Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
1112. Jolie25
2009. júl. 8. 11:01
ÉN is pont ilyen idős voltam mint MIchael lánya mikor apukám meghalt! Iszonyatosan fájt!! A temetés szörnyű volt azt akartam hogy minél előbb vége legyen!!!
1111. agis
2009. júl. 8. 10:56
R.I.P
1110. dzsigg
2009. júl. 8. 10:54
NA OK,Jennifer Hudson is szépennénekelt.Csak én megszoktam a dalokat Michael elöadàsàban.
1109. dzsigg (válaszként erre: 1108. - Jolie25)
2009. júl. 8. 10:52

Nem sokmindenröl maradtàl le.

Egyedül a kislànya ,Usher,meg az elején valo énekkar volt meghato.

A többi olyan eröltetett hatàsu volt.

1108. Jolie25
2009. júl. 8. 10:47

Épp az előbb néztük a 10 hónapos kisfiammal a neten Jacko klipjét a Billy Jean, és az én kicsi fiam elaludt rajta!!! Ez nagy szó mert soha de soha nem alszik el egyedül akármilyen fáradt is, mindig csak cicin! És most tessék, úgy látszik hogy rá is nagy hatással van!:) Érezte hogy jó ember, el is sírtam magam mikor láttam hogy alszik!! :((

HOgy mondhatták erre az emberre azt hogy pedofil!?

És tényleg miért nem volt ott mellette senki amikor szüksége volt rá!!!

Sajna én még nem láttam egybe a búcsúztatást, de lehet talán jobb is mert úgyis csak még szomorúbb lennék!:(

1107. dzsigg
2009. júl. 8. 10:13

És el szeretném azt is mondani,hogy annyira szomoru még nem voltam apukàm halàla ota,mint tegnap.

Szegény gyerekek.

Most mit érezhetnek?

Miért kellesz öket meghurcolni?

Miért nem vàlaszthatnak szabadon hogy kihez kerüljenek?

Ja és persze nem értem még mindig,de ha valaki ràjön akkor értesitsen,ki volt a végön a nagy nép között a szinpadon az a vékony gebe szöke nö vastag ruzzsal a sz£jàn aki végi illegette magàt?

Mert én a büdös életemben nem làttam.

1106. Safirah (válaszként erre: 1104. - Dzsigg)
2009. júl. 8. 10:02
Minden szavaddal egyetértek!
1105. Csigusz 79 (válaszként erre: 1103. - Varga.nora)
2009. júl. 8. 10:00
Én sem tettem,nem tudtam,bánom azóta is :(
1104. dzsigg
2009. júl. 8. 09:54

Reggekt!

Mielött visszaolvasnék,elöször is elszeretném mondani a véleményemet.

Hogy ki ért velem egyet,vagy ki nem,az mindegy.Én igy làtom:

Végignéztem a bucsuztatàsàt.

Csalodtam.

Nem azért mert nem volt nyitva a koporsoja.

Hisz ennek több oka lehet:

Kegyeleti okok

Esetleg hogy boncolàs utàn nem ugy nézett ki,...

Vagy éppen a koporso csak jelképesen volt ott,Micheal teste meg màshol vàrakozott.

Na ez lényegtelen.

Alig hiszem el amikor a csalàdot làtom,meg sok màs embert.mindig kacagnak...

Ok:Azt mondtàk,ez nem gyàsszertartàs,hanem ünnepelik Jackson életét.

Miért most ünnepelik?

Miért most köszönik meg neki a munkàjàt?

És ha nekem valakim meghalna,mondhatna bàrki bärmilyen aranyos sztoryt a gyerekkoràrol,stb,én nem birnék nevetni.

Tudom,tudom az élet megy tovàbb.

De akkor is.Nem igy kellett volna kimutatni.

Ami a legjobban feltünt:

Igazi baràtai egy sem jelent meg,és sok màs elvàrt személy sem:

Sem Madonna,sem Liz Taylor,Sem Uri Geller,sem Barack Obama(neki külön meghivoja volt)

sem Lisa Marie Presly,

de olyan személyeket,mint akiknek Michael példakpe volt:

Justin Timberlake..sem volt jelen.

Miért is?

ök azt nyilatkoztàk,legalàbbis Liz T aylor:

Hogyy ezt Michael nem igy akarta volna,és ö tulsàgosan szereti Michaelt ahhoz hogy ü egy ilyen élet ünneplésre elmenjen.

Egyetértek vele.

Persze volt ami meghatott engem,és könnyeket csalt ki a szememböl,de még a férjeméböl is.

Ez a jelene:¨

Az elején valo korus,amikor Michael koporsojàt behoztàk.

Usher éneklöse/mert ö nem a közönségnek énekelt,megmutatta,és odament a koporsohoz)

És Brooke Shields is küszködött a könnyeivel,és ami a legjobban meghatott,és ha még valaki mindig kritizàlnà Michael Jacksont,mint apàt,akkor néze jra hogy mit mond gyermeke;:Paris.

Csak egy mondatot mond,sirva,de a legöszintébb mondat,és szerintem a legtisztàbb lelkü személy is a bucsuztatàson.

Hàt mit ne mondjak?

Remélem Michael megtalàlta màr nyugalmàt,

Màr megérdemli.

1103. varga.nora (válaszként erre: 1101. - Ti-mici)
2009. júl. 8. 08:51
Okés persze, a pénzéhes emberektől egyértelműen meg kellene védeni őket, de én pl. személy szerint biztos nem nézném meg, ha meghalna valamelyik hozzátartozóm a holttestet.
1102. ti-mici (válaszként erre: 1091. - 5a5c6c6a02)
2009. júl. 8. 08:00

hat az apja az tenyleg szornyu...de hat ahogy eddig is bant a gyerekeivel akkor meg mi az neki ha epp meghal egy...ja es ne feledjuk h ha nem is direkt de indirekt a gyerekek csalad altal no a zsebe...

ugyh miert legyen szomoru? penz jon igyis, ott van a 3 unoka akiket ugyanugy hajszolhat es megint lesz penze...


sajnos o ilyen... :(

1101. ti-mici (válaszként erre: 1087. - Varga.nora)
2009. júl. 8. 07:55

szerintem meg jol tettek, miert ne lathattak volna a halott apukat, persze h nem egy szep es jo latvany, de ez is az elethez tartozik, nagyon sokan mind igy meg ugy vedig a gyerekeket mert h ne feljenek ne igy ugy, szerintem ilyesmitol nem kell felni, hanem tudatni es elfogadni kell, azert felunk tole meg elutasitjuk mert ezt az teletet vertek belenk, h jaj halott es az rossz es az csunya es azt ne mutogassuk gyerekeknek mert h felnek mert h remalmuk lesz mert h ez uldozni fogja oket, ez mind mind bebeszelt dolog...szerintem meg normalis hisz egyszer mindenki meghal es ezzel szembesulni kell, es szerintem ezzel konnyebben tudjak elhinni es majd tultenni magukat rajta, lattak meghalt koporsoban van eltemetik kibogjuk a lelkunket is de aztan elmulik...

szerintem ezeket a gyerekeket nem a halott apuka latvanyatol kell megvedeni, hanem pl az anyukatol aki most vissza akarja oket es egyebb rosszindulatu penzehes emberektol!

1100. ti-mici (válaszként erre: 1083. - Csilla80)
2009. júl. 8. 07:49

ezt kerdeztem en is sokszor...

hat sszerintem ilyen embereknek csak erdekbarataik vannak, mikor baj van eltunnek...es a csalad...en mar nem tudom mit hidjek roluk is...azt nem tudom h eddig hol voltak vagy mit csinaltak, de szerintem semmit sem tettek, most ok is gyorsan igy ugy beszelnek, JJ meg azt is nyilatkozta nagy konnyek kozott h inkabb halt volna o meg, esh milyen szomoru mert epp most akartak vele intenziven foglalkozni h kihozzak mar ebbol a melypontbol...

hmmm epp most! hat kicsit elkestek...

1099. ti-mici
2009. júl. 8. 07:46

sziasztok


[link]


[link]


itt is van par video...de nem hiszem h az egesz...ja es angolul...

2009. júl. 8. 06:10
Sajnos az egészről lemaradtam!:( Hol tudnám megnézni elejétől a végéig a búcsúztatást?
2009. júl. 8. 01:34
még mindig nem hiszem el! csak sírok és sírok! Hihetelen, hogy kit veszítettünk el....:'(
2009. júl. 8. 01:20
hihetlen, amikor a We are the World ment Londonban az utcán megfogták az emberek egymás kezét! ez igen, le a kalappal!
2009. júl. 8. 01:08
Kislánya az tundéri, nagyon nagyon nagyon sajnálom! :(
2009. júl. 8. 01:05
Heal the World! Ur isten, nagyon komoly!sírok és sírok!
2009. júl. 8. 01:01
te hol találtad meg?
1092. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 1090. - Pampers)
2009. júl. 8. 01:00
cnn.com, youtube, kulonbozo kulfoldi oldalakon
2009. júl. 8. 01:00
Apját kiutném legszivesebben! felháborító
1090. pampers (válaszként erre: 1089. - 5a5c6c6a02)
2009. júl. 8. 00:54
Hol is nézed?
2009. júl. 8. 00:36
megtaláltam!most énekel Jennifer Hudson és már sírok! hihetetlen! nem akarom elhinni!
2009. júl. 8. 00:27
Sziasztok! hol tudom megnézni az egészet?
2009. júl. 7. 23:55

Kizárólag csak a popkirály gyerekei számára tették lehetővé, hogy végső búcsút vegyenek apjuktól és kedvükért titkos szertartás keretében felnyitották a koporsót a Forest Lawn temetőben tegnap este. A lesifotósoknak sikerült megörökíteni a 12 éves Prince, a 11 éves Paris és a hétéves Prince.

Michael életének legszomorúbb pillanatát, amikor zokogva távoznak, miután megnézték apjuk holttestét.

A rokonság ezután a Liberty Hall-ban gyűlt össze. Az elhunyt énekes szülei és testvérei két órán át búcsúztak, feleségei közül azonban egy sem jött el.


Ezt a hírt most találtam.

Azért én nem biztos, hogy megmutattam volna a holttestet a gyerekeknek, jobb lett volna, ha nem ez marad meg bennük utolsó pillanatként!

1086. varga.nora (válaszként erre: 1085. - Csilla80)
2009. júl. 7. 23:36

Szia!

Jó éjszakát!

Lassan én is elteszem magam holnapra!

1085. csilla80 (válaszként erre: 1084. - Varga.nora)
2009. júl. 7. 23:35

Igazad van!

Ez szep vegszo mara... mennem kell mert holnap a kisfiam koran kel... :-))

Udv Neked!

1084. varga.nora (válaszként erre: 1083. - Csilla80)
2009. júl. 7. 23:34

Hát igen!

Pedig szerintem csak nagyon jó barátok kellettek volna és egy szerető család, és akkor még ma is élne!

1083. csilla80 (válaszként erre: 1081. - Varga.nora)
2009. júl. 7. 23:33
Csak azt nem ertem,hogy hol volt a sok barat mikor szuksege lett volna rajuk,most mindenki szereti,imadja,de senki nem segitett neki az ujrakezdesben... :-(((
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook