nagyon köszi mindenkinek a jo tanácsokat! Olyan rendesek vagytok!


Zojci, Neked külön köszönet a bókért is :-)


Puszi

2007. jan. 22. 17:49
Bolognai pizza,nekem mindig beválik.
2007. jan. 20. 22:50
Próbáld ki: másnap egy jó adag húsleves.
2007. jan. 16. 16:49
Én még ajánlom neked,h másnap egyél walami zsírosat(láttam,h diétázol,de tekints el olykor tőle:p) Nos a zsír fontos szerepet játszik ilyenkor,miwel az agysejtek regenerálódásához kell! Ja és csini wagy! Minek a diéta?:P
3. 7130b15964 (válaszként erre: 1. - Minik3)
2007. jan. 14. 17:37
Az alakohol dehidratáló hatású, ezért vagy szomjas másnap. Igyál és mozogj. Valószínűleg egyszerre iszol túl sokat és nem mozogsz eleget, ezért ödémásodsz (de csak találgatok).
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook