Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
872. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 871. - Pampers)
2009. júl. 6. 00:58
Széen szóltál! KOszonjuk! Igen,sok embert megvezetett a média sajnos ezzel a pedofil uggyel, de szerencsére többen tartottak ki mellette mint ellene! én Mellette voltam mindvégig!
871. pampers (válaszként erre: 862. - Dzsigg)
2009. júl. 6. 00:51
Fantasztikusak a videok amit feltettél.Szerettem a dalait,de most jövök rá hogy milyen keveset is tudtam rola,mint szerintem nagyon sokan,mások is..Édemes lenne azoknak is utána nézni akik pedofilnek titulálták,BARMOK.Imádta a gyerekeket az biztos,és sokuknak az életét is megmentette,és mit számit az is hogy a kékszemü,vagy bármelyik az övé e vér szerint,ha apaként nevelte,ovta,és szerette öket,és a gyerekek is szerették öt.Ngyon sokat veszitett a világ a halálával.
2009. júl. 5. 23:29

REGISZTRÁLTAM ÉN IS A TEMETÉSÉRE!!!


Michael Jackson Public Memorial Service

Tuesday, July 7, 2009, 10:00 a.m.

STAPLES Center, Los Angeles, California


Your registration for your chance to attend the Michael Jackson Public Memorial Service has been received.


If your application is successful, you will receive an email on Sunday, July 5, 2009 after 11:00 a.m. Pacific Time with your exclusive unique code and instructions on how to obtain your two free tickets to attend the Public Memorial Service.


A valid ticket will be required to enter the STAPLES Center and L.A. LIVE area on Tuesday, July 7, 2009.


The tickets will be distributed for either the public memorial service in STAPLES Center or a live television broadcast in the adjacent Nokia Theatre.


Please add info@staplescenter.com to your address book to ensure successful email delivery.

2009. júl. 5. 23:16

Jó estét! Ez a szem téma egy kicsit felidegesített, Michael Jackson-ról kéne szolnia! :(


Hát nem tudom ,hogy hol fogják kozvetiteni, de sztem a CNN-en meg lehet nézni! remélem valamelyik magyar ado is beszáll, bár sajna dolgozom, tehát csak egy gyertyával tudok emlékezni a temetésen Rá! :( Remélem ezt is értékeli Michael!

868. gabcsyka (válaszként erre: 867. - C95c921ae7)
2009. júl. 5. 21:22
A magyar adók tekintetében még semmi hír nincs, hogy melyik, mondjuk én személy szerint a Vivára talán, az MTV-re inkább tippelek....
867. c95c921ae7 (válaszként erre: 866. - Mészi82)
2009. júl. 5. 20:24
Igazad van..térjünk vissza Michael-re. A temetést és a megemlékezést hol fogják közvetíteni, tudja valaki?
2009. júl. 5. 20:12
Szívesen olvastam, amiket M.J.-ról írtatok, de ez a szemszín téma már nem köt le. Kár volt ezt a fórumot így ellaposítani.. :((
865. c95c921ae7 (válaszként erre: 864. - 4094b8e380)
2009. júl. 5. 19:19

www.babanet.hu/fag/csecsemo27.php


Itt egy doktornő válaszát olvashatod arról, hogy egy kék és egy zöldes kék szemű szülőnek, hogy lehet barna szemű gyereke. Mindenki tudja, hogy a tiszta kék szem kék-kék öröklésből jön létre, tehát a tiszta kék szemű csak kék gént hordoz, de ha már zöldes kék, vagy nagyon sötét kék , akkor más is lehet benne. Nem kell ilyen leereszkedő stílusban okoskodnod.

864. 4094b8e380 (válaszként erre: 861. - C95c921ae7)
2009. júl. 5. 18:13

ha mindkét szülő kék szemű, akkor nem lehet barna szemű a gyerek, mert ott négy kék génből nem sok keveredési lehetőség van

ha mindkét szülő barna, csak akkor lehet kékszemű a gyerek, ha mindkét szülő örökíti a kék gént


nem is akartam ezen ennyit vitázni, de édeesjóistenem, nézzetek már kicsit utána, mielőtt írtok valamit, ne írjatok már baromságokat légyszi. ezzel nem titeket akarlak jellemezni, hanem csak azt javaslom, hogy amihez nem értetek, ahhoz csak akkor szóljatok ilyen módon hozzá, ha már előtte utánanéztetek kicsit.


részemről ezzel ezt a témát lezártnak tekintem, mert ha valaki nem ért hozzá, és azért valótlant ír, az nem az én hibám, és nem a biológia hibája. a tények makacs dolgok, bele lehet kötni, csak nincs nagyon értelme.

863. csilla80 (válaszként erre: 862. - Dzsigg)
2009. júl. 5. 17:22

Ja,de aranyos vagy! :-)))

Tokeletesen egyetertek Veled!


Szuper a mai naplobejegyzesed is... mennyi szenvedes lathato a fotokon,csak neztem a kisfiam es orultem,hogy nincs kiteve ilyen dolgoknak es boldog...

Szerencsesnek erzem magam.

862. dzsigg
2009. júl. 5. 16:16

Miért vitatkoztok még mindig ezen a biologiàn?

Hàt nem teljesen mindegy?

Ha a gyerekek lila szemüek lettek volna,akkor is Jackson nevelte volna öket...

861. c95c921ae7 (válaszként erre: 858. - 4094b8e380)
2009. júl. 5. 15:33
Ha mindkét szülő kék, akkor is lehet barna, ha mindkét szülő barna akkor is lehet kék szeme a gyereknek
860. 4094b8e380 (válaszként erre: 859. - Csilla80)
2009. júl. 5. 14:58

én sem kötözködni vagyok itt

továbbá ezen nincs is mit kötözködni, mert mint mondtam, ez tudományosan így van és kész.

ha figyelmesen értelmezed amit írtam, mindent szépen ki lehet sakkozni belőle. sima biológia.

859. csilla80 (válaszként erre: 858. - 4094b8e380)
2009. júl. 5. 13:50
Nem akarok kotozkodni... nem azert vagyok itt...
858. 4094b8e380 (válaszként erre: 852. - Csilla80)
2009. júl. 5. 12:12

kicsit figyelmesebben olvasd el mégegyszer amire válaszoltál:)

mindenki kettő gént örököl, egyet az apjától, egyet az anyjától. ha mindkettő kék, akkor lesz kék szeme, ha az egyik kék egyik barna, akkor barna szeme lesz, de mivel örökíti a kék gént, a gyerekének lehet kék szeme. ha mindkettő barna, természetesen akkor is barna szeme lesz. de ahhoz, hogy egy barna szemű embernek kék szemű gyereke legyen, meg kell lennie benne a nkék génnek, tehát legalább valamelyik felmenőjének kék szeműnek kellett lennie, nem muszáj hogy anyja vagy apja legyen, lehetnek távolabbiak is, mert így rejtetten öröklődhet. mivel, mint mondtam, egy kék meg egy barna egyenlő barna. viszont, a kék szem génje, csak fehér emberben van meg. tehát színesbőrűnek csak akkor lehet kék szemű gyereke, ha már van fehér az ősei között. szerintem Michaelnak nem volt.

2009. júl. 5. 00:38

Sziasztok! azt írták, hogy azért aludt egy ágyban kisfiukkal mert magányos volt és barátokat akart, veluk volt egy szinten, és mivel állítolag szuz volt, fogalma nem volt a sexrol, valamint a gyerekekkel érezte jol magát, mert a felnottek untatták!

Állítolag ha sok fiu gyermek szuletik egy családban, akkor a negyediknél már nem a tesztoszteron lép eletbe, haenm inkább az ösztrogén!Ő sajnos az 5. fiu volt! nem tudom, hogy mennyire igaz, de gondoltam én is h nemzőképtelen! :(

Liz Taylor árulta el, hogy rejtettheréjuségben szenved, nem szálltak le a heréi...gyerek volt, ápolta, mesét olvasott neki stb...

Erről is az apja tehet, mert nem hagyta a gyereket gyerekként élni, csak a pénz lebegett a szeme elott, semmi más! 25 évesen tanult meg biciklizni, mert azt is tiltotta! csak a zene, zene, zene, tánc stb...

Persze, hogy most mindent pénzzé tesz, mert nem irta bele a végrendeletébe, állítilag belépőt kell fizetni valami 15$-t azért ha részt szeretnél venni a temetésen, na ez már undorito!egy szemétláda ez a pali!Ja és kisorsolnak 17500 jegyet, akik ingyen megnézhetik a show-t!azért nem raktam "" jelbe a show-t, mert Jacko ezt akarta, hogy tuzijáték meg hasonlok legyenek! és 25millionak jelentkeztek akik ott szeretnének lenni a temetésen! Mi ez ha nem SZERETET?

856. csilla80 (válaszként erre: 855. - Mészi82)
2009. júl. 4. 20:30
Ezt szepen leirtad,es egyet is ertek Veled!
2009. júl. 4. 19:40
Manapság nagyon elharapódzott a Sztárok körében az örökbefogadás. Sztem Jacko ebben is úttörő volt, csak akkoriban Ő ezt még máshogy próbálta megoldani, talán nem akarta, hogy a magtalanságán csámcsogjanak. De a lényeg: imádta a gyerekeket!! Ha a pedofília leghalványabb jelét is tapasztalták volna nála, akkor a saját gyerekeit biztos hogy nem az Ő felügyelete alá helyezik!!!
854. csilla80 (válaszként erre: 853. - C95c921ae7)
2009. júl. 4. 18:39
Na igen... ebben van vmi... tenyleg "kisse" hihetetlen... 3 feher gyerek... na de lenyeg a lenyeg,hogy Michael szerette oket es ok is Michaelt... :-)))
853. c95c921ae7 (válaszként erre: 829. - 4094b8e380)
2009. júl. 4. 18:24
A lányomnak kék szeme van, pedig mi -a szülők-mindketten barna szeműek vagyunk. Igaz , hogy recesszíven öröklődik, de az 25% ot jelent. És nem csak a szülők számítanak, hanem a nagyszülők is , mint nálunk. De én is azt mondom, egy esetben ezzel lehetne magyarázni, viszont 3 fehér gyerek egy fekete apától nem valószínű. (enyhén szólva)
852. csilla80 (válaszként erre: 829. - 4094b8e380)
2009. júl. 4. 16:04

Ezt a "kekszem" elmeletet egy kicsit megcafolnam az en peldammal:


Apukamnak barna szeme volt anyukamnak kek... nekem kek lett... a ferjem szeme barna,sot az osszes felmenoje a csaladban barna szemu,es megis a kisfiamnak kek szeme van mint nekem... neha a genek is "jatszanak" velunk... :-)))

851. 70a5a27405 (válaszként erre: 850. - 70a5a27405)
2009. júl. 4. 13:07
bocs elgépeltem július 2-án ...
2009. júl. 4. 12:54
Ma olvastam a június 2-án kiadott story újságban hogy rejtettheréjűségben szenvedett :(..több oldalon foglalkozik vele az újság...
849. dzsigg (válaszként erre: 848. - Ti-mici)
2009. júl. 4. 12:40

Az anya màr jelentkezett a jogaiért...

Ma mutattàk,hogy igényt tart a gyerekekre,és a pénre is,és ugy véli,annak ellenére hogy régebben lemondott jogairol,mostmàr Jackson halott,ugyhogy szerinte a kötött megegyezés màr nem érvényes,és jok az esélyei.Huuu de szemtelen egy nö.

848. ti-mici
2009. júl. 4. 09:54

sziasztok :)


orulok h megy a forum :)

bar mostansag nekem nem sok az idom...

a kepeket en is megneztem a videot is, szerintem sem lehetett tul rosszul, es latszott rajta h orult es csinalni akarta...

a gyerekekrol meg, szepen le lett irva hogy miert es hogyan lesz vkinek kek szeme :) es a godrocse, bizonyithat apasagot, hisz az csak az apai agrol oroklodo, de ha azt is odamutette maganak...akkor mind1...

hat en is gondolkodtam hogy nem az ove egy gyerek sem...es az h szuz volt...talan talan az is igaz lehet...a tanacaiban nyilvanul meg sok olyan mozdulat ami tulzott sexualitast fejez ki, ami rendben is lenne...de nekem az is inkabb azt sugalta h neki pont az hianyzik es igy szeretne potolni vagy vmi ilyesmi...


de vegulis mind1 kie a gyerek-gyerekek hisz o nevelte oket, o tartotta el oket, es szerette oket es ahogy a gyerekek is mondtak ok is szerettek Michaelt...ugyh...szerintem ez fontosabb :)

es remlem hogy most nem jonnek az anyukak meg igazi apukak h neki most biza kell a gyerek, persze a penzert...


es a temetes dolgot, meg az apja huzza h minnel tobb penzt tudjon eltenni, a zene eladasbol, es a rajongokbol akik azert utaznak oda meg ilyenek...hat ilyen emberek melett en is bediliztem volna :(


amugy itt egy cikk a gyogyszerrol amit bevett, nagyon eros altato, alitolag azert mert nem tudott aludni, remalok gyotortek, nem is csoda, ki tudja mi lehetett a lelkeben...

[link]


ja aztan ,ost feltunt Uri Geller is, mint a nagy barat, es h o megprobalt segiteni...erdekes neki nem sem ment...mindenki megprobalt segiteni de senkinek sem ment, en azert ezt nem tudom elhinni!!!

847. dzsigg
2009. júl. 4. 09:24
a HALÀLA ELÖTTI VIDEOT ÉN IS LÀTTAM.éN AZT VETTEM LE HOGY ÖRÖMMEL CSINÀLTA A PROBÀKAT VÉGIG.
846. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 843. - Pampers)
2009. júl. 4. 01:10
ezt aláirom! maximálisan! :)
2009. júl. 4. 01:08

[link]



fotok, az elobb mégegyszer elkuldtem a videot!

2009. júl. 4. 01:08

[link]


fotok

843. pampers (válaszként erre: 839. - Pampers)
2009. júl. 4. 01:08
Ugy volt Ö jo ahogy volt,minden téren
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook