Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
1412. dzsigg
2009. júl. 25. 09:12

HUUU De rég voltam itt,ideje bepotolnom.)

Mostanàban alig volt idöm,de probàlom a naplot is frissiteni,Làtom a régiek még ittvannak:)

1411. pampers (válaszként erre: 1410. - Pampers)
2009. júl. 25. 00:57
egyszer is elég lett volna a,jobb szo,de mindegy,bocsi.
1410. pampers (válaszként erre: 1407. - Gabcsyka)
2009. júl. 25. 00:56
ezen szerintem még jobb,ha lehet jobb egyáltalán jobb:www.myvideo.hu/watch/3954600.De nézzétek meg ezt is,hogy mit hozott ki másokbol,és mi a zsüri reakcioja a látottakra!!!!!!!!szerintem egyértelmü,hogy mekkora müvész volt.
1409. Jolie25 (válaszként erre: 1407. - Gabcsyka)
2009. júl. 24. 10:12
Hú ezen a videon őrjítően szexi!!:) Hát aki erre azt mondja hogy meleg és hogy rejtettherűségben szenvedett az bolond és irigy!! Nagyon jól énekel, iszonyat bejön!:) Szegény, tényleg az ingyenélő irigy szemétládák áldozata!:((((
1408. Jolie25 (válaszként erre: 1405. - 9fa28b0ed4)
2009. júl. 24. 09:33

Na szia csajszika, már épp kérdezni akartam hogy mi van veled hogy nem írsz meg hogy így el vgy tűnve!!!

Hát tényleg elég jóképű ez az Omar, nem csak az apja!:) (már ha Michael az apja)! Hát én is utálom mikor így kerülnek elő, miért nem akkor amikor még élt?!! Nem értem miért kellett titkolnia ha a másik hármat elismerte a nyilvánosság előtt!!!Hát talán még ezt az Omar beveszem hogy talán a fia de majd kiderül!! De többet már nem, na nehogy má halál utána mindenki az ő gyereke legyen!!!

1407. gabcsyka
2009. júl. 23. 23:19

[link]


Ebben a klipben naggyon jól néz ki, és ezzel szerintem többen egyetértenek velem.

Nem volt ő sem meleg, sem rejtettheréjű, pusztán csak a showbusiness, és az ingyenélő szemétládák áldozata.

NAGYON- NAGYON SAJNÁLOM, HOGY MEGHALT!!!!!!!!!!!!

1406. pampers (válaszként erre: 1405. - 9fa28b0ed4)
2009. júl. 23. 23:09
A szükebb körökben tudtak rola,elismerte nekik,meg nem élt vele állandoan.
1405. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1403. - Jolie25)
2009. júl. 23. 22:32

Szerintem is az!!!!!!Hát,ha mi ketten összeülnénk akkor majd kiveséznénk a pasikat!Egyébként nehari,hogy még nem irtam privit,nem vagyok épp jó passzben de irni fogok!...mindegy,ez nem idevaló téma..

Szóval,szerintem is jóképü ez az Omar gyerek!dE UGY UTÁLOM MIKOR IGY ELŐKERÜLNEK A GYEREKEK..MÉRT NEM AKKOR JELENT MEG AMIKOR MÉG ÉLT...

Még két hét,és szegény Michaelnek lesz egy regiment gyereke...áááh!

MICHAEL JACKSON YOU'LL ALWAYS IN MY HEART 4EVER!!!!

1404. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 1403. - Jolie25)
2009. júl. 23. 22:28
CIIIA csajszikám!De édesen leirtad ezt az üzit!Jóképü az Omar miii?
1403. Jolie25
2009. júl. 23. 21:50
Nagyon érdekes dolgok ezek, miért pont most kerül elő ez a két fiú?! Mikor már Michael nem tudja sem megcáfolni sem azt mondani hogy igen ezek az én fiaim! És érdekes mert én se láttam ezt az Omart még sehol se, nem is volt soha róla szó hogy van egy fiú aki mindig vele van! És miért ne vállalta volna fel?! Nem hinném hogy rontott volna az image-én! Nekem Omar mikor kisfiú volt sokkal jobban hasonlít az átoperált Michael Jacksonra, bár neki is ott a gödröcske az állán! Hát nem tudom, de állítólag dns vizsgálat lesz és abból bizti kiderül! Diana Ross fia meg hát nem tudom neki talán meg az orra, de hát ő is fekete azért lehet hasonlóság attól hogy ő még nem Michael fia, állítólag Diana 44 évesen szülte és Michael nagyon szerelmes volt belé! De most előkerült egy Paris Lola akárki is aki azt állítja hogy ő Blanket anyja és ő volt MIchael felesége is! Állítólag találtak egy 3 oldalas kézzel írt levelet amit Michael írt Lisa Preslynek hogy szakít vele mert ő házasságba él egy muszlim nővel! Nem akarok undok lenni, de Lisa akkor volt 26 éves nagyon szép nő volt meg még most is, ahhoz a Lola akárkihez, hát az valami iszonyat ronda nő szerintem, nem tudom elhinni hogy pont vele élt volna MIchael házasságba mikor a lábai előtt hevert az egész világ! És miért titkolta volna el, a másik meg hogy miért pont a 3. gyerek anyja ha már Debbi előtt a felesége volt akkor miért Debbi szülte neki az első két gyereket!! Ez már tényleg nagyon kamu szerintem.. Omarnak meg végülis az álla nagyon hasonlít Jacksonéra, talán jó is lenne ha ő lenne tényleg Jacko fia mert akkor legalább tényleg tudnánk hogy maradt valami belőle, és valljuk be azért nem olyan rossz képű gyerek ez az Omar!:))) Meg még fiatal is..:)
1402. yoya
2009. júl. 23. 17:55

Még 1 vidi Omer-ről


[link]


Néha mintha tényleg hasonlítana.


Na én közben kiokoskodtam valamit.

Lehetséges, hogy Michael mindig is tudott gyermeket nemzeni (jaj de szépen írtam).

Omer 1984-ben született. MJ fiatal volt, akkor már a világ legsikeresebb fekete előadója, nők milliói hevertek a lábai előtt. A "besikerült" gyereket nemcsak hogy el kellett titkolni a világ előtt, hanem jó messzire eltávolítani mellőle, hiszen a rajongók nem igazán kedvelik a barátnőket, menyasszonyokat, nejeket és ezt a menedzserek pontosan tudják. Látták Michaelben a hatalmas pénzeket.

Naná, hogy nem engedhettek kiszivárogni egy ilyen hírt főleg, hogy Michel akkor tarolta a slágerlistákat.


Érdekes az is, hogy MJ két akkori alkalmazottjával neveltette fel a fiút.


Elképzelhető, hogy Michaelnek a betegségéből kifolyólag, vagy a sok gyógyszer mellékhatásai miatt nem jött össze többé baba amikor már együtt voltak Lisával.

Vagy éppen összejött volna, csak nem akarta örökíteni a betegségét, mert akkorra már tudta, hogy ez a betegség mivel jár.


Ami az mellett szólna, hogy Omer mégis a fia lehet, hogy a temetésen a családtagok között ül. Mégcsak nem is a sor végén, hanem közöttük vegyül.

...de ha Omer a fia, miért nem vállalta fel mostanra?

Vagy az így már utólag ciki lett volna?


Lehet, hogy túl sok Colombot nézek, meg a meleg is az agyamra ment, de eddig ez járt a fejemben és erre jutottam. :)

Majd megtudjuk az igazságot a DNS teszt után.

Vagy nem kötik az orrunkra. Meglátjuk.

1401. yoya (válaszként erre: 1400. - Kolibri01)
2009. júl. 23. 16:29
OK! :)
1400. Kolibri01 (válaszként erre: 1399. - Yoya)
2009. júl. 23. 16:26

Igen, hasonlít és még félvér is. A mosolya hasonlít a legjobban.

Most indulok haza, otthon az lesz az első, hogy a vidit megnézem. Már nagyon kíváncsi vagyok.

1399. yoya
2009. júl. 23. 16:24

Amit ma belinkeltél Velvetes cikk alatt a hozzászólók szúrták be ezeket a videokat, képeket. Ott írta valaki, hogy állítólag Diana Ross fia is MJ-tól született. Én már nem tudom mi igaz és mi nem, de ugye, hogy hasonlít?


Na most megpróbálom az Omer fiút, remélem sikerül:


[link]

1398. yoya (válaszként erre: 1397. - Kolibri01)
2009. júl. 23. 16:06
Pillanat, mindjárt keresem!
1397. Kolibri01 (válaszként erre: 1396. - Yoya)
2009. júl. 23. 15:31

Mind a két link alatt ugyanaz az egy kép van csak, video nincs.

És most ez a srác ki is? Mert a mosolya nagyon hasonlít Michaelére.

1396. yoya
2009. júl. 23. 14:51

Ezen a videon van egy-két hasonlóság közöttük, de nem sok, talán inkább az, hogy mindkettőnek van az állán egy gödör.


[link]


Akkor már inkább hasonlít rá Diana Ross fia, akinek állítólag szintén Michael az apja.


[link]


Még a végén kiderül, hogy Michael egy Casanova volt, egy vad csődör és mint a tengerészeknek, minden országban van egy-két gyereke.

1395. Kolibri01 (válaszként erre: 1391. - Pampers)
2009. júl. 23. 14:28

Nem, nem képzelődsz. A homlok magasság és a szem tényleg hasonlít, ez kétségtelen. Viszont Michael szája vastagabb volt a műtétek előtt, ennek a fiúnak meg vékony szája van. Persze ez semmit nem jelent, mert ezt az anyukától is örökölhette.

Szóval csak annyit szerettem volna mondani, hogy a hsonlítgatásokkal vigyáznunk kell, mert Michaelnek nem ez az eredeti arca, ami ezeken a képeken is van.

Viszont ha a kis Blanketet megnézzük, ott az orr, a homlokmagasság és a száj is olyan, mint egy sötétbőrű emberé. Szóval szerintem ő nagyon hasonlít Michaelre. Mármint az ő eredei arcára.

2009. júl. 23. 14:25
♥♥♥♥
1393. pampers (válaszként erre: 1389. - Jolie25)
2009. júl. 23. 14:23
Én örülnék neki ha az övé lenne,akkor ez lenne a legjobb bizonyiték a rejtettheréjüség ellen!!!!!!!!!!!!!!!!
1392. pampers
2009. júl. 23. 14:19
Az ujság netes oldalán a kedves apuka tagadja,hogy verte volna Michaelt gyerekkorában,meg állitása szerint,fogalma se nincs, hogy hol van Michael teste most.Azt mondta,hogy erröl mást kell kérdezni,mert ö nem igen van benne a családi ügyekben.Érdekes nem?
1391. pampers (válaszként erre: 1390. - Kolibri01)
2009. júl. 23. 14:11
szerintem az eredetire hasonlit a szája a szeme,homlok magasság,orr.Nézzétek meg talán nem csak nekem hasonlit,vagy már képzelödöm.
1390. Kolibri01 (válaszként erre: 1389. - Jolie25)
2009. júl. 23. 13:43

Hát igen. Pont ő titkolta volna el? Kizárt dolog. Viszont ez a hasonlóság érdekes.

Jól látom, hogy ez a fiú félvér? Vagyis hogy nem teljesen fehér? Pláne azon a képen látható ez,ahol a megemlékezésen az első sorban ül. És ott az is látszik, hogy Michael testvérei is különbözőek. Van, aki egészen fekete, de van, aki inkább olyan tejeskávé.

Azon is gondolkodom, hogy Michael melyik arcához hasonlít? Az eredetire? Vagy a sebészek által átdolgozottra? Mert ugye ezutóbbira nem hasonlíthat...

1389. Jolie25
2009. júl. 23. 13:22
Hát nem tudom mit higgyek tényelg nagyon hasonlít rá! de ha tényelg az övé lenne akkor miért titkolta volna, hisz a másik három gyerekét se tagadta le!!
1388. pampers (válaszként erre: 1386. - Jolie25)
2009. júl. 23. 13:13
Azok a nevelö szülök Michaelnál dolgozott dada és sofför. Ö jelölte ki öket szülönek.Szertintem ez a gyerek bár hasonlit rá.
1387. pampers
2009. júl. 23. 13:10
Na mit szoltok hozzá?Nálatok még nem jött le egy ujságban sem?
1386. Jolie25
2009. júl. 23. 13:09
Én is olvastam ezt a Bestbe hogy van egy fia, és tényleg hasonlít rá! Na de erről eddig nem tudott senki? Nekem ez hihetetlen miért titkolta volna el?! Egyébként az újságba már azt is írták hogy az apja pakisztáni a gyereknek az anyja meg norvég, szóval az eleje meg a vége a cikknek ellentmondásba keveredik! Akkor hogy lenne Michael fia ha az apja pakisztáni az anyja meg norvég, nekem ez kicsit furi! Meg állítólag ott élt velük neverlanden, de akkor hogy hogy nem hallotunk eddig erről a gyerekről soha?!MIndenesetre zavaros az egész! Egybéként ez most is benne van a HOt magazinba láttam a címplapot de már nem vettem meg, még az is eszembe jutott mert az volt a címplapon hogy sorra kerülnek elő a gyerekek, hogy netán több is?! Na ezt már végképp nem hiszem el, hirtelen de sok gyereke lett szegény Michaelnek... Szerintem ő lett volna a legboldogabb ha még van több gyereke is!
1385. Kolibri01
2009. júl. 23. 13:06

Ja és kattintsatok a közös képre és feljön mégegy oldal, ahol több kép is van a fiúról. Meg Blanketről is, aki nagyon hasonlít Omer-ra.

Érdekes és elgondolkodtató.

Remélem, hogy a DNS vizsgálat eredményét azért megtudjuk.

1384. Kolibri01
2009. júl. 23. 12:55

Itt is van:


[link]

1383. pampers
2009. júl. 23. 12:55
Email cim www.alo.rs
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook