Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
1292. dzsigg
2009. júl. 17. 11:03

Hallottàtok a kiadatlan zenéjét?

Nagyon tetszik.

2009. júl. 17. 10:55
Megjelenik,ő lesz a pop királya.Aztán meghurcolják mindenféle pedofíliával,hogy aztán megint a magasba emeljék a halála után..de aztán megint jönnek az ilyen olyan hírek,sztorik,amiknek lehet fele sem igaz.A média ebből él..undorító azért.Miért nem hagyják békében nyugodni...
1290. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 1289. - Jolie25)
2009. júl. 17. 10:23
Nálam se fog sikerülni a lejárató projekt, szintén zenész, sexy pasi marad örökre, írhatnak bármit, engem nem hat meg!
1289. Jolie25
2009. júl. 17. 10:18
Felőlem írhatanak akármit nekem nem tudják "ledönteni a mítoszt"! Nekem ugyanaz a szexi pasi marad...
2009. júl. 16. 23:13
Olyan szemétség, hogy kielemzik(mai story) milyen problémái voltak-hajhullás, pattanások stb. Miért akarják ledönteni a mítoszt?
1287. dzsigg (válaszként erre: 1286. - 656f03db60)
2009. júl. 16. 14:30
Kell a pénz a bulvàrsajtonak
2009. júl. 16. 13:06

Én most már nagyon sajnálom őt. Undorító amit vele művelnek. Meghalt és "ennyi". Miért kell még mindig ilyen-olyan hírekkel előállni vele? Nem hiszem el, hogy a híradóban is csak őt kell hallgatni. Igazából a bulvárra gondolok itt, hogy nem értem miért kell újabb hazugságokat vagy nem hazugságokat írni róla. Igazán békén hagyhatnák már, had nyugodjon a sírjában. Vagy még mindig pénzt akarnak kisajtolni belőle?


A múltkor hallottam, hogy az egyik 'gyerek' akit molesztált anno, most előállt, hogy mégsem, és hogy az apja akarta csak, hogy ezt vallja.


Ha bebizonyosodik/bizonyosodott, hogy valójában soha sem nyúlt egy gyerekhez sem hozzá, elnézést kérek a korábbi feltevéseimért.

Én már tovább léptem ettől a témától, de felháborít, hogy még mindig ennyi a szaftos hír egy halottról.

1285. Jolie25
2009. júl. 16. 11:10

Szegény gyerekei mit fognak szólni ha olvassák ezeket a gyalázásokat!!:(

És egyébként meg nem azért sminkelte magát mert ő nő akart lenni vagy a férfiakat szerette hanem mert elégedetlen volt a külsejével és nagyon pattanásos aknés bőre volt, plusz még a vitiligo nevű bőrbetegséges is! Csak ezeket szerette volna eltűntetni ezért volt a smink!

1284. dzsigg
2009. júl. 15. 19:08
Én sem hiszek ennek a ciknek,csak azért tettem be hogy làssàtok egyre több pletyka érkezik miota meghalt
1283. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 1282. - Pampers)
2009. júl. 15. 00:19
na igen, néha jo lenne ha visszaolvasnák, hogy mit irtak 1 héttel ezelőtt, és tartani magukat ahhoz vagy nem tudom! szánalom, szegény twistel a sírjában!
1282. pampers (válaszként erre: 1281. - 5a5c6c6a02)
2009. júl. 14. 23:39
Mai divat szerint a férfiak is sminkelnek,és mégsem melegek!!!!A lepukkant motel az nekem nagyon tettszik,mert ez az egyik legnagyobb ellentmondás a sztoriban,és egyben cáfolja is magát a sztorit.Ügyes volt aki irta az egészet,mindjárt meg is hazudtolta saját magát.Bravo!!!!!!!!!!!!!
1281. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 1272. - 12e44458f8)
2009. júl. 14. 23:21
nekem is baromira bejott Jacko! és nem votl nőies sztem, csak nem feltétlen voltak meg benne azok a bizonyos férfias, markáns vonások!de attol még sexy volt!!! ha kimész az utcára, hány lányos arcu fiu van, akik ha minden igaz 25 évesek?nagyon kevés az olyan srác manapság aki férfias, legalábbis a szememben!sokan tunnek melegnek, holott nem azok...
1280. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 1275. - Pampers)
2009. júl. 14. 23:18
na ez az, szinte senkivel nem fogott kezet, nem ért hozzá senkihez, ezért is volt az a fehér kesztyuje, ha kezet akar vele fogni valaki,a kkor csak abban!mindig a jobb kezén volt az a bizonyos fehér kesztyu! és nem azért volt szájvédő rajta, mert leesett az orra, hanem azért mert hipohonder volt!nemhiszem, hogy egy motelban dekkolt a palijával...kamul, minden sz×××t kitalálnak már, undorito!
2009. júl. 14. 23:13
Ha nem tudta, hogy mi az a sex, konkrétan rejtett heréjuségben szenvedett állítolag, akkor mit kezdene egy homosexuális komuvessel?mint tudjuk, az ilyen férfiak nem képesek se elélvezni se élvezni magát a sexet, vagy az orált!ergo nincs értelme, és ezt o is tudta, illetve nem tudta, mert szuz volt, ha minden igaz!egy gyerek!a homoknak meg álltalában egy nő kell vagy egy belevaló férfi, nem egy gyerek!
1278. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 1268. - E5ce4877f9)
2009. júl. 14. 23:11
persze, mert most ezért veszik az ujságokat!a pletyka, hogy Bözsi királyné korát túlszárnyaló szomszéd nénik tudjanak mirol pletyizni a kertben, meg a közértben! FELHÁBORÍTÓ
1277. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 1263. - Leviatan)
2009. júl. 14. 23:09
amikor megtalálták az orvosok, mármint az igaziak, akkor mondtak, hogy 4 vagy nemtom mennyi tuszurás volt a mellkasán, amin keresztul valami gyogyszert adtak be neki, és akkor felsértették a szívburkot ha jol tudom, nem szivrohamban halt meg, hanem gyogyi tuladagolásban!
1276. leviatan (válaszként erre: 1264. - Dzsigg)
2009. júl. 14. 20:36

Itt sziv leallasrol volt szo (elirtam, nem szivroham...) carciac arrest. De ilyen eros nyugtatot es egyeb felsorolt gyogyszereket csak orvos ir fel csak. Kerdezte itt valaki ki ad ennyi felet neki. Nos ez szamomra is erdekes, mivel itt ha valakinek ilyen eros gyogyszert irnak fel, azt elotte ellenorzik, hogy milyen masmilyen gyogyszert kapott addig (nem a beteget kerdezik, hanem olyan adatbazisuk van, ahol ez rogzitve van). Tehat ha valoban ennyi fele eros gyogyszer volt a szervezeteben, akkor azt valoszinu nem az orvosai irtak fel, de ugy tudom ezt eppen ellenorzik, hogy a talalt gyogyszertipusok kozul ki mit iratott fel maganak a kornyezeteben.


A megolest is pont ezert zarom ki. Ki az a hulye, aki kivalt ilyen gyogyszert (nyilvan a sajat neve alatt, mert igazolnod kell magad, ha kivaltod), majd odaadja neki... Ez igen amator huzas lenne.

De ahogy ez eddig a nagy nevek koreben mar szokas (Elvis, Monroe) sosem fogjuk megtudni igazan miert is halt meg, vagy azt, hogy megoltek-e. Majd talalgat a media... Es a kozember naivan elhiszi ezt is majd, mint az artatlansagat, vagy masok a bunosseget...

1275. pampers (válaszként erre: 1270. - Jolie25)
2009. júl. 14. 16:50
Ö lepukkant motelba,mikor hipohonder volt,na ezt már csak a hülyék hiszik el.
1274. Dócy (válaszként erre: 1263. - Leviatan)
2009. júl. 14. 16:04
Többfajta nyugtatóról volt szó.Éjszaka mélyaltatta az orvosa, nappal pedig doppingolta magát.A kettőt együtt nem is szabadna.
1273. Jolie25 (válaszként erre: 1272. - 12e44458f8)
2009. júl. 14. 15:54
Nekem személy szerint tetszett, nekem nem volt nőies! Csak akkor miért a halála után 3 héttel derül ez ki? Ilyen jól titkolta volna, azt kétlem, egy ilyen nagy sztár nem tudná titkolni a másságát haláláig! Egyébként meg aki jó sokáig volt testőre azt nyilatkozta hogy volt neki egy titkos szeretője és nem kisfiú hanem egy NŐ!!
1272. 12e44458f8 (válaszként erre: 1271. - Jolie25)
2009. júl. 14. 15:16
Nem úgy nézett ki mint egy egészséges férfi, biztos nem véletlenül operálták ilyen nőiessé.
1271. Jolie25
2009. júl. 14. 15:12
Nemrég még azt írták róla hogy " a szexről lényegében azt sem tudta hogy micsoda." Most meg már telhetetlen volt a szexbe, ráadásul férfiakkal, annyira vicces!
1270. Jolie25 (válaszként erre: 1268. - E5ce4877f9)
2009. júl. 14. 15:04
Igazad van ez az egész csak arra jó! De már kezd szánalmassá és nevetségessé válni!Először a gyerekmolesztálás, amiből most kiderült hogy semmi sem igaz, most meg hogy férfiakkal, ráadásul lepukkant motelban,na már itt is sántít a dolog! EGyébként aki állítja állítólag már volt bíróság előtt szexuális zaklatás miatt mikor egy nőt követett és felfüggesztetett kapott! Miért nem tudják már békén hagyni tényleg!? Nagyon kiváncsi vagyok már a következő storyra hogy mit találnak még ki vele kapcsolatosan!
1269. Jolie25 (válaszként erre: 1267. - Dzsigg)
2009. júl. 14. 15:00
Ezt én is olvastam, de elég nevetséges! MIért pont halála után írkálnak ilyeneket!? Eddig erről nem volt szó hogy homoszexuális lett volna! Én személy szerint ez egyáltalán nem hiszem el!Szerintem nagyon vicces ez az egész!Vajon legközelebb mire derül még fény???!! HOgy pronózott is..:)
2009. júl. 14. 15:00

Felháborító! Miért nem hagyják már békén???Még,ha tényleg homo lett volna akkor is egy ember,aki nagyon sokat segített embertársain...önzetlenül.

Azt sem hittem el mikor a gyerek molesztálásos ügy kiderült,egyszerűen elképzelhetetlen róla...és most kiderült az igazság.

A többi igaztalan hír is csak azért jelenik meg,hogy az újság érdekesebb legyen a sok pletykára éhes olvasónak.

1267. dzsigg
2009. júl. 14. 14:32

Most talàltam,:



Döbbenetes vallomás: nőnek öltözve szexelt férfiakkal Michael Jackson!?

A brit The Sun című bulvárlap hétfői információi szerint a június végén elhunyt Michael Jackson amerikai énekes homoszexuális volt.

Legalábbis ezt állítja a sztár életrajzírója. Ian Halperin könyvében, amely kedden jelenik meg, azt írja, hogy Jacko környezetében mindenki tudott másságáról. Halperin szerint még az énekes legádázabb védelmezői is elismerték: férfiakkal került intim viszonyba.


A könyv szerint Jackson 2007-ben, amikor Las Vegasba költözött, egy építőmunkásba szeretett bele. Gyakran találkoztak a város egyik lepukkant moteljában. Halperint egy másik férfi szeretőt is megszólaltat, egy színészaspiránst, aki pincérként dolgozott Los Angelesben. A Lawerence néven bemutatkozó férfi azt mondta az írónak, hogy "Michael nagyon szégyellős volt, de ha elkezdett szexelni, akkor telhetetlen volt." Egy férfi azt mesélte az írónak, hogy "amikor először feküdtünk le, azt mondta nekem, hogy a Pop Királya most bekapja a nyalókád. Ha ez szembe jut, ma is nevetek ezen."


A szerző azt állítja, hogy a sztár gyakran elment otthonról, hogy szeretőjével találkozzon. Ilyenkor álruhát öltött. Halperin szerint Jacko olykor nőnek öltözve surrant ki. Jackson szexualitásáról 30 éve, 1979 óta folynak a találgatások. A sztár többször is tagadta, hogy meleg lett volna. Egy volt testőre, Jacko halála után is arról beszélt, hogy egy ismeretlen nő állt a sztárhoz közel.


Michael Jackson június 25-én halt meg. A sztár éppen visszatérését tervezte. 50 fellépése lett volna Londonban. Erre gyakorolt táncosaival a Staples Centerben - itt tartották meg múlt kedden a megemlékezést is.

1266. Jolie25
2009. júl. 14. 14:25
9 féle nyugtató, altató volt a szervezetébe ebből kettő olyan amit intravénásan kapott és csak kizárólag orvos adhatja be és csak mélyaltatásnál használják műtétek előtt!
1265. dzsigg
2009. júl. 14. 14:19
Az ötvenéves énekest szívleállással szállították kórházba, az orvosok már nem tudtak segíteni rajta. Csak a pénteki boncolás után lehet megmondani, mi okozta pontosan Michael Jackson halálát.
1264. dzsigg (válaszként erre: 1263. - Leviatan)
2009. júl. 14. 14:16

Nem azt mondtàk hogy szivrohama volt,hanem a szivével volt valami gond.

A sok gyogyszer persze hogy megterheli.

Ha én is bevennék egy marék gyogyszert,tuti hogy a szivem összevissza kalapàlna.

1263. leviatan (válaszként erre: 1261. - 5a5c6c6a02)
2009. júl. 14. 13:57
Valami szoget utott a fejembe, ha ez igy all, hogy nyugtato, altato, stb... akkor hogy kaphatott szivrohamot? Itt eddig csak egyfajta nyugtatorol volt szo, amit a lakasan talaltak (igaz most par napja nem futottam bele vele kapcsolatos hirbe...)
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook