Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
2009. júl. 21. 16:56
Hát,az én pici férjem egy aranyos kis drágaság..de már a feje tetején jövök ki hogy amióta meghalt Michael szinte mindennap 5-ször emlegetem,állandóan őt hallgatom és (nem szégyenlem),sokat sirok is miatta még mindig!
1321. Kolibri01
2009. júl. 21. 16:40
Én is örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra. Itt egy kicsit jobban kiírhatja magából az ember a dühét/fájdalmát/kérdéseit. Ugyan nekem jó, mert a párom is nagyon szereti őt, imádja a dalait, mostanában napi szinten hallgatjuk őket, meg sokat beszélgetünk is róla, de azért mégis, egy pasi nem annyira érzékeny, mint egy nő, ő nem annyira érzi át, hogy mi mit érzünk.
1320. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1316. - Kolibri01)
2009. júl. 21. 16:18
Szia!Gyönyörüen leirtad,megfogalmaztad a gondolataidat!És ez mind igy is van..én sem hiszek el semmi rosszat róla..jó ember volt,biztos vagyok benne!Egyébként üdv.a fórumon!MICHAEL JACKSON 4EVER!
1319. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 1316. - Kolibri01)
2009. júl. 21. 16:14
Nagyon szépen írtál Róla, koszonjuk!
1318. Kolibri01
2009. júl. 21. 16:12

És mégvalami, amit kifelejtettem az írásomból az az, hogy én úgy látom és az a meggyőződésem, hogy ő azért szerette a gyerekeket, azért óvta őket és azért segített nekik, mert ezzel akarta elérni, hogy ha már neki nem lehetett gyermekkora, akkor legalább másnak legyen. Méghozzá olyan, amit egy gyermek megérdemel. Boldog, játékokban, örömökben teli, egészséges gyermekkor.

Szóval én meg vagyok győződve arról, hogy nem volt pedofil, viszont egy fantasztikus énekes volt, aki segített másokon és próbálta felhívni az emberek figyelmét arra, hogy mekkora pusztítást végzünk mi emberek itt a Földön.

1317. Kolibri01
2009. júl. 21. 15:54
Ja és bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett, de ezeket le kellett írnom!
1316. Kolibri01
2009. júl. 21. 15:53

Sziasztok Csajok!

A napokban találtam rá erre a fórumra és mostanra sikerült is végigolvasnom. Szeretném én is elmondani a véleményemet Jackóról.

Imádtam és imádom még most is. Fantasztikus számai voltak és fantasztikusan jó pasi volt. Legalábbis a 80-as, 90-es években, mert az utóbbi időkben inkább ijesztő volt az arca, mint vonzó. Bár ez is egy érdekes dolog. Mert mást ad vissza egy kép és mást mondjuk egy riport vele. Én is láttam a youtube-on azokat a home videókat. És bár ott már nagyon torz volt az arca, nyoma sem volt már annak a tündéri, huncut, szexis pofinak, ami volt neki anno. Sőt, anyira mű volt már az egész arc, hogy pl. már a szája sem úgy mozgott, olyan érdekesen mondta ki a szavakat. De mégis, még így is éreztem valami megmagyarázhatatlan szimpátiát. Ne nézzetek hülyének, de nekem E.T. jutott eszembe. Mármint nem a kinézet miatt természetesen, hanem mert ő is csúnyácska volt, de mindenki szerette. És nézve őt, hallgatva a hangját, rájöttem, hogy akármit is csinált az arcával, azok a szemek és az a kedves hang és hangsúly, ahogy beszélt, az elég volt ahhoz, hogy az ember ne az arcot lássa, hanem valami mást.

A médiával kapcsolatban én annyit mondanék, hogy én is mindent megnézek és elolvasok vele kapcsolatban. De úgy érzem, helyén tudom kezelni ezeket az információkat, amikról ugye tudjuk, hogy vagy igazak, vagy nem. De mindezek nélkül is ki tudtam róla alakítani egy véleményt, méghozzá azokból az információkból, amiket a saját szememmel láttam. Igaz, hogy csak a tv-ben, de láttam és nem csak olvstam róla és nem csak bemondták a hírekben. Vagyis: Volt egy 5 éves kisgyerek. Mivel utánozhatatlan hanggal és mozgással rendelkezett már ilyen korán is és még egy együttes tagja is volt, nagyon hamar jött a siker és a dollármilliók. És nem volt megállás, a fellépéseket fellépések követték és újabb dollármiliók, azt meg, hogy mindenki megismerte, arról már nem is beszélve. Ez már pont elég ahhoz, hogy egy gyermek elveszítse a gyermekkorát és 5 évesen felnőljön. Az most már mindegy is, hogy az apja verte, vagy nem (ugye ezt csak hallottuk és nem láttuk), önmagában az, hogy nem tudott gyerek lenni, az elég volt. Mindenki tudja, hogy így senkiből nem válhat egészséges felnőtt ember. Aztán mit láttunk még? Ez a gyerek a szemünk láttára felcseperedett, jobbnál jobb zenékkel kápráztatott el minket, nők milliói ájultak el a koncertjein, olyan egyéniség volt mind a zenében, mind a táncban, mint senki más. Azt is láttuk, hogy ez az ember rengetegszer énekelt gyerekekről, rengetegszer látogatott meg gyermekkórházakat, ahol segített is, rengeteget jótékonykodott, megcsinálta Neverland-et, ahol hátrányos helyzetű gyerekeket fogadott és ezzel megadta nekik azt, amit talán soha nem kaptak volna meg. Valaki írta is itt a fórumon (nagyon egyet értek vele!!!), hogy vajon aki pedofil, az miért veszi magát körbe gyerekekkel a kamerák előtt? És miért ír olyan sokszor gyerekekről dalt? És miért járja a kórházakat és miért segít a beteg gyerekeken, ha tud? Nem kérem, egy pedofil ugyan próbálja körülvenni magát gyerekekkel, de TITOKBAN. Hogy senki még csak gyanakodni se tudjon. Szóval ezzel azt akartam csak mondani, hogy nekem meggyőződésem, hogy egy ilyen ember nem lehet pedofil. És azokból jutottam erre a következtetésre, amiket láttam, a két szememmel! Nem kelletek hozzá újságcikkek. Ezen kívül ez az ember sorra írta azokat a számait, amik a környezetvédelemről szóltak. És ezáltal számomra még csodálatosabb lett. Mert valaki legalább foglalkozik a természettel, az állatokkal, a bolygónkkal, amin élünk.

És ehez az emberhez még az is hozzá tartozik, hogy olyan zenéket írt, olyan hangja van és úgy táncol, ahogy senki más.

Ez az ember Mivhael Jackson, akit ha meghallottam/meghallok a tv-ben, rádióban, tiszta libabőr leszek, a pulzusom pedig az egekbe szökik. Egyrészt a dalai miatt, meg hogy nagyon izgató és szexi pasi, másrészt meg azért, mert nagyra tarok mindenkit, aki más embereken segít, ha tud és óvja a környezetet, illetve ennek hangot is ad és másokat is erre buzdít!

Minden elismerésem az övé, minden szempontból!

Nyugodj békében Michael!

1315. Jolie25
2009. júl. 20. 13:36
Nekem most is tetszett bár a legjobb a 90-es évekbe volt!:) 30-35 évesen!:) De hát végülis most már 50 éves volt, de ennek ellenére nekem nagyon bejött igy is..
1314. Dócy (válaszként erre: 1306. - 8fbc6fca58)
2009. júl. 19. 10:42
Egyet értek veled, és sajnálom,h nem volt senki, aki lebeszélte volna a beavatkozásokról.Akkor is sikeres volt amikor még nem változtatta át magát.Nekem is az akkori énje tetszett.
1313. Dócy (válaszként erre: 1312. - C95c921ae7)
2009. júl. 19. 10:29
Igen, tegnap volt, én megnéztem, de nem tett rám nagy hatást.Az eleje tetszett csak.
1312. c95c921ae7 (válaszként erre: 1304. - Dócy)
2009. júl. 19. 09:58
Tegnap volt??? Basszus..
1311. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 1309. - 9fa28b0ed4)
2009. júl. 18. 23:20
szia! melyik az az album amelyiken az I need You van? megvan az osszes albuma, dvd, instrumental, acapella de ezt nem vágom, légyszi ird meg, koszi!
1310. zena01 (válaszként erre: 1306. - 8fbc6fca58)
2009. júl. 18. 21:36
A 80-as évek végén pont jó volt. Akkor kellett volna abbahagyni az átalakítást.
1309. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1307. - Jolie25)
2009. júl. 18. 15:04

Amit irtal olyan volt,mintha sajat magamat olvastam volna!En is pont ugyanigy vagyok,ahogy te leirtad!En a YOU ARE NOT ALONE/t szeretem legjobban,rajta van a telefonomon is es akarmerre megyek a hazban viszem magammal es hallgatom meg allandoan a videokat koncertjeit nezem!A Moonwalkert az elobb neztem meg,megvan dvd/n,leszedtem a netrol,meg az osszes szamat!Volt sok,de nem volt meg mind..mostmar megvan!allandoan ez megy!Mar en sem nagyon mondom senkinek mert engem is hulyenek neznek mar!De nem is nagyon erdekel..mert folytsam magamba,ha faj.Meg van egy kiadatlan albuma,amit most szedtem le,arrol meg az I NEED YOU/t szeretem!Nemcsak akkor sirattam meg amikor meghalt,hanem meg mostis sirok szinte mindennap!

Nehari az ekezet nelkuli irasert,nem az en gepemrol irok es itt nem talalom az ekezeteket!

1308. Jolie25 (válaszként erre: 1304. - Dócy)
2009. júl. 18. 13:54
Már be is állítottam a dvd-ét hogy vegye fel, mert úgy néz ki nem leszünk itthon!! Remélem jól van beállítva és felveszi!:)
1307. Jolie25 (válaszként erre: 1303. - 9fa28b0ed4)
2009. júl. 18. 13:51
Ezzel én is így vagyok, úgy érzem mintha egy közeli hozzátartozóm halt volna meg, pedig személyesen nem is ismertem! És sokat sírtam miatta! Pedig egy jó ideje nem is hallgattam tőle számokat mindig is szerettem de nem rajongtam soha senkiért! Aztán mikor megnéztem pár videot róla, olyan mélyen érintett és annyira fájt! A szeme mindent elárul róla! Nagyon jó ember volt, tele érzésekkel! Még magamon is meglepődök hogy váltott ki ilyen érzéseket belőlem! Nagyon sajnálom és még mindig fáj nekem is! Azóta én is egyfolytába Jackson számokat hallgatok, már a környezetembe azt hiszik bolond vagyok hogy folyton ő megy! 7 éves koromba szerelmes voltam belé!:) Most meg 27 vagyok hogy meghalt úgy látszik a 7-es tényleg végig kísérte a sorsát! Annyira jók a zenéi, most a kedvencem in the closet meg a who is it, egy nap megnézem vagy százszor! Annyira jó hogy hihetetlen!!!De már nem mondom senkinek mert tényleg azt hiszik hogy megőrültem! EGyébként én sem tudom mások miért látják nőiesnek, de még jó hogy nem jön be mindenkinek, mert ha bejönne, húh mi lenne akkor.....
2009. júl. 18. 13:10
Nem értem, miért kellett egyáltalán átoperáltatnia magát, teljesen helyes, jóképű néger volt, a sok operáció után meg elég gáz lett, tönkretette magát. Nem tudom miért akart más lenni, ami. Mert az eredeti énje teljesen rendben volt, jóképű, tehetséges művész volt és egy őrült zombiként halt meg szegény. Az utóbbi időkben inkább volt megdöbbentően ijesztő, mint jó pasi. :(
1305. doboska.p (válaszként erre: 1304. - Dócy)
2009. júl. 18. 13:01
Már alig várom.....
1304. Dócy
2009. júl. 18. 12:28
Moonwalker-Michael Jackson emlékére RTL-klub 16.40
1303. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1302. - Jolie25)
2009. júl. 18. 11:28

Szia!Szerintem is jó pasi...nem értem sokak miért tartják nőiesnek..egyáltalán nem az,szerintem!Dehát izlések és pofonok...

Van pár koncert dvd-m tőle,állandóan azt nézem...szerintem nagyon nagy szeretet árad belőle a közönség felé minden fellépésén!Ő TÉNYLEG MARADANDÓT ALKOTOTT!!!!!!!Azt hiszem ezt még azok is elismerhetik,akik nem kedvelték!Tehetséges volt,az biztos!És minél jobb ember valaki annál több támadás éri...és szerintem ő jó volt,jólelkü,jószivű!Legalábbis nekem ez jött le ahányszor láttam tv-ben,koncerten!NAGYON NAGYON SAJNÁLOM ŐT!OLYAN ÉRZÉS,MINTHA KÖZELI HOZZÁMTARTOZÓM VESZITETTEM VOLNA EL!FÁJ A HALÁLA!

1302. Jolie25 (válaszként erre: 1301. - 9fa28b0ed4)
2009. júl. 18. 11:07
ÉN is rá vagyok kattanva még mindig!! Nagyon jók a számai meg a pasi is...:) Nagyon sajnálom én is!
2009. júl. 17. 21:43
Kár,hogy nem adta ki ezeket a számokat!Sikere lett volna velük!Bár enélkül is az volt!NEKEM ÖRÖKRE Ő MARAD A KEDVENCEM!MÉG MA IS MEGSIRATOM!
1300. csilla80
2009. júl. 17. 17:02
Ok megvan... szerintem is nagyon jo... :-)
1299. csilla80 (válaszként erre: 1298. - Dócy)
2009. júl. 17. 16:56
Hol tudom meghallgatni?
1298. Dócy (válaszként erre: 1292. - Dzsigg)
2009. júl. 17. 16:52
Szerintem is nagyon jó ez a szám,fülbemászó, és sokkal jobb mint az eredeti.
1297. csilla80 (válaszként erre: 1289. - Jolie25)
2009. júl. 17. 16:50

Ezzel en is egyetertek... :-)))

Vagyunk egy paran akik szexisnek tartottuk Ot,es ez igy is marad... :-)))

2009. júl. 17. 13:58
Na,azért csak sikerült!Én most szedem éppen!Puszi mindenkinek akik szerettték/szeretik őt.
1295. Jolie25 (válaszként erre: 1294. - C95c921ae7)
2009. júl. 17. 12:52

Az rtlbulváron megtalálod!

Egyébként tényelg klassz!:)

1294. c95c921ae7 (válaszként erre: 1292. - Dzsigg)
2009. júl. 17. 12:39
Nem..Hol lehet hallani?
1293. c95c921ae7 (válaszként erre: 1289. - Jolie25)
2009. júl. 17. 12:39
Hát mondjuk ezzel én is így vagyok:-)
❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook